EPF
Nasze własne produkcje
Awatar użytkownika
By senio
#413726
yoyo34 pisze:Senio Pięknie to wykonałeś jestem pod wrażeniem gratulacje


Tak ładnie wygląda. Ale moim zdaniem do SE2 na siatce się nie umywa nawet. Po testach dobowych tego moda wychodzą jego problemy, o których można wiele poczytać tu i tam, a których nie ma w SE2 na meshu. Chodzi o powtarzalne utrzymanie ilości liquidu na siatce. W SE2 nie sprawia to najmniejszego problemu. Przechylam u wapuję i nie myslę o tym. Tutaj trzeba się mocno pilnować żeby albo nie przylało, albo nie wysuszyło tego moda. Zdecydowanie wolę SE2 jeśli chodzi o wapowanie. Genesis jest fajny i ładny, ale jeśli chodzi o komfort wapowania nie jest za wesoło. W SE2 zaraz trzy tygodnie jak tylko dolewam liquid i nie myślę co to wapowanie. Tu tego komfortu nie odnalazłem. I co by nie napisał SE2 bije go na razie w mojej ocenie na głowę, przynajmniej pod względem działania , ciągłości smaku powtarzalności chmur etc. SE2 działa po prostu jak dla mnie perfekcyjnie, czego o Genisisie niestety nie mogę napisać.
By urquidezj
#413737
to jest mój problem z Księgi Rodzaju. jest zbyt wiarygodne. Suche hity, szorty, za dużo. Muszę powiedzieć, GLV projektu przez tai podobnej konfiguracji do gtank pan pracował wielki, nie suchy trafić nie krótkie. Wierzę, że jest lepiej, bo knot nie musi absorbować ciecz w górę, rysuje płyn do knota, jak wziąć bucha. Senio Ci zaprojektować i włączyć go do góry nogami. nie wiele dużych przedsiębiorstw odwrócony geneza widziałem. bardzo ładna praca tak czy inaczej.

Google translate sorry :-)
Awatar użytkownika
By senio
#413961
urquidezj pisze:to jest mój problem z Księgi Rodzaju. jest zbyt wiarygodne. Suche hity, szorty, za dużo. Muszę powiedzieć, GLV projektu przez tai podobnej konfiguracji do gtank pan pracował wielki, nie suchy trafić nie krótkie. Wierzę, że jest lepiej, bo knot nie musi absorbować ciecz w górę, rysuje płyn do knota, jak wziąć bucha. Senio Ci zaprojektować i włączyć go do góry nogami. nie wiele dużych przedsiębiorstw odwrócony geneza widziałem. bardzo ładna praca tak czy inaczej.

Google translate sorry :-)


Jak dobrze zrozumiałem to tłumaczenie, potwierdzasz też tą przypadłość Genisisa i proponujesz zrobić kolejnego G-tanka. Jest to jakieś wyjście, ale nie dla mnie. Ja nie lubię zimnego dymu i dużej ilości skroplin. Wole mody z górną grzałką , i tego się będę trzymał. W moim innym modzie SE2 nie ma problemów o których napisałem wyżej, a jedynie większy problem stwarza zrobienie samego knota i grzałki, bo jest w kształcie podkowy. Chciałem to Genisisem uprościć, jednak po testach osobiście wolę raz na miesiąc zrobić taką grzałkę podkowę, jak walczyć z transportem, zimnym dymem, skroplinami etc. Dla każdego coś miłego. Może wymyślę jeszcze coś innego ciekawego w przyszłości. Mam kilka pomysłów tylko czasu mi brakuje.
Awatar użytkownika
By yoyo34
#414116
Senio poczytałem trochę na temat GENISIS u nas na forum i na e-cigarette-forum.com i widzę że zrobiłeś wszystko by zrobić z niego jak najlepsze cacko i wykonanie na medal, myślę że poprawiłeś wiele błędów które występowały u innych,fajne rozwiązanie z powietrzem od dołu i przykręcaną grzałką, myślałem że jak zrobiłeś otworek większy pod siatkie to sprawa z podawaniem została załatwiona, przykro mi że nie jesteś zadowolony, ja wapuje na baniaku z kartomizerami i nie mam doświadczenia z Genisis choć bardzo mi się marzy ale nie mam nikogo kto by coś takiego mi zrobił.
Szczerze mówiąc liczyłem na Ciebie
jeszcze dziś poczytam Twój temat o SE2
Awatar użytkownika
By AKCEDEMEDIS
#414308
Senio to znaczy że projekt upada-a ja tak liczyłem na twojego Genesiss :-( . Może zrobisz jakąś instrukcje foto jak skręcić knota z mesha do SE-2. Próbowałem dzisaij ale coś mi nie bardzo wychodził. Nie wiem z jakiego formatu siatki go skręcić. Jakieś podpowiedzi udziel.
Awatar użytkownika
By Auster
#414323
AKCEDEMEDIS pisze:Może zrobisz jakąś instrukcje foto jak skręcić knota z mesha do SE-2.

