EPF
Dyskusje o poszczególnych modelach atomizerów, aktualności i nowości.
Awatar użytkownika
By Antol
#395921
A czy komuś coś wiadomo żeby w planach było wypuszczenie wersji (typ B)?
By szwejk
#396317
Juz udało mi sie okiełznać efajka, pani w sklepie wprowadziła mnie w błąd, powiedziała że nie ma prawa skwierczeć, że źle się zaciągam, gdzie w innym sklepie wszystko mi wytłumaczyli, a to że wyciekł mogło spowodować to że papieros podczas noszenia był źle ułożony, chociaż to nie jest żadnym wytłumaczeniem bo produkt reklamuje sie że ZERO WYCIEKÓW, no ale cóż, zobaczymy.

Mam jeszcze jedno pytanko, macie taką fajna tablicę, że nie palę juz tyle i tyle, że tyle zaoszczędziłem jak to zrobić?
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By marjan1967
#396436
No i wreszcie się doczekałem :D Właśnie otworzyłem paczuszkę od Zółtego Brata i mam to cuś! :D
Nie jest to Joytech lecz zupełnie to samo! Po godzinie atomizer zaczyna się rozkręcać i zaczyna ładnie kopać,smak jednak jest mniej wyczuwalny niż dualach ,ciekawe jak to to będzie się uzytkowało,myślę,że schodzi mniej liquidu niż standardowym T .
Ciekawe po co w zestawie druga głowica atomizera ,lepsze byłoby następne 5 grzałek :mrgreen:
Ogólne wrażenie pozytywne :wink:
Czy te atomki(grzalki) się też rozbiera,przepala czyści itp itd bo nie doczytałem :oops: ?
Awatar użytkownika
By olala
#397879
słuchajcie, a ma ktoś taki problem (no może nie problem, ale niedogodność), że kiedy jest kartridż dokładnie wciśnięty to strasznie mocno trzeba się zaciągać, a kiedy trochę wystaje jest OK?
nie wiem dokładnie o czym piszę ;) , bo to pytanie od brata <rozmowa przez tel>, a ja tego atomka miałam w ręku 12 sekund i nawet sobie nie mogłam w nim pogrzebać... :(
może coś źle robi? jakieś pomysły? iglicę wkłada się pod jakimś konkretnym kątem...? kanaliki muszą być z czymś na równi czy coś? ;) takie domysły i spekulacje...
By Pilot353
#398776
Nie oszukujemy, zaciągamy się pse pani. :wink: Co tu pisać o C. Działa, smakuje. Jest good. młodszy braciszek zostawił na forum złe wspomnienia, łobuz jeden. :cry:
Awatar użytkownika
By aplay
#398778
Już miałem do E-dyma podjechać po to cuś , ale promocja zniknęła a cena bez promo to chyba jakiś żart - 50 zeta bez a 70 z grzałką. Chyba zamówię przy okazji innych zakupów gdzie indziej po normalnej cenie ;-(
By matiap
#405456
mam zestwaw Ego C od Kinga jakiś tydzień. Sam nie wiem co myśleć. Z nowych kartków (z silikonowymi kapselkami) wycieka na grzałkę. Nawet jak nie pale a fajek leży płasko, to grzałka jest zalewana. Jej obudowa jest cała tłusta na zewątrz.
Nie zaciągam się zbyt mocno, więc to nie wina przeciągniecia liquidu.

Swoją drogą, jak sie potrząśnie samym atomizerem bez kartka, to slychać jak grzałka grzechocze. Nie dociska do tego pierścienia wewnątrz.
Sprawdzone na 2 atomizerach czy w zasadzie 2 coverach i kilku grzałkach.

PS powtarzalność produkcji też ciekawa. Jedna grzałka ledwo wchodzi w tą podstawkę, inna lata luźno.

