EPF
Zdrowotne aspekty e-palenia.
Awatar użytkownika
By ziemniak
#415108
Chciałbym się dowiedzieć co sądzicie o pojemności płuc, czy dajecie radę więcej biegać lub ćwiczyć niż w czasie palenia analogów? Czy jesteście w stanie wykonywać wysiłek fizyczny dłużej? Od niedawna zacząłem e-palić i jestem ciekawy czy płuca się zregenerują i będzie można znowu pograć w piłkę trochę dłużej :)
Awatar użytkownika
By prymus140
#415134
W tym temacie mogę ci odpowiedziec.Mam POCP i 27 procent wydolnosci pluc.Palilem analogi ponad 40 lat.I w koncu nadszedl czas podjecia decyzji.Co dalej?Przejscie dla mnie okolo 100 metrow byl nie lada wyzwaniem.Wejscie na drugie pietro z przystankiem na pietrze.Przeszedlem na e- fajeczki ale od czasu do czasu jeszcze popalalem analoga.Czyli hybrydowiec.Po pewnym czasie zauwazylem ze analog juz mi nie smakuje.Po roku wapowania,bez odpoczynku wchodze na drugie pietro,dalsze odległosci pokonuje z lekkim zmeczeniem.Jest na pewno lepiej, chociaż juz nigdy nie polepszy sie wydolność pluc ale na pewno nie pogorszy.Będąc w tamtym roku na spocie w 3miescie zwiedzilem na kamasz,molo w Sopocie,starówke w Gdansku,ogrod botaniczny w Oliwie.Przy analogach bylo by to niemozliwe.
Awatar użytkownika
By wojwoj9
#415150
prymus140 pisze:Będąc w tamtym roku na spocie w 3miescie zwiedzilem na kamasz,molo w Sopocie,starówke w Gdansku,ogrod botaniczny w Oliwie.Przy analogach bylo by to niemozliwe.


Potwierdzam miał problem żeby być w czołówce :lol: ale dawał radę. :D
By dolar
#415170
04 marca miną 4 msc od kiedy nie miałem w ustach analoga więc szału nie ma,ale....... Mieszkam na 3 piętrze. Po spacerze z psami i wyjściu na 3 piętro przez około minutę-dwie nie mogłem złapać oddechu. Czułem się jak bym za chwilę miał zejść. Strasznie ujowo. Teraz zadyszka duuuużo mniejsza. Można powiedzieć że w ogóle jej nie ma. Na spacerach przy - 20stC z racji iż zimno zaczynam biegać z psami żeby się rozgrzać ( przedtem wracałem do domu bo za zimno ).
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.