EPF
Ładowarki do akumulatorów stosowanych w e-papierosach.
Awatar użytkownika
By Floopey
#427809
Witam.
Moje pytanie wynika stąd: podłączenie baterii eGoT 1100 mah do ładowarki Volish output 4.2V na adapterze output 5V. czy nic się w tym przypadku nie gryzie?
Dioda która powinna migać albo na czerwono, albo na zielono nie konkretyzuje nic, bo jest czerwona z pikającym zielonym - tak jakby była w średnim czasie ładowania. Po 5 h bateria jest pełna, a dioda się nie zmienia.
Kupując tę ładowarkę, dobyłem się karteczki z pudełeczka z ostrzeżeniem, mówiącej o zagrożeniu zniszczenia baterii od JOYE510. ładowarka od egoT jest tej samej mocy co volisha, więc nie wiem, czemu przed tym ostrzegają i co może być przyczyną tej migającej diodki?
Proszę o rady: )
Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
By prymus140
#427811
Bo baterie do 650mAH nalezy ładować mniejszą ladowarką 150am.Ty masz wiekszą batke 1100mAH i mozesz tą wymienioną przez ciebie ładowarką ładować.A skąd wiesz ze batka jest juz do pełna naladowana?
Awatar użytkownika
By Floopey
#427881
Po porównianiu ładowarki joye która ładuje 3h, a volisha co ładuje 6h czy więcej to stwierdziłem, że musi być pełna.
Dzisiaj podłączyłem pustą baterię na noc, to rano zapaliła się w pełni zielona diodka. : )
Awatar użytkownika
By JJ23
#427972
Ładowarka USB jest mimo nalepki 420 mA , ładowarką 150 mA . Też tak miałem - Volish wypuścił bubla . Po wymianie gwarancyjnej wszystko OK. Baterie 900 - 1000 mAh ładują się około 3 godzin .
Awatar użytkownika
By Floopey
#428081
Naładuję jeszcze raz i sprawdzę jak idzie, najwyżej pójdzie na gwarancje : )
Dziękuję i pozdrawiam! : )

@ edit
Ładowarka 3h ładowała i po tym czasie wskoczyła normalnie zielona dioda. Chyba wszystko jest z nią okej. Może po prostu jej pierwszy raz był kiepski ;)

Jeszcze raz dziękuję za pomoc i pozdrawiam! : )
Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.