EPF
Modernizacje e-papierosów i akcesoriów przez forumowiczów.
By kzaras1
#461482
Witam!

Dzis "stworzylem" CS3 w obudowie od Gianta

Potrzebujemy:
-CS3
-Giantomizer itp.

Wykonanie:
Wywalamy bebechy od gianta
Obwiazujemy CS3 gumka recepturka i wkladamy w obydowe gianta

Bardzo fajie to wyglada:D

Foto:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

-- [scalono] 27 maja 2012, 21:35 --

Macie może jakieś pomysły żeby czymś zastąpić ta gumke? bez gumki woogle się nie trzyma:|
a gumka jest trochę uporczywa bo po zdjęciu cs3 z obudowy gianta trzeba ją nawijac Od nowa
Awatar użytkownika
By slavo22
#461485
Jak dla mnie wygląda fatalnie. Ja wkładałem cs3 do liquinatora, działało ale po pewnym czasie cs3 zaczynał lać. Ogólnie cs3 to badziew i giant, czyli górnogrzałkowiec, bije go na głowę. Czyli przerabiając coś dobrego na coś co psuje się na potęgę mija się jak dla mnie z celem. Ale to moje zdanie.
By kzaras1
#461489
No wiadomo... każdy ma swoje zdanie. mi na przykład się bardzo podoba:)
przerabialem gianty gornogrzalkowe i jak dla mnie są okropne. w obu padły grzalki. podobal mi się ich wygląd:p dlatego wrzucilem cs3 do którego mam sentyment do gianta;-)
Testuje Od 12 i ani razu się nie wylal:-D
By kzaras1
#461491
Hmm... służy to w zasadzie dodaniu trochę do wyglądu. według mnie wygląda to lepiej jak cs3 i cover
Awatar użytkownika
By Element6th
#461503
Jak dla mnie to wyglada fatalnie :) Ale jak już się upierasz to np. jako "usztywnienie" możesz sobie użyć obcięte kumki/zatyczki/osłonki od soft tipów - może nawet podwójnie na samych końcach.
Jakbyś miał nawet dociąć sobie gumkę od strzykawki i zrobić oringa to też będzie IMHO lepiej.
Awatar użytkownika
By gregbard
#461504
Nooooo +50 do lansu, ( chyba że kupi się c4 ) zielona gumka w "okienkach" wygląda bardzo designersko, można też zastosować zółtą, jest bardziej oczojebna, lub dwa albo i trzy kolory, np tonacja "rasta".
By kzaras1
#461507
Gregbard- uwielbiam muzykę reggae i chyba sobie przemaluje batki:p
a tak serio to chyba użyje tych gumek od soft tipow;-)
Awatar użytkownika
By gregbard
#461509
przejdź się do hydraulicznego po jakieś uszczelki których nie będzie widać :wink:
By kzaras1
#461511
Jutro tak chyba zrobie. dzięki;-)
a Poki co to poszukam czegoś innego w domu jak te gumki:p
Awatar użytkownika
By Archon1
#461512
kzaras1 pisze:Macie może jakieś pomysły żeby czymś zastąpić ta gumke? bez gumki woogle się nie trzyma:|
a gumka jest trochę uporczywa bo po zdjęciu cs3 z obudowy gianta trzeba ją nawijac Od nowa

Użyj tych białych kondomów od soft-tipów, wytnij z nich pierścienie i gotowe.
Mi bardziej się podoba cs3 i osłonka.
By kzaras1
#461513
Tak. planuje isc do sklepu i czegoś poszukać albo wezmę te gumki Od soft tipow

PS.
Każdy ma inny gust;-)
Problem ze sprzętem

Hej, mam Urse Nano 2 i w ciągu 2 tygodni spaliły m[…]

Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.