EPF
Nasze własne produkcje
Awatar użytkownika
By Prorok
#410777
Witam
Jest wreszcie jest kopia kultowego JTANKA z capami z kwasóweczki.

Posiadam 25 sztuk.

Będą gotowe w przyszłym tygodniu.

Zestaw składa się z 2 tulejek( jedna pod ST druga pod DC) i 2 kompletów Oringów.









Wybaczcie jakość zdjęć.
Jeżeli jest ktoś chętny proszę wpisać się w wątek.

Cena to 42zł + 6zł wysyłka. ;)

Kartomizery nie są w zestawie.

Pojechały właśnie do profesjonalnej polerki, będą jak chrom.
Pozdrawiam


Zapisy w tym temacie - viewtopic.php?f=284&t=21406&start=0
kijan77
By maniak
#410876
A tulejki z czego są jeśli można wiedzieć?
By user
#417105
Dotarł i do mnie.
Kurna, Panie i Panowie, zaczynam się bać. Bać o swoje miejsce na forum ;)
Dotychczas kupowałem co jakiś czas różne takie tam e-gadżety. Oczywiście, prawie zawsze miałem do nich jakieś "ale" Czasem nawet duże (vide Tuba np)
Kupiłem między innymi kilka baniakomizerów, różnych producentów. Chińskich producentów, tak dla jasności. Z plasticzanymi, i aluminiowymi capami. Niestety, jak można się spodziewać, daleko im do ideału, a zwracając uwagę na cenę, to zahaczało to czasem o porażkę. Miałem więc czego się czepiać, na co narzekać i w ogóle coś się działo.
Ale zaczyna się coś "pipczyć" I to od dłuższego czasu. Z każdym zakupem w którym pomijam chińską myśl techniczną, odbiera mi się powody do czepiania i wieszania psów.
Gerard przyzwyczaił do perfekcji, Sator podniósł poprzeczkę. A teraz Prorok.
Ludzie, przecież e-palenie stanie się nudne "jak uj" jak tak nadal będzie.
Liquinator od Proroka "niestety" potwierdził tą regułę. Nie ma się czego czepić.
Capy fachowo wytoczone, wypolerowane na "półpołysk" czy inny "błyszczący mat"
Pasują na mocny wcisk, za skarby nie wylecą same, zalewając kieszeń. Karton (testowane BOGE i CIGITO) trzymają się idealnie. Nie za ciasno, nie za mocno. Oringi dobrane prawidłowo, bo nie ścina ich przy wkładaniu, i nie pozwalają na jeżdżenie baniaka po kartomku. (każdy z chińskich mi to robi)
Mam więc w końcu dużego (w porównaniu z Gerardowym) baniaka, ślicznie wyglądającego, i perfekcyjnie wykonanego.
Dzięki Prorok, i sorry, że mimo "pogróżek" nie znalazłem niczego do czepiania się :)
Awatar użytkownika
By noman1
#417106
reed pisze: Z każdym zakupem w którym pomijam chińską myśl techniczną, odbiera mi się powody do czepiania i wieszania psów.

Szkoda że tak późno dochodzisz do takich wniosków, aby produkty ChRL omijać szerokim łukiem :mrgreen: :beer:
By user
#417108
noman1 pisze:
reed pisze: Z każdym zakupem w którym pomijam chińską myśl techniczną, odbiera mi się powody do czepiania i wieszania psów.

Szkoda że tak późno dochodzisz do takich wniosków, aby produkty ChRL omijać szerokim łukiem :mrgreen: :beer:


Nie no, to nie od dziś. Ten proces trwa od jakiegoś czasu :D
Tyle, że wcześniej kupowałem np GG, a teraz na takim samym poziomie perfekcji rozpieszczają mnie nasi, rodzimi twórcy. I to cieszy najbardziej :)
Wprawdzie używam jeszcze kartonów chińskich, ale i od tego z czasem się odzwyczaję, i oleję ich całkiem, w kwestii gotowych wyrobów e-p :monkey:
Awatar użytkownika
By Wuntek
#417161
Ja też mam i się przyczepię... Gdzie piękny drip do kompletu?! ;)
Awatar użytkownika
By Prorok
#417180
po dripy to chyba nie do mnie. Btw Dzięki za miłe słowa. Cieszę się że jesteście zadowoleni. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
By ohlers
#417215
Lista, lista, lista, kiedy następna lista??? :D
Awatar użytkownika
By Prorok
#417243
nie wiem moze w przyszlym tyg czekam az tokarz zrobi.

Mysle ze w ciagu 2 tyg bedzie.
By marcink
#434945
Witam
Mam swojego J tanka.Wykonanie bardzo ładne.Wszystko naprawdę ładnie wykonane,naprawdę nie ma się do czego przyczepić.
Tulejka do ST mogłaby być jedynie minimalnie dłuższa ~3mm,bo górna część kartka odstaje od całości.Ale jak rozumiem,jest to dokładne wykonanie J tanka w KO,więc zastrzeżeń nie mam.Naprawdę dobra robota :)Dziękuję :beer:
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Awatar użytkownika
By Prorok
#438000
To wreszcie mam i ja swojego :mrgreen:

Obrazek


Bobas 7,4 V i 2,5 ohm DC kartomek.

Miodzio :P

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By Wuntek
#447376
Proroku masz może więcej tulejek na ST? Bo mi zaczyna pekac cos i za wczasu bym jakis zapas zanabył. Pewnie jakaś strzykawa by przypasowała ale tak trochę wiocha do takich capów ;)

Wysyłane z mojego Transformer Prime TF201 za pomocą Tapatalk 2
Awatar użytkownika
By robertk75
#447381
podpinam się pod powyższe pytanie Wuntka. Zanabyłbym komplet ST i DC - obydwa podwójnie. Zalałem sobie jakimś szuwaksem i pojawiła się delikatna pajęczynka.
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.