EPF
Modernizacje e-papierosów i akcesoriów przez forumowiczów.
Awatar użytkownika
By Bloodman
#484410
Witam,
Poproszę o pomoc w temacie - gdzie można dokupić ustnik do vivimini CC , uwaliłem już dwa (pękły na spoinie i leci...). Czy jest możliwość dokupienia samego ustnika?
Pozdrawiam.





Przeniosłem z szybkiego pytania tutaj, bo skoro problem jest poważny to nie powinien zniknąć. Jak ktoś znajdzie ciekawe ustniki, modyfikacje ustnika do tego kartomizera to można będzie tutaj łatwo to znaleźć - Kszywho
Awatar użytkownika
By PucH2
#484411
Nie ma możliwości zakupu samego ustnika. Czekaj na V2 lub lepiej od razu na V3 :lol: . Możesz też skorzystać z patentu Thaniella.
Awatar użytkownika
By Thaniell
#484415
Ogrodnik coś przebąkiwał, o ustnikach po 12-tym lipca. Zawsze można zlecić komuś zrobienie ustnika z KO, np. takiego :




Jeśli ktoś by się podjął wykonania podobnego ustnika to byłoby fajnie. Poniżej dorzucam rysunek, który stworzył kolega Vorlog na kawowym forum.



Awatar użytkownika
By Thaniell
#484573
Kochany nomanie, byłbym rad, gdybym taki miał :mrgreen: To tylko fotka, o której dzisiaj mówiłem, z tego sklepu : http://www.finnvape.com/product/268/tal ... less-steel Napomknąłem, że można by zrobić coś na wzór tego ;) i dorzuciłem rysunek z innym pomysłem :beer:


Ps. Chyba nie podejrzewasz mnie o to, że gdybym miał możliwość wykonania takich ustników, to bym się nie podzielił ;)
By Rudran
#485023
Może tu mi ktoś podpowie: jaki klej jest, w miarę, bezpieczny/neutralny biochemicznie w warunkach podwyższonej temperatury?
Chodzi o to , że mój ustnik od vivi mini nie pękł, o dziwo, a wypadł z metalowej tulei osadzającej.
Wszystko działa(na wcisk) nadal OK, nic nie przecieka, ale każdorazowe uzupełnianie liquidu (tzn rozkręcanie/skręcanie) to mordęga, bez kombinerek ani rusz.
Awatar użytkownika
By Thaniell
#485056
Ciężko wróżyć z fusów, trzeba by mieć grzebień. Jak dasz rysunek tokarzowi to zahaczy ocb ;) Tam jest oryginalny pierścień z gwintem i do niego jest dorobione nadstawka z KO. A jak chcesz z całości jak na fotce, to niestety trzeba zmierzyć oryginał.
Awatar użytkownika
By Kszywho
#485060
Rudran- distal dwuskładnikowy powinien się sprawdzić.
Wałek- a nie lepiej wytoczyć sam kapturek na którego osadzasz oryginalny pierścień z gwintem?
Awatar użytkownika
By noman1
#485290
reed pisze:
Wałek pisze:a co myślicie o takim kształcie:
https://dl.dropbox.com/u/69671574/dripviviminicc.jpg


IMO do pupy. W usta bedzie parzyc.
Zrob tego nypla ktory wymyslil Vorlog. To ma sens, bo kazdy zapoda sobie swoj ulubiony drip.

Nie każdy ma takei delikatne usta jak ty :lol:
ale tu sie zgodzę, dziurki na dripy 510 są zawsze najlepsze, każdy wsadza do paszczy co lubi.
By user
#485293
noman1 pisze:
reed pisze:
Wałek pisze:a co myślicie o takim kształcie:
https://dl.dropbox.com/u/69671574/dripviviminicc.jpg


IMO do pupy. W usta bedzie parzyc.
Zrob tego nypla ktory wymyslil Vorlog. To ma sens, bo kazdy zapoda sobie swoj ulubiony drip.

Nie każdy ma takei delikatne usta jak ty :lol:
ale tu sie zgodzę, dziurki na dripy 510 są zawsze najlepsze, każdy wsadza do paszczy co lubi.


Mialem napisac "wary" ale sie powstrzymalem.
Choc okreslenie "pali wary" pelniej oddaje to o czym mowimy ;)
Awatar użytkownika
By Kszywho
#485294
Wałek- słuchaj rad bardziej doświadczonych :) Rób tego "nypla" i będzie git. Ten Twój kształt to beznadzieja moim zdaniem.
Nie czaje za bardzo tego rysunku, ale mam nadzieję, że jest tam uwzględniony ten cycek dociskający gumowy kapturek.
Awatar użytkownika
By bofh
#486230
Na HC już jest "0 Units in Stock", czyli za chwilę pojawią się w e-sklepach z dopiskiem "dostawa w drodze" :mrgreen:
Awatar użytkownika
By masive82
#486231
Wczoraj jak je pierwszy raz widziałem to było trochę sztuk :) więc możesz mieć rację bofh :lol:
By Rudran
#487480
Rudran pisze:Chodzi o to , że mój ustnik od vivi mini nie pękł, o dziwo, a wypadł z metalowej tulei osadzającej.


I już nie ma "o dziwo"- pękł klasycznie po szwie i już w żadne sklejanie nie ma co się bawić.

I jest kolejne pytanie: Czy ten ustnik będzie można nabić na vivkę?

http://www.epapierosylodz.pl/p/130/880/ustnik-giantomizer-g-tip-drip-tipy-ustniki-akcesoria-i-czesci.html
Awatar użytkownika
By dzizas
#487544
Właśnie przeczytałem w wątku Peleona:

ogrodnik napisał: Nowe ustniki już w drodze, na stronie produktu od dawna informacja.
Niestety nie będą wysyłane oddzielnie, a jedynie do nowego zamówienia.
Każdy kto zakupił u nas kartomizer CC otrzyma kolejny ustnik do każdej sztuki.
Coś na wzór kampanii wymiany części w samochodzie... :) bez znaczenia czy u klienta uległ uszkodzeniu, każdy zgłaszajacy w uwagach zamówienia otrzyma dodatkowy ustnik.
Mamy już przygotowaną listę osób które kupiły CC kartomizer.
Oczywiście będą również w sprzedaży same ustniki.


Jednak czasem można 8=))
By Likwidator
#597516
Z gianta, ego-w, wybebeszony sam ustnik z pena 801 - jeśli są miękkie.
Awatar użytkownika
By rudy102
#597735
Ale te nowe ustniki nie pękają. Ja kupiłem swoją Vivi u E-dyma 9 listopada i zero problemów z ustnikiem. Cały czas używam.
Pozdrawiam
By aza
#597763
tez miałem problemy z ustnikiem od e-dyma, ale zadzwoniłem powiedziałem co jest i za dwa dni miałem już dwa nowe gratis (firma dba o klientów)
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.