Macie jakieś pomysły, jak zlikwidować przecieki? Czy te typy są najzwyczajniej w świecie niezbyt dopracowane?
By Pilot353
#405461
Musial bym to zobaczyc. Dziś zalożyłem po 6 tyg trzecią grzałkę. Te 6 tygodni było trochę naciągnięte, uważam że najlepsze efekty daje wymiana co dwa tygodnie. Grzałka jak w środku lata? Nie ma takiej możliwości. Przy skręcaniu czuję jak ja dociska, skręca się coraz ciężej.
By matiap
#405560
U mnie nie czuć tego dociskania. Wkładam grzałkę w podstawkę i nakręcam osłonę do oporu. Jakby nie robić tego, to słychać, że grzałka w środku ma luz. Zresztą, od strony kartridża, można śmiało czymś cienkim poruszać grzałkę (dotykając iglicy).

Nie wiem, czy na pewno w tym jest problem zaciekania płynu na obudowę grzałki, ale... może Wy mi powiecie :)
Awatar użytkownika
By Amix
#405598
Wkładam grzałkę w podstawkę i nakręcam osłonę do oporu. Jakby nie robić tego, to słychać, że grzałka w środku ma luz

Czy na pewno dokręcasz do obudowy atomizera ?. Cover ( osłona) na kartek ma taki sam gwint od wewnątrz i jest możliwość dokręcić trzon z grzałką do covera :lol:
By Pilot353
#405616
Jeżeli grzalka lata to i zbiorniczek dobrze na iglicy nie siedzi stąd wyciek liquidu. Tylko naprawdę nie rozumiem tego luzu.

Wysłano z GT-I9000
By matiap
#405634
Amix pisze:
Wkładam grzałkę w podstawkę i nakręcam osłonę do oporu. Jakby nie robić tego, to słychać, że grzałka w środku ma luz

Czy na pewno dokręcasz do obudowy atomizera ?. Cover ( osłona) na kartek ma taki sam gwint od wewnątrz i jest możliwość dokręcić trzon z grzałką do covera :lol:


Robię to dokładnie tak jak pokazują na stronie kinga http://www.epapierosylodz.pl/p/125/952/ ... ystem.html

po włożeniu grzałki w trzon (podstawkę), wkręcam całość w osłonę atomizera. Póki nie włoży się kartridża, to słychać, że grzałka grzechocze lekko. Po włożeniu kartridża już nie ma luzu, ale zapewne nie dociska jak należy.

Pilot353 pisze:Jeżeli grzalka lata to i zbiorniczek dobrze na iglicy nie siedzi stąd wyciek liquidu. Tylko naprawdę nie rozumiem tego luzu.

Wysłano z GT-I9000


Grzałka ma malutki luz, nie mam jak zmierzyć, ale z tego co da się stwierdzić organoleptycznie, to może będzie na grubość kartki papieru. Kartridż siedzie w iglicy dość głęboko.
To oczywiście wystarcza, żeby płyn się przedostawał.
Awatar użytkownika
By kakadu
#405653
matiap, dziwna ta instrukcja. Ja nakręcam pierścień na baterię, osadzam w nim grzałkę, nakręcam cover i wciskam wkład. Wszystko działa bardzo dobrze, wycieków i "grzechotek" brak :)
Awatar użytkownika
By gregbard
#405659
JA też mam luzy na grzałce , niewielkie ale są, grzałka siedzi słabiutko, na tyle że momentami traci połączenie elektryczne i trzeba się cartridgem bawić żeby znów łączyło. Na razie to pierwsza z kupionych, może inne będą lepiej obsadzone?
By matiap
#405666
kakadu żadnej różnicy w tym nie ma, czy najpierw nakręcę czpień na baterię a później wsadzę weń grzałkę i zakręcę osłonę... czy zrobię tak jak w instrukcji obrazkowej u kinga, czyli tak jak robię. Wszak wynik tego jest taki sam.

Uzupełniłem płyn, popalam i testuję nadal.