W temacie o SE-2 senio o tym pisał ;)
SE-2 i siatka mesh

Swoją drogą senio to mam nadzieję, że nie poddasz się niepowodzeniom i powalczysz jeszcze bo projekt zapowiadał się rewelacyjnie.
W końcu SE-2 też nie powstało z dnia na dzień ;)
Awatar użytkownika
By senio
#414326
AKCEDEMEDIS pisze:Senio to znaczy że projekt upada-a ja tak liczyłem na twojego Genesiss :-( . Może zrobisz jakąś instrukcje foto jak skręcić knota z mesha do SE-2. Próbowałem dzisaij ale coś mi nie bardzo wychodził. Nie wiem z jakiego formatu siatki go skręcić. Jakieś podpowiedzi udziel.


Ja nie potrafię zepchnąć czegoś, co nie do końca mnie działa i zadowala. Na razie właśnie w takiej to jest fazie. Nie mam zamiaru czytać jakie to generuje problemy etc. Dopiero jak będę zadowolony wrócę do tego. Mam w planie jedną poważną zmianę w tym modzie, i być może to znacznie mu pomóc, a czy się tak stanie zobaczę jak zrobię. Na razie nie mam czasu z tym dalej walczyć. Musi chwilę to zaczekać.

Co do SE2 tu napisałem dość dokładnie jak zrobić do niego knota.

viewtopic.php?f=266&t=17733&start=1060
By urquidezj
#414379
senio pisze:
urquidezj pisze:to jest mój problem z Księgi Rodzaju. jest zbyt wiarygodne. Suche hity, szorty, za dużo. Muszę powiedzieć, GLV projektu przez tai podobnej konfiguracji do gtank pan pracował wielki, nie suchy trafić nie krótkie. Wierzę, że jest lepiej, bo knot nie musi absorbować ciecz w górę, rysuje płyn do knota, jak wziąć bucha. Senio Ci zaprojektować i włączyć go do góry nogami. nie wiele dużych przedsiębiorstw odwrócony geneza widziałem. bardzo ładna praca tak czy inaczej.

Google translate sorry :-)


Jak dobrze zrozumiałem to tłumaczenie, potwierdzasz też tą przypadłość Genisisa i proponujesz zrobić kolejnego G-tanka. Jest to jakieś wyjście, ale nie dla mnie. Ja nie lubię zimnego dymu i dużej ilości skroplin. Wole mody z górną grzałką , i tego się będę trzymał. W moim innym modzie SE2 nie ma problemów o których napisałem wyżej, a jedynie większy problem stwarza zrobienie samego knota i grzałki, bo jest w kształcie podkowy. Chciałem to Genisisem uprościć, jednak po testach osobiście wolę raz na miesiąc zrobić taką grzałkę podkowę, jak walczyć z transportem, zimnym dymem, skroplinami etc. Dla każdego coś miłego. Może wymyślę jeszcze coś innego ciekawego w przyszłości. Mam kilka pomysłów tylko czasu mi brakuje.


tak rozumiem, parę w stylu gtank jest dziwne na początku. Uwielbiam smak. będziesz musiał kontynuować grę z knotem, aż znajdziesz odpowiednie miejsce. pamiętam. jeśli istnieje mot wystarczającej ilości powietrza będzie ona będzie vape słabo. jeśli twój jest zwarcie, to vape słabo. jeśli knot zostanie wyrzucona zbyt mocno, to vape źle, jeśli jej zbyt luźne będzie on zalany i vape słabo. wiele czynników, ale z czasem będziesz mistrzem. proszę mi powiedzieć, gdzie jest powietrze idzie w? dzięki
Awatar użytkownika
By senio
#414442
urquidezj pisze: jeśli knot zostanie wyrzucona zbyt mocno, to vape źle, jeśli jej zbyt luźne będzie on zalany i vape słabo. wiele czynników, ale z czasem będziesz mistrzem. proszę mi powiedzieć, gdzie jest powietrze idzie w? dzięki


Akurat to nie ma wpływu bo z odizolowanym knotem jest to samo. Trzeba jeszcze z tym pokombinować i jak znajdę chwilę jak pisałem wcześniej wrócę do korekt i testów. Powietrze idzie od dołu do góry i wychodzi z boku pod grzałką.
By urquidezj
#414650
senio pisze:
urquidezj pisze: jeśli knot zostanie wyrzucona zbyt mocno, to vape źle, jeśli jej zbyt luźne będzie on zalany i vape słabo. wiele czynników, ale z czasem będziesz mistrzem. proszę mi powiedzieć, gdzie jest powietrze idzie w? dzięki


Akurat to nie ma wpływu bo z odizolowanym knotem jest to samo. Trzeba jeszcze z tym pokombinować i jak znajdę chwilę jak pisałem wcześniej wrócę do korekt i testów. Powietrze idzie od dołu do góry i wychodzi z boku pod grzałką.


