EPF
Co z czym i jak mieszać.
By albatros
#530047
Żona dzisiaj postanowiła dodać sobie parę kropel aromatu cool mint z inawery bezpośrednio do clearomizera. Efekt na zdjęciu.

Obrazek


Obiecała, że już więcej nie będzie.
Ostatnio zmieniony 28 wrz 2012, 19:26 przez albatros, łącznie zmieniany 2 razy.
By 3R12
#530101
Parę kropel aromatu do klirka który mieści 1,6 ml liquidu? Masakra.

Jak się obawiasz o reakcje składników liquidu z tworzywami, przyjrzyj się CS3 - to wciąż chyba najbardziej neutralny pod tym względem klirek.
By Nep
#530190
Który to był klirek?
Jakie dokładnie były proporcje (mam nadzieję, że nie czysty aromat)?

Pytam, bo na CC2 i Visione CC przerobiłem już ponad 60ml liquidu opartego na Cool Mint (min. 3kr/ml) i nic się nie działo...
Awatar użytkownika
By ZetMichał
#530198
Nep pisze:Który to był klirek?
Jakie dokładnie były proporcje (mam nadzieję, że nie czysty aromat)?

Pytam, bo na CC2 i Visione CC przerobiłem już ponad 60ml liquidu opartego na Cool Mint (min. 3kr/ml) i nic się nie działo...


O.O ja miałem CC2 i CoolMint rozrobiony 2,5kr/ml - gdybym dalej do niego lał to świństwo to pewnie by sam trzpień już został...
By albatros
#530219
Nep pisze:Który to był klirek?
Jakie dokładnie były proporcje (mam nadzieję, że nie czysty aromat)?

Pytam, bo na CC2 i Visione CC przerobiłem już ponad 60ml liquidu opartego na Cool Mint (min. 3kr/ml) i nic się nie działo...


Crystal 2, czysty aromat, podobno tylko jedna kropelka, zeżarło również uszczelkę tą bliżej baterii, teraz cieknie, klirek dodatkowo zmatowiał, sznurek rozłazi się w rękach.
Ogólnie do wyrzucenia. Pierwsze powąchanie aromatu - kojarzy się z acetonem.
Pozostałe aromaty z inawery bezproblemowe (mięta, mix miętowy, capuccino, kent, wiśnia).
Awatar użytkownika
By Filemon
#530559
Co do mixu miętowego nie był bym tego taki pewien bo miałem klienta który 3 ustniki w C2 tak załatwił ;) obrażony na mnie był że mu chłam sprzedałem ale jak mi powiedział, czego używa to od razu się skumałem o co kaman. Mówił mi, że pali sobie pali a tu nagle fajka na glebie a ustnik w buzi xD pokazał mi go i widać było że był nadżarty przez coś ;) Generalnie ten plastik poniżej gwintu w ustniku jest bardzo gruby, próbowałem go załamać ręcznie i się nie dało :P
Awatar użytkownika
By philip100
#530582
Kiedyś, mój nowy volish'owski crystal2 pękł tuż przy łączeniu metalowej objemki górnej z plastikiem...
Pomyślałem że to pewnie jakiś wybrakowany egzemplarz lub efekt poniewierania paczką przez PP. Nie skojarzyłem tego faktu z cool mint, a faktycznie pierwszy LQ jaki zalałem crystal'a to był właśnie bimber pędzony z cool mint.
Nie wiem czy to zbieg okoliczności czy faktycznie wina tego aromatu, nie mniej, już w wątku o aromatach inawery napisałem że daje po nozdrzu jak zmywacz do paznokci (aceton).
Awatar użytkownika
By Nabial
#530599
A wiecie co się dzieje z ustnikami i zbiorniczkami w vivi mini cc? Rozpadają się bez użycia siły. A te kawałki co zostały wziąłem pod młotek nawet ryski nie było. Dopiero kombinerki i imadło z wielkim trudem się uporały.

Teraz cool mint obowiązkowo rozrabiam w buteleczce i wlewam do parownika
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.