EPF
Nasze własne produkcje
Awatar użytkownika
By kamildev
#464039
Nie jestem pewien czy piszę to w dobrym temacie ale czy ktoś z forum odpłatnie jest w stanie wyszlifować boxa oraz nałożyć na niego jakiś lakier/farbę. Zależy mi na strukturze która jest podobna do powłoki z której są zrobione batki eGo-C Twist.

Kogo możecie polecić ?
Awatar użytkownika
By jimixxx
#464043
kamildev pisze:Nie jestem pewien czy piszę to w dobrym temacie ale czy ktoś z forum odpłatnie jest w stanie wyszlifować boxa oraz nałożyć na niego jakiś lakier/farbę. Zależy mi na strukturze która jest podobna do powłoki z której są zrobione batki eGo-C Twist.

Kogo możecie polecić ?

Ling Penga... Mieszka w strefie Shenzen w dzielnicy Yantian.
:mrgreen:
Awatar użytkownika
By Kszywho
#464055
Ale jaki Twist? Czarny czy stalowy? Czarny ma zwykłą "gumowaną" farbę eGo, a stalowy jest jakby delikatnie wyszczotkowany.
Awatar użytkownika
By prymus140
#464101
Kup na allegro folię czarną carbon, dośc tania i oklej boxa.Tanio i prosto.
Awatar użytkownika
By kamildev
#464181
jimixxx pisze:Ling Penga... Mieszka w strefie Shenzen w dzielnicy Yantian.
:mrgreen:

Interesująca odpowiedź, niestety ma zajęte wszystkie terminy.
tomba pisze:Zobacz tu: viewtopic.php?f=265&t=15512&p=455741&hilit=pow%C5%82oka#p455741
i napisz do Yarofe.

Dzięki, napiszę :)
Kszywho pisze:Ale jaki Twist? Czarny czy stalowy? Czarny ma zwykłą "gumowaną" farbę eGo, a stalowy jest jakby delikatnie wyszczotkowany.

Czarny, dokładnie chodzi mi o tą "gumowaną" farbę.
prymus140 pisze:Kup na allegro folię czarną carbon, dośc tania i oklej boxa.Tanio i prosto.

Pierwszy raz widzę folię carbonową, całkiem ciekawy pomysł jednak bardziej podoba mi się farba z eGo.

Dzięki za pomoc, popytam - może coś mi się uda zrobić ;)
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.