PS muszę przyznać, że wiele mądrych rzeczy już wyczytałem na tym forum i to jeszcze przed zakupem pierwszego fajka, później dopiero się zarejestrowałem.
Awatar użytkownika
By kakadu
#405793
matiap w takim razie sprawdź knot. Może jest zbyt luźny lub wysunął się z iglicy. Na Tanku A raz miałam wyciek i właśnie to było przyczyną. Teoretycznie tylko przez dziurkę w kardridżu liquid spływa, a ta powinna być uszczelniona knotem w iglicy. Powodzenia. :)
Awatar użytkownika
By makbetka
#406126
seseba85 pisze:Czy to normalne że po około 10 zaciągnięciach grzałka jest cała mokra na zewnątrz? mam dwie grzałki i na obu jest to samo:/

Grzałka czy osłona?
Zauważyłam że przy stosowaniu liquidów na bazie 50/50 zdarzają mi się delikatne wycieki.
Na proporcji 30/70 tego problemu już nie ma.
Być może część tych przecieków wynika właśnie z gęstości liquidu.
By matiap
#407192
kakadu pisze:matiap w takim razie sprawdź knot. Może jest zbyt luźny lub wysunął się z iglicy. Na Tanku A raz miałam wyciek i właśnie to było przyczyną. Teoretycznie tylko przez dziurkę w kardridżu liquid spływa, a ta powinna być uszczelniona knotem w iglicy. Powodzenia. :)


Sprawdzenie knota przy Ego C, raczej nie jest zbyt proste. Trzeba by jakoś rozebrać ten element łączący grzałkę z iglicą. Nie biorę się za to, bo zapewne rozleci mi się :zakrecony
Awatar użytkownika
By Goldi
#407633
matiap pisze:Sprawdzenie knota przy Ego C, raczej nie jest zbyt proste. Trzeba by jakoś rozebrać ten element łączący grzałkę z iglicą.

W Ego-C iglicę bez problemu wyciąga się z obudowy grzałki. Potrzebne są tylko małe płaskoszczypy. :wink:
Awatar użytkownika
By kakadu
#407770
matiap w eGo C podważam iglicę szpicem noża. Wszak niewiastą jestem :) . Bardzo proste i przydaje się żeby przepalić grzałkę.

seseba85 pisze:Powiedzcie mi czy tylko ja mam takie wrażenie czy rzeczywiście Ego-c zżera więcej liquidu niż Ego-t???

Na tankach używam samoróbek na VPG , na C zużycie liquidu jest porównywalne do T LR. Oczywiście jak smak wyjątkowy to odpowiednio zużycie wzrasta. :wink: .
Awatar użytkownika
By vincent
#409999
Czytam o tych wyciekach, bobrach i innych. Jeśli piszecie to określcie czy eGo-C jest od Joyetech, czy innego/niewiadomego producenta. To może być ważne. Samo stwierdzenie że "mam eGo-C i mi cieknie ... czuję bobra" jest już czymś, ale sprecyzujcie proszę dokładniej jakiego eGo-C dotyczy, ponieważ są różne ceny tego sprzętu.
Np. 510 ST od SMOKA jest "nieco inny" niż 510 ST od Boge, a niby te same ST ...
By matiap
#411223
vincent pisze:Czytam o tych wyciekach, bobrach i innych. Jeśli piszecie to określcie czy eGo-C jest od Joyetech, czy innego/niewiadomego producenta. To może być ważne. Samo stwierdzenie że "mam eGo-C i mi cieknie ... czuję bobra" jest już czymś, ale sprecyzujcie proszę dokładniej jakiego eGo-C dotyczy, ponieważ są różne ceny tego sprzętu.
Np. 510 ST od SMOKA jest "nieco inny" niż 510 ST od Boge, a niby te same ST ...


Moj ego C pochodzi od Kinga
By midasek
#411250
vincent pisze:Czytam o tych wyciekach, bobrach i innych. Jeśli piszecie to określcie czy eGo-C jest od Joyetech, czy innego/niewiadomego producenta. To może być ważne. Samo stwierdzenie że "mam eGo-C i mi cieknie ... czuję bobra" jest już czymś, ale sprecyzujcie proszę dokładniej jakiego eGo-C dotyczy, ponieważ są różne ceny tego sprzętu.
Np. 510 ST od SMOKA jest "nieco inny" niż 510 ST od Boge, a niby te same ST ...


I to jest bardzo ