EPF
Zdrowotne aspekty e-palenia.
Awatar użytkownika
By jaszczur69
#415830
Hej!
Mam zagwozdkę ostatnio... Szukałem podobnego tematu ale nie znalazłem.
Zacząłem chodzić na spinning. Oczywiście w czasie treningu wypacam z siebie hektolitry potu. No i po jakimś czasie po treningu zaczynam czuć skórę twarzy tak jakbym siedział właśnie ze 2h w solarium :P
Taka... oparzona/wysuszona jakoś. Każdy pewnie zna to uczucie z wakacji.
Oczywiście pierwsze co przychodzi do głowy to jakiś krem nawilżający. Spróbowałem i po chwili parzy cała twarz... za drugim razem panna mi popsikała mi twarz wodą termalną - przez chwilę nic... ale jak zaczęła wysychać to znowu pieczenie.
I skóra robi się w niektórych miejscach ciemniejsza taka. Jakbym się nierówno opalił.
Po 3-4 dniach bez ćwiczeń (i potu) schodzi.

Kurczę.. co jak co ale nigdy nie miałem żadnych problemów ze skórą. Na mój gust to coś co wyłazi ze mnie razem z potem podrażnia mi skórę. Żadnych leków nie przyjmuję... Czyżby e-palenie? (cały czas jeden liquid Kinga MB 18)

Czy ktoś spotkał się z czymś takim?
Awatar użytkownika
By PucH2
#415853
No był tu jeden klient z podobnym problemem. Wspólnymi siłami wysłaliśmy go na leczenie gruźlicy http://papierosyforum.pl/viewtopic.php?f=46&t=21617&start=20 . Konsylium userów i tu nie zawiedzie w tak ważnym wątku.
Awatar użytkownika
By seiken
#415988
jaszczur69 pisze:Hej!

Zacząłem chodzić na spinning. Oczywiście w czasie treningu wypacam z siebie hektolitry potu.

O tej porze roku ?
ja na spinning chodzę od 1 maja gdy sezon na szczupaka sie zaczyna ale ubieram sie stosownie do aury i sie nie pocę :lol:
jaszczur69 pisze:zaczynam czuć skórę twarzy tak jakbym siedział właśnie ze 2h w solarium

może sobie odmroziłeś, wiatry takie teraz wieją.....
Awatar użytkownika
By seiken
#415995
Lód jeszcze gruby to może sie zgrzał przy wybijaniu przerębli :-)
Awatar użytkownika
By dzaman
#416058
jaszczur idz do dermatologa --nawet nie musisz miec skierowania chłopie wiec w czym problem -tu sa tylko epalacze wiec kto i jak ci ma pomóc
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.