EPF
Nasze własne produkcje
Awatar użytkownika
By Nabial
#483699
Jako że w domu dużo palę postanowiłem zrobić fajeczkę na kabelku .
Wykorzystałem spaloną lutownicę BAKU .
Napięcie zmienne od 2.35V do 12v .
Zastosowałem złącze o od telefonu nokia na wypadek awarii zawsze mogę podłączyć ładowarkę.
przy pozycji 6 po włączeniu microswitcha który został zamontowany pod gumową osłonę kolby na parowniku pojawia się 4.5V fajnie dymi ale smak za ostry. Najlepiej jest na 2






Proszę o komentarze, opine, i słowa krytyki.
Awatar użytkownika
By Nabial
#483703
noman1 pisze:Napiecie zmiennie?
Co to za zasilacz, galwanicznie izolowany ?

Zasilacz transformatorowy z małym układem regulacji napięcia.

-- [scalono] 02 lip 2012, 20:03 --

Zdjęcie wnętrza

Awatar użytkownika
By noman1
#483715
Z tego co widze to tam nie ma diód/mostka, a regulacja jest na dzielniku oporowym i jest jednak na wyjściu zmienne V....chyba że sie mylę.
Dla mnie to nie do przyjęcia, kibel na USB to jeszcze, ale to to pół stołu zajmuje :roll:
Awatar użytkownika
By Nabial
#483717
noman1 pisze:Z tego co widze to tam nie ma diód/mostka, a regulacja jest na dzielniku oporowym i jest jednak na wyjściu zmienne V....chyba że sie mylę.
Dla mnie to nie do przyjęcia, kibel na USB to jeszcze, ale to to pół stołu zajmuje :roll:

Tak jest zmienne V jak do mają w sobie lutownice. Ale to w niczym nie przeszkadza .
Fajnie się pali . Ale jak podkręcę to mam parzący dym z clirka volisha .
Dobrze też dymi kartomizer dual volish ale jak dla mnie to nie to samo smakiem podchodzi do healt-a :D

-- [scalono] 16 lip 2012, 18:15 --

Jako że tamta koba to bubel to mała zmiana . Wszystko zaczęło się od błędu E-dyma który wysłał mi dwa inne crearomizery z gwintem 901 wykorzystałem jeden z nich do tego moda.



Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.