Siatka jest trochę bólu. ale działa wspaniale po pracy wszystkiego. I stwierdziła, że ​​325 mesh jest lepszy niż 400 osób. możesz spróbować, że zbyt. Powodzenia, bardzo podoba mi swój projekt i jak wykonane są w powietrze przez dołu. wiem, że może być problem zbyt więc sprawdzić, że
Awatar użytkownika
By szczuro
#418933
szczuro pisze:
senio pisze:Otwór na knot jest 2,5mm.
Siatka użyta na knot ma wymiar 17 mm x 40 mm.


2,5mm otwor i 17mm siatki - musze to odniesc do otworu 2mm,
do ktorego obecnie uzywam 20mm

PS gratuluje wiekszego otworu :)


odnioslem i niestety nie mam zadnej poprawy, a raczej odwrotnie, wiec w moim przypadku poki co optymalnie to 2cm mesha
Awatar użytkownika
By senio
#419060
szczuro pisze:odnioslem i niestety nie mam zadnej poprawy, a raczej odwrotnie, wiec w moim przypadku poki co optymalnie to 2cm mesha


Ja muszę skręcić też z szerszego i sprawdzić tylko nie mam czasu aktualnie podejść do Genisisa na nowo i leży biedak smutny już z tydzień.
Awatar użytkownika
By szczuro
#419077
senio pisze:
szczuro pisze:odnioslem i niestety nie mam zadnej poprawy, a raczej odwrotnie, wiec w moim przypadku poki co optymalnie to 2cm mesha


Ja muszę skręcić też z szerszego i sprawdzić tylko nie mam czasu aktualnie podejść do Genisisa na nowo i leży biedak smutny już z tydzień.


podrzuc mi do testow, nie mam nic przeciwko, no i smutny nie bedzie ;)
Awatar użytkownika
By senio
#452103
djMarco pisze:Jak sytuacja z nowym modem?


Leży zakurzony. Ale się doczeka może kiedyś :)
Awatar użytkownika
By senio
#452506
Luke2 pisze:Senio weź się za niego !!


Jak skończę promocyjne mody strugać to zrobię podejście numer 2 do niego. Mam pewien plan co do zmian tego co w n im nie trybi. Tak więc spokojnie.
By djMarco
#460971
senio pisze:
Luke2 pisze:Senio weź się za niego !!


Jak skończę promocyjne mody strugać to zrobię podejście numer 2 do niego. Mam pewien plan co do zmian tego co w n im nie trybi. Tak więc spokojnie.


I jak tam zmiany?
Awatar użytkownika
By senio
#494594
Kolejne podejście i nareszcie sukces. Mod całkowicie przebudowany. Całkowicie wyizolowana góra od dołu łącznie z siatką. Powietrze zaciągane od dołu jak planowałem. Grzałka inaczej montowana. Działa od razu po zrobieniu nareszcie bez problemu. Teraz tylko zrobię mu górę bo to jest prototyp do testów tego rozwiązania. Góra będzie ciekawa, ale najpierw go powapuję jeszcze chwilę żeby mieć 100% pewności.

Obrazek
By keruj_jp
#494603
No super, pięknie się prezentuje!
GRATULACJE!
Jak zwykle mam pytanie, czy dripek będzie można stosować dowolny, czy musi być oryginał ze stali?
No i serdeczna prośba o fotki części, by móc się dokładniej poprzyglądać.
Awatar użytkownika
By senio
#494612
Góra będzie zupełnie inna. Tą zrobiłem tylko dla testowania rozwiązania grzałki, bo to był cały problem tego moda od początku. Smród, żrący żółty dym i nie pomagało nic. Teraz po zmianach kiedy w końcu działa od razu, reszta to tylko kwestia wyobraźni. Będzie „z jajem” wykończony w każdym razie, bo warto jak dla mnie tego moda tak wykończyć i przede wszystkim zachować jak najniższą jego wagę. Dripy dowolne można montować nawet teraz byle około 8,7 mm miały, ale i tak cała góra będzie inna. Może i dół też. To na razie baza do testowania rozwiązań.
By keruj_jp
#494636
No to oczekujemy z niecierpliwością.
Hmmm .... a tak lubię se popatrzeć.
Awatar użytkownika
By psqdny
#494644
senio pomimo, że to wygląd prototypowy itp. to fajnie gdybyś zostawił coś z tego surowego dizajnu. fajnie się patrzy na coś co niczego wcześniej nie przypomina.
Awatar użytkownika
By senio
#494680
keruj_jp pisze: a tak lubię se popatrzeć.


