EPF
Co z czym i jak mieszać.
By topolovka
#501697
Proszę o radę specjalistów domowej roboty e-liquidów. Co warto kupić na Perfumer’s Apprentice?
Liczę na waszą pomoc i wasze doswiadczenie.

Pozdrawiam
Ilona
Awatar użytkownika
By didi
#502217
Black Tea Flavor - dla mnie podstawowy aromat do codziennego wapowania, nie męczący
Huckleberry Flavor - jagody, lekko kwaskowate, rewelacja
Cola Flavor - prawdziwa cola, dobra jako przerywnik bo dość słodka i bardzo wydajna

Przetestowałem już trochę aromatów z PA, ale te trzy to moje obowiązkowe pozycje przy każdym zamówieniu.
A jeszcze może Creme De Menthe, słodka mięta. Jeśli ktoś lubi mięte to polecam. Ten aromat nie ma nic wspólnego z tymi dostępnymi w Polsce u znanych sprzedawców, które mają smak kropli dostępnych w aptece.
Awatar użytkownika
By Lutor
#502240
Vanilia bourbon to ciacho czy alko?

Obrazek
By topolovka
#502318
Wczoraj zamówiłam v TL, Ethyl Maltol, Absolut tytoniowy, baze i aromaty, nie FA i Inawera. Przy następnych zakupach chcę zpróbować aromatów z PA i absolut tytoniowy.
Dziękuję za sugestie.
Awatar użytkownika
By jimixxx
#502322
didi pisze:A jeszcze może Creme De Menthe, słodka mięta. Jeśli ktoś lubi mięte to polecam. Ten aromat nie ma nic wspólnego z tymi dostępnymi w Polsce u znanych sprzedawców, które mają smak kropli dostępnych w aptece.

Tutaj zgodzę się z każdym słowem. :wink:
Podstawowy aromat w moich samoróbach.
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.