EPF
Awatar użytkownika
By Prorok
#450004
Witam

Nabyłem sobie atomizer typu genesis robiony przez Irlandczyka.
Atomizer nazywa sie Helfire Mini, a jego wiekszy brat to Mega, moja wersja to Mini.

Helfire mini poj 1,2ml

Helfire Mega poj 2,5ml


Atomizerek bardzo fajny mały dobrze oddaje smak jak to mesh, mozna na nim zrobic dual coil grzalke jesli ktos ma na to ochote, lub tez knot w postaci litery U.

Fotki:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Jak narazie U wick mi za dobrze nie wychodzi co widac na zdjeciu, pali sie dobrze, dymek cieplejszy niz z dolnogrzalkowcow.

Mała bestia tak bym go nazwał. :mrgreen:

:beer:
Awatar użytkownika
By Siarek
#452418
Mam i ja. Na razie single wick, single coil, ale będzie trzeba potestowac różne ustawienia. Na prawdę bestyjka pierwszej wody. Mocowanie kanthalu jest rozwiązane prosto i wygodnie, jakość wykonania powala. Zwłaszcza podoba mi sie górny cap bez gwintu tylko zakładany ana wcisk, co pozwala ustawić powietrze tak jak chcemy (duży problem ponoć w katanie i orionie).

Tak podsumowując w skrócie telegraficznym - małe, pięknie wykonane, naprawialne atomizery jedyną poprawną drogą są.

Sent from my HTC Desire HD A9191 using Tapatalk 2
Awatar użytkownika
By Tomba
#452463
Thaniell pisze:Dwie godziny ;) :mrgreen:

Ale dowcipas :lol:
Link się nie otwiera, bo nie mam uprawnień do korzystania z szukajki bez zalogowania się.
Awatar użytkownika
By Siarek
#455204
około 80-90 funtów, ale dostępność jest mniejsza niż odysów :lol:
Awatar użytkownika
By leo_rex
#461718
Ludziska kochane, a właściwie "złote rączki", tokarze, zróbcie coś podobnego, właśnie małego....
Tam na filmie jest to dokładnie rozłożone, to można się posiłkować - kupuję "na pniu". To chyba nie jest zastrzeżony produkt. No i średnicę 18 mm poproszę, żeby do Sturma pasowało :)
Thaniell, a może Ty masz tokarkę?
Awatar użytkownika
By Thaniell
#461726
leo_rex pisze:Thaniell, a może Ty masz tokarkę?


Niestety nie mam. A źródełko, które miałem już wyschło :cry:
Awatar użytkownika
By Prorok
#464071
Helfire MINI i P od poka :beer:
Obrazek

-- [scalono] 02 cze 2012, 13:09:33 --

a Tutaj Combo w akcji :

Awatar użytkownika
By philip100
#515284
Jak na mój gust, zwykłe eGo + vivi ma więcej stylu niż to, jeśli chodzi o dizajn :? .
Awatar użytkownika
By Lutor
#515287
Mi się bardzo podobają same atomizery hellfire, wie ktoś jaka jest różnica wymiarów mini i mega? bo pojemności znam ich.
Awatar użytkownika
By ohlers
#515300
philip100 pisze:Jak na mój gust, zwykłe eGo + vivi ma więcej stylu niż to, jeśli chodzi o dizajn :? .

O gustach się nie dyskutuje, ale Twojej oceny nie rozumiem wyjątkowo... :wink:
Awatar użytkownika
By Luke2
#539122
To sobie odgrzebie temat z pytaniem - ile mm średnicy zewnętrznej ma ten hellfire mini?
Awatar użytkownika
By Siarek
#539292
16 mm mini, 20 mm mega

@ Shadoow - to już nawet nie popieranie podpier... designu tylko mocna sugestia. Polska. Nuff said.
Awatar użytkownika
By Lutor
#539340
reed ja się zgodzę z philip100, hellfire hybryda dla mnie wygląda strasznie odpustowo ( ten egzemplarz z filmu)- coś dla Pavee :) przy ładnych, prostych atomizerach hellfire mini
Awatar użytkownika
By philip100
#539343
reed pisze:
philip100 pisze:Jak na mój gust, zwykłe eGo + vivi ma więcej stylu niż to, jeśli chodzi o dizajn :? .


.......... :?: :shock:
Ty tak serio? :shock:

Całkowicie...
Widocznie mam straaaaasznie podły gust :wink:

Jak widzę tą hybrydę to mam przed oczami to:
Obrazek
By user
#539355
philip100 pisze:
reed pisze:
philip100 pisze:Jak na mój gust, zwykłe eGo + vivi ma więcej stylu niż to, jeśli chodzi o dizajn :? .


.......... :?: :shock:
Ty tak serio? :shock:

Całkowicie...
Widocznie mam straaaaasznie podły gust :wink:

No cóż. O gustach się ponoć nie dyskutuje. Nawet o tych "zboczonych" ;)
Ale mimo to, nie mogłem się powstrzymać i nie zasygnalizować swojego dogłębnego zdziwienia.
Awatar użytkownika
By Luke2
#540007
Za cholerę nic nie wygoogluje, więc może ktoś wie - ile kosztowała wersja mini? I gdzie ją można kupić?
Awatar użytkownika
By Thaniell
#540012
Z tego co wiem, to wersja mini kosztowała 200 funciaków. Luknij na UKV, albo VW ;)
Awatar użytkownika
By Siarek
#540013
Są zapisy i lista gdzieś tak na rok czasu :lol: Na chwile obecną zapisów niema, bo lista doszła do tysiąca sztuk.

Cena Mini to 80f, Mega 90f + wysył
Awatar użytkownika
By Luke2
#540015
A to trzeba pobulić za TAKIE MAŁE CUŚ. Trzeba z frostem pogadać o wersji 18mm pod Sturm Moda.
Awatar użytkownika
By Thaniell
#540017
Luke2 pisze:A to trzeba pobulić za TAKIE MAŁE CUŚ. Trzeba z frostem pogadać o wersji 18mm pod Sturm Moda.



:palm
Awatar użytkownika
By Luke2
#540019
Thaniell pisze::palm


Czemu taka odpowiedź? Coś w tym jest nie tak?
Awatar użytkownika
By Siarek
#540023
Jest pewna szansa że te 1000 osób wie dla czego czeka na jeden z najdroższych genesisów na rynku :lol:
Awatar użytkownika
By daras25
#540105
Siarek pisze:Jest pewna szansa że te 1000 osób wie dla czego czeka na jeden z najdroższych genesisów na rynku :lol:

Jeżeli jest już 1000 osób na liście to musi być otwarta bo jak ostatnio sprawdzałem było ok. 350 osób :mrgreen:
By user
#540107
Siarek pisze:Jest pewna szansa że te 1000 osób wie dla czego czeka na jeden z najdroższych genesisów na rynku :lol:


Pewnie kupują, żeby na Bazarkach poopychać ;)
Awatar użytkownika
By bobybrown
#541188
Lista oficjalna ma 350.
Po zamknięciu listy, PM wysłało już ponad 1000 osób.
Ze mną włącznie
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.