EPF
Nasze własne produkcje
Awatar użytkownika
By omario
#467492
Wymodziłem coś takiego siedząc w domu. Jest to mój pierszy taaki modzik.
To-To II na mecze przed TV lub w zaciszu domowym oraz między innymi jako dekoracja wnętrza lub auta...
bez strachu, że baterii nie starczy.
To-To II na bezawaryjnym kisie z niebieskim precyzyjnym (dwa miejsca po przecinku) niemrugającym wskaźnikiem napięcia jak i regulacją.
Wszystko w zgrabnej metalowej (kolor "stare złoto") obudowie.
Gwint 510 schowany, włącznik typu NC. Zakres regulacji potencjometrem od ok. 3V do ... w zależności na co pozwoli stosowany zasilacz.
Aktualnie wapuje na 12V/3A i spoko koko. Można również podłączyć do zapalniczki samochodowej i wapować w aucie.
Zastosowane gniazdo zasilające 2.1/5.5 http://inelsc.pl/pl/p/Gniazdo-zasilajace-2155-do-obudowy/924
Wyświetlacz zabezpieczony folią, ładnie się komponuje w rączce, włącznik dopasowany a gniazdo zasilające wkomponowane w całość.
Większość części użytych do box'a zakupione zostały na forum.
Kilka fotek

http://s3.ifotos.pl/img/IMG0138JP_rwqspph.JPG
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Czas na londyńskie Igrzyska Olimpijskie!
POLSKA! Biało-czerwoni!!!
Ostatnio zmieniony 27 lip 2012, 08:18 przez omario, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By omario
#467751
coś w tym jest... :) liczy się funkcjonalność i wapowanie bez obawy, że prądu zabraknie na drugą połowę *SMOKEKING*
By lxr
#467790
No pewnie że tak, nie ważne z czego ważne że jest konkret i wykonanie na szóstkę :-)
Awatar użytkownika
By omario
#467802
lxr pisze:No pewnie że tak, nie ważne z czego ważne że jest konkret i wykonanie na szóstkę :-)

Dzięki. Jutro nowy projekt Tu-Tu II :)

-- [scalono] Pt 27 lip 2012 8:17:07 --

Czas na londyńskie Igrzyska Olimpijskie!
POLSKA! Biało-czerwoni!!!
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.