EPF
Awatar użytkownika
By 666marian666
#513076
Obrazek

Description:
Collapsible tank, the replacement of the internal heating element, dumbbells, tubes and nozzles for drip tips.
510/EGO type of connector.
It can work with these types of batteries.
Metal parts - chrome-plated brass.
Drip tips - aluminum.
Has a lower blower on the connector and the central blower to a contact group.
Fixing spiral to the posts - screws.
Comes preloaded with resistance coils:
2.5 - 3.0 - 3.5 Ohm.
Standard delivery with winding 2,5 Ohm.
Volume - 6 ml.
Vaporizing chamber volume - 2 ml., The maximum liquid level to the edge of the duct-0.5 ml.
Tuba - plastic.
Length in the assembly (with connector) - 83.2 mm.
Product Length without connector and nozzle drip tip - 58,7 mm.
Diameter - 12.9 mm.
Height of racks:
- Screw - 7.9 mm,
- No screws (mounting level device) - 5 mm;
Duct height - 2.8 mm.
Different colors for the tube: blue, red, yellow, pink.
Colors can be made by the color of the customer.
Standart color tube - transparent.
Weight - 30 gr.

Cena - 14.99 $
Awatar użytkownika
By Wuntek
#513250
Coś nie kumam zasady działania tego czegoś? Liquid sobie kapie na grzałkę? Jakieś podciśnienie przy zaciąganiu? Coś trzeba ściskać? Wygląda jak nie do końca przemyślany prototyp :D
Awatar użytkownika
By Archon1
#513311
Też nie za bardzo rozumiem zasadę działania, tylko domyślam się.
Mimo wszystko chińczykom się nudzić zaczyna, zamiast poprawić co skopali dotychczas, wymyślają następne dziwne rzeczy. To u nich jakiś wyścig zbrojeń czy co, gdzie oni to podpatrzyli?
Awatar użytkownika
By 666marian666
#513345
Działa to na zasadzie podciśnienia.W dolnym deklu tego "hantelka" jest z boku jeden mały otwór do liquidu i na środku duży od kanału powietrznego.Przy zaciąganiu tym małym otworkiem powinien kapać liquid na sznurki.Ciekawe tylko czy to działa poprawnie.
By quzo
#513512
chętnie bym kupił i sprawdził , ale poczekam aż zrobią mniejszą wersje tego ustrojstwa
Awatar użytkownika
By ghostcat
#513758
W sumie to chyba dość łatwy w przerobieniu na mesha do góry nogami. :mrgreen: :mrgreen: Pytanie tylko o jakość
Awatar użytkownika
By Archon1
#513985
Wydaje mi się że i ze sznurkiem nie będzie problemów, odpowiedni sznurek, rozwiercona dziurka a w nasączaniu dopomoże grawitacja, czyli może być lepiej.
Awatar użytkownika
By gregbard
#563074
Wiedziałem że wygląda mi to znajomo :lol:
Awatar użytkownika
By gregbard
#563081
wiem, nie ten który pokazałeś, ten z pierwszego posta podobny, tylko transport liquidu jakoś inaczej rozwiązany?
Awatar użytkownika
By Thaniell
#563095
Inaczej :) W tym co dałeś link, lq idzie do górnej komory i sznurki transportują lq, do dolnej komory, gdzie też są sznurki z grzałką :zakrecony A ten z pierwszego posta, działa na zasadzie podciśnienia. Zasysanie powietrza, następuje podczas zaciągania. W dolnym deklu jest otwór. Powstaje tylko pytanie, czy jest szansa, aby to działało poprawnie ? śmiem wątpić. Nie sądzę, aby dostateczna ilość lq przedostała się na grzałkę, za pomocą grawitacji.


Tak to w skrócie wygląda :

Obrazek
Ostatnio zmieniony 18 lis 2012, 22:19 przez Thaniell, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By irecki67
#563096
Thaniell ale ty jesteś szybki *1st* nie na darmo jesteś moim GURU :) Faktycznie widziałem ten filmik ale jakoś na początku przeglądania Teraz lecę po kolei wszystkie Twoje testy. Dzięki wielkie za tak szybką odpowiedź i cóż... zamawiam
Awatar użytkownika
By gregbard
#563108
oj będzie wiercone :lol:
Awatar użytkownika
By LogerM
#563120
Thaniell pisze:Inaczej :) W tym co dałeś link, lq idzie do górnej komory i sznurki transportują lq, do dolnej komory, gdzie też są sznurki z grzałką :zakrecony A ten z pierwszego posta, działa na zasadzie podciśnienia. Zasysanie powietrza, następuje podczas zaciągania. W dolnym deklu jest otwór. Powstaje tylko pytanie, czy jest szansa, aby to działało poprawnie ? śmiem wątpić. Nie sądzę, aby dostateczna ilość lq przedostała się na grzałkę, za pomocą grawitacji.


Za pomocą grawitacji (czyli sznurkami jak rozumiem) daje radę bo robi się po prostu 'Tank System' z podwójnym knotem transportującym i sprawuje się to w mim odczuciu całkiem dobrze. Co do parownika z pierwszego postu którego klonem (ze zmienionym systemem transportu) jest sssd nie uważam aby podciśnienie wystarczyło gdyż po prostu będzie go za mało jako że powietrze zasysane jest głównie przez otwór w dolnym capie.
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.