Jeszcze swojego nie skończę a 4 rodzaje kopii w bazarku już będą......

psqdny pisze:senio pomimo, że to wygląd prototypowy itp. to fajnie gdybyś zostawił coś z tego surowego dizajnu. fajnie się patrzy na coś co niczego wcześniej nie przypomina.


Zostanie dół może lub i on nie zostanie. Podniosę poprzeczkę na tyle żeby nie powstały kopie jak grzyby po deszczu.
Awatar użytkownika
By psqdny
#494700
senio pisze:Podniosę poprzeczkę na tyle żeby nie powstały kopie jak grzyby po deszczu.


Podnoś. Będzie ciekawie .)
Awatar użytkownika
By Kaszuba
#494706
Musze sie temu jutro na wiekszym monitorze przyjrzec, bo mi przy telefonie wzrok plata figle i mowi, ze w komorze parowania kubek CE2 zainstalowano...
Awatar użytkownika
By szperaczz
#494710
Też mi to tak wygląda, rzekł bym nawet że to CE2 z oddzielonym zbiornikiem na liquid (a nie genisis), ale mogę się mylić :D
Awatar użytkownika
By PucH2
#494712
Oj wzrok masz sokoli. Ciekawa konstrukcja. Mimo to gdzieś podobny w Chinach widziałem. Przygotowany do produkcji masowej.
Awatar użytkownika
By Kaszuba
#494721
Nie moze byc. Gdyby tam byl kubek, to, jak Szperacz pisze, to byłby tylko SE2 w wariancie z odizolowana grzalka, a nie genesis. Pomine, ze taka odleglosc od lq poglebiala by tylko problemy z jego transportem znane z SE2, a tu przechylanie niewiele by dac moglo. Poczekajmy spokojnie na pelna premierę, bo na razie, o ile dobrze rozumiem, mamy tylko zwiastun.
Awatar użytkownika
By senio
#494740
szperaczz pisze:(a nie genisis)


Masz 100% racji. Genisis z jego problemami jest cienki jak barszczyk do niego. Już zmieniłem :).
Awatar użytkownika
By Siarek
#494741
Z jakimi problemami ? (nie jest to złośliwe, po prostu pytam, z chęcią np na PW przeczytam co za problemy żeś z nimi miał).
Od ok 4 miesięcy używam tylko górnogrzałkowych genesisów i nie zauważam żadnych problemów. Nic zalewania, żadnego bobra lub problemów z transportem (nawet przy dziwnych, niskooporowych grzałkach).
Jedyne problemy genesisa jakie znam to dobra oksydacja knota, która może być mocno upier... problematyczna dla nowych użytkowników tego systemu.

Sam mod wygląda ciekawie. Interesuje mnie odległośc wlotu powietrza od grzałki, w parownikach których używam i używałem to był jeden z ważnejszych czynników jeśli chodzi o produkcję dymu/pary/czegośtam.
Awatar użytkownika
By senio
#494745
Siarek pisze:Jedyne problemy genesisa jakie znam to dobra oksydacja knota, która może być mocno upier... problematyczna dla nowych użytkowników tego systemu.


O to właśnie mi chodzi, że trzeba być arcy specem od mesha żeby ogarnąć pierwotną konstrukcję. Mi się to udaje "w kratkę" i dlatego pozmieniałem go tak abym nie musiał się nad nim męczyć. Konstrukcja tego typu jest super o czym wyżej napisałeś, ale wielu go przekreśliło właśnie z powodu upier......

Siarek pisze:Sam mod wygląda ciekawie. Interesuje mnie odległośc wlotu powietrza od grzałki, w parownikach których używam i używałem to był jeden z ważnejszych czynników jeśli chodzi o produkcję dymu/pary/czegośtam.


Nie ma żadnej odległości. Wlot bezpośrednio pod grzałką.
Awatar użytkownika
By Siarek
#494757
O to mi właśnie z odległością chodziło - się znaczy "minimalna" :mrgreen: To się ciekawie zapowiada. Ja raczej zostanę przy mojej hybrydce, ale może więcej ludzi zazna mesha dzięki temu.
Sam specem jeszcze od meshowania nie jestem, ale jak cos to chętnie się podzielę tym co wiem :D
Awatar użytkownika
By senio
#494806
Siarek pisze:O to mi właśnie z odległością chodziło - się znaczy "minimalna" :mrgreen:


Odległość jest zerowa nie minimalna. Całe powietrze zasysane musi przejść przez grzałkę aby się wydostało do dripa.
By djMarco
#502288
Kiedy rusza produkcja?

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.