EPF
Nasze własne produkcje
Awatar użytkownika
By Kaszuba
#502292
Natchniony rzekomym doskonałym oddawaniem smaku przez 306tki postanowiłem zanabyć kilka sztuk. Szybko też zachciałem poszykać DCA306. Z obawami, bo nie dowierzam aluminium, ale... pojawiło się na bazarku, to wziąłem. Potestowałem trochę i stwierdziłem, że wynalazek mnie przekonuje. Tylko to alu...
Przy wydatnym udziale jednego z zacnych forumowiczów wystrugałem swoje stalowe DCA. Nieco odmienne w formie, ale zasobność mojego warsztatu w narzędzia do skrawania (czytaj: ich brak) nie pozwoliły mi z zamówionego "kopytka" wystrugać nic więcej. Mam jeszcze drugie kopytko, pewnie powstanie drugi egzemplarz, ale nieprędko - z tak q...wskim w obróbce materiałem nie miałem jeszcze do czynienia, a przerabiałem już mody Senia, JackaMr, Gerarda... Pokuta trwała w warsztacie prawie 6 godzin, ale w końcu się udało. Nie wiem, ile trzeba mieć zacięcia w sobie, żeby na manualu robić z tego materiału parowniki na masową niemal skalę...

Drip Jackowy, trochę "poprawiony" w trakcie warsztatowej sesji. Na dole oryginalne DCA306.
A teraz spadam zakraplać do białego rana, bo to cholerna chromonikielina (tak podejrzewam) zmordowała mnie tak, że chcę spijać zasłużone owoce tej mordęgi. Ale najpierw się pochwalę, choć pewnie niespecjalnie jest czym - ot, kilka wybroczyn na stalowych tulejkach... ale działa :)

Obrazek
Awatar użytkownika
By SiD
#502297
Ładne toto :mrgreen: Wyszło naprawdę oryginalnie. Teraz tylko ,trzeba mieć nadzieję, że odwdzięczy się pracą w wymiarze włożonych godzin :). Kiedy zaczynałem e-palić, 6 godzin ciągłej pracy atomizera było poza zasięgiem. :mrgreen:
Awatar użytkownika
By Siarek
#502539
Kaszuba pisze: Ale najpierw się pochwalę, choć pewnie niespecjalnie jest czym


Jeśli ładnie spasowałeś górną tuleję do atomka, to jest czym :)
Niech Ci długo chmurzy *CZAJNICZEK*
Awatar użytkownika
By Kaszuba
#502601
Moze nie ladnie, bo nie polerowalem, ale udalo mi sie zrobic delikatny stozek, ktory nachodzi prawie do konca atomka, a trzyma go na tyle dobrze, ze moge go mocno wkrecic majac obsadzonego w gornej tulejce.
Generalnie to dca to prosty, ale skuteczny patent. Będę. Jeszcze potrzebowal tulejek gornych do innych atomkow, moze sie pokusze o taka ze zinegrowanym ustnikiem. Wszystko jednak zelezy od tego, czy pewien dobrodziej bedzie mi to sklonny z grubsza ociosac.
Awatar użytkownika
By Siarek
#502603
Zintegrowanej z ustnikiem bym nie polecał. 306 się mocno grzeje, więc będzie strasznie dawało na ustnik. Ja osobiście z DCA tylko plastików używałem, właśnie ze względu na ciepło.
Przypoleruj w wolnej chwili i pokaż - podoba mi się, mimo mojego nastawienia do powielania pomysłów.
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.