EPF
Nasze własne produkcje
Awatar użytkownika
By daras25
#494652
Wałek pisze:3,7mm

To trochę za mało i e-liquid będzie się " zawieszał " , ale do wszelkiego rodzaju baniaków fajna sprawa , nr 3 możesz nazwać " bullet " a nr1 " klepsydra"
Awatar użytkownika
By philip100
#494673
Fajnie wyglądają ;)
Skupiasz się wyłącznie na typowych dripach? Pytam, ponieważ nie używam liquinatorów a chętnie zanabyłbym zestawik z gwintem pod vivi nova / crystal 2 ;) .
Awatar użytkownika
By daras25
#494675
Wałek pisze:Nr 3 firmowo nazywa się bullet. Jaka szerokośc sugerujesz?

Wszystko zależy od kształtu , najlepsze dripy są proste i otwór ok. 6mm na wlocie i na wylocie jest zwężenie do ok. 5mm . Niestety przy kształtach Twoich " dripów" to nie jest możliwe .
Zrób możliwie największy otwór i na wlocie zrób " lejek " , nr 3 możesz zostawić taki jaki jest i zaznacz że to ustnik , na prawdę mi się podoba :)
Awatar użytkownika
By Wałek
#494676
Crystal 2 ma gwint na dripie na oko skok 0,5mm. A mowisz o vivi mini cc czy tej duzej?

-- [scalono] 25 lip 2012, 21:54 --

daras25 pisze:
Wałek pisze:Nr 3 firmowo nazywa się bullet. Jaka szerokośc sugerujesz?

Wszystko zależy od kształtu , najlepsze dripy są proste i otwór ok. 6mm na wlocie i na wylocie jest zwężenie do ok. 5mm . Niestety przy kształtach Twoich " dripów" to nie jest możliwe .
Zrób możliwie największy otwór i na wlocie zrób " lejek " , nr 3 możesz zostawić taki jaki jest i zaznacz że to ustnik , na prawdę mi się podoba :)


w nr 3 nie ma problemu z poszerzenie. Ale na pewno nie zrobie zwezenia w srodku. Bede walczył wtedy o te dziurki
Awatar użytkownika
By philip100
#494693
Nie, no za 35zł/szt. to raczej podziękuję. Za 25zł/szt skusiłbym się na 2 dripki :)
Może znają się jeszcze jacyś chętni to puścisz serię testową (mogę być beta-testerem :P ).
By jq0o
#495149
Wałek pisze:Tylko taki gwint bez gwintownika (ktorego nie mam, a min 10 szt trzeba kupic) robi sie sporo czasu. Wiec mniej niz 30 nie wezme

Potrzebna raczej narzynka,nie gwintownik :wink:
Można jednak dopisać program na nacinanie gwintu-może być kłopot,bo gwint drobny i płytkę trzeba ręcznie "szlifnąć" diamentem,ale nie trzeba inwestować w narzynki.
Awatar użytkownika
By Wałek
#495152
jq0o pisze:
Wałek pisze:Tylko taki gwint bez gwintownika (ktorego nie mam, a min 10 szt trzeba kupic) robi sie sporo czasu. Wiec mniej niz 30 nie wezme

Potrzebna raczej narzynka,nie gwintownik :wink:
Można jednak dopisać program na nacinanie gwintu-może być kłopot,bo gwint drobny i płytkę trzeba ręcznie "szlifnąć" diamentem,ale nie trzeba inwestować w narzynki.


Noz do nacinania gwintu o :). Jest mozliwe tego wykonanie, ale nie ma na to czasu. Jak juz to bym noz musiał kupic.
Awatar użytkownika
By saradonin
#502471
Wałek, a myślałeś może o czymś dedykowanym również pod dripowanie - z poszerzonym otworem, co jednak wcale nie wyklucza użytkowania go jako ustnika?

Przykładowo coś w tym guście (ot taki szkic inspirowany nieco trueflow) - nieco zbliżony do Twojego bullet'a tylko krótszy i z poszerzonym wlotem, o którym wspominał kolega daras25.
Obrazek
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.