EPF
Ładowarki do akumulatorów stosowanych w e-papierosach.
Awatar użytkownika
By fiedo
#510700
Mam pytanie, a może to pomysł :)

Czy istnieje ładowarka, do bateryjek z gwintem 510, która pozwalałaby na jednoczesne ładowanie oraz korzystanie z papieroska w momencie ładowania?
Wiem że istnieją baterie które posiadają te opcje, ale może istnieje ładowarka do której z jednej strony można by było dokręcić baterię, która nie posiada ładowania pass through a z drugiej strony nasz parowniczek, a ona sama byłaby podłączona do portu USB.
Coś z stylu woltomierza np. z tego wątku http://papierosyforum.pl/viewtopic.php?f=77&t=26642

Jeśli takie coś nie istnieje, warto by było się zastanowić nad wykonaniem takiej ładowarki :) Ja chętnie służę pomocą.
Awatar użytkownika
By Goldi
#510712
Nie da się jednocześnie ładować i pobierać prąd z batki od strony gwintu. Trzeba się podpiąć ładowarką bezpośrednio do ogniwa. No ale takie coś jest już zrobione w pass through.
Awatar użytkownika
By fiedo
#510725
Goldi pisze:Nie da się jednocześnie ładować i pobierać prąd z batki od strony gwintu. Trzeba się podpiąć ładowarką bezpośrednio do ogniwa. No ale takie coś jest już zrobione w pass through.


No tak, rzeczywiście, bateryjka się "blokuje" w trakcie ładowania od strony gwintu. Myślałem ze jest jakiś sposób na ominięcie tego problemu 8)
Awatar użytkownika
By Zotti
#511845
fiedo pisze:Miałem sen... piękny sen... *SMOKEKING*


I sen się ziścił :)
Wystarczy "mocna" ładowarka sieciowa 230V/5V 2.1A 2xUSB:

Obrazek

lub samochodowa:
Obrazek Obrazek

i masz to co chcesz :)
Do jednego złącza USB podłączasz ładowarkę, a do drugiego mod (w przypadku samochodowej - do 2,1A).

Linki do sklepów do znalezienia w Google.
Awatar użytkownika
By fiedo
#511955
Zotti pisze:Wystarczy "mocna" ładowarka sieciowa 230V/5V 2.1A 2xUSB:

Ale ja wydziwiam, a rozwiązanie jest takie proste... :beer:
Problem ze sprzętem

Hej, mam Urse Nano 2 i w ciągu 2 tygodni spaliły m[…]

Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.