EPF
Ładowarki do akumulatorów stosowanych w e-papierosach.
By macko
#502805
Witam. Gdy ładuję baterie, po 5h nadal jest czerwona dioda. Co może być przyczyną?
Awatar użytkownika
By cinto
#502844
Abyśmy mogli zdalnie zdjagnozować twój problem, napisz czy jak przykręcasz baterie do ładowarki to czy przycisk miga. Jeśli nie to spróbuj delikatnie cieniutkim śrubokręcikiem (grubszą igłą) podnieść pin plusowy w batce, tylko uważaj abyś nie wcisnął przypadkiem przycisku podczas tej operacji.
By macko
#502919
przez o.k 3s miga a potem cały czas świeci
Awatar użytkownika
By Zotti
#502963
macko pisze:przez o.k 3s miga a potem cały czas świeci


Wykręć ją z ładowarki, przykręć clearomizer, powapuj trochę i poczekaj aż padnie, następnie podłącz ją ponownie do ładowania.
Jeżeli to nie pomoże, a druga bateria jest OK, to zapewne jest to wina elektroniki lub skończyła swój żywot.

Wyjścia z tej sytuacji są dwa - jeżeli jest na gwarancji, to wysłać ją do sprzedawcy, jeżeli nie, to kupić nową.
By piasqn
#502971
Spróbuj przemyć pin pluskwy oraz gwint w baterii i ładowarce spirytusem. Miałem tak że bateria była zabrudzona i też dłużej się przez to lądowała. Chodzi o polepszenie styku.

Wysyłane z mojego GT-S5830i za pomocą Tapatalk 2
Awatar użytkownika
By Arushat
#502984
A to ladowarka 420mA czy 150mA?
Awatar użytkownika
By dzizas
#503018
Prawdopodobnie ładowarka do wymiany. Miałem podobnie w dwóch przypadkach ale na szczęście obejmowała to jeszcze gwarancja. Za każdym razem padała główna część ładowarki zakończona USB.
Awatar użytkownika
By Zotti
#503020
macko pisze:420mA


Baterie ładujesz z zasilacza sieciowego czy z komputera?
Jeżeli z zasilacza sieciowego, to spróbuj podłączyć sam adapter do złącza USB w komputerze, możliwe, że to wina uszkodzonego zasilacza 230V.

Jeżeli to nie pomoże, to zostaje tylko wymiana gwarancyjna baterii lub zasilacza lub zakup nowej/nowego (jeżeli nie jest już na gwarancji).

Ale żeby zdiagnozować uszkodzenie - czy to wina baterii czy zasilacza musisz mieć drugą baterię.
Jeżeli z drugą nie będzie takich problemów, tzn. że obydwa zasilacze są w porządku i jest to tylko i wyłącznie wina baterii.

A tak przy okazji - kiedy ta bateria została kupiona?
Średni żywot baterii to ok. 6 miesięcy.
By macko
#503118
Z dwiema bateriami jest tak samo. Zakupiłem to o.k 2 tygodnie temu.
Awatar użytkownika
By Zotti
#503121
macko pisze:Z dwiema bateriami jest tak samo.


Tak samo, ale na zasilaczu sieciowym czy na USB?

macko pisze:Zakupiłem to o.k 2 tygodnie temu.


Jeśli w sklepie stacjonarnym, to idź i wymień :)
Jeśli przez internet, to odeślij, masz przecież gwarancję.
By macko
#503193
Na tu i tu


Teraz odeślę cały zestaw gdyż zepsuła się bateria, atomizer i ta ładowarka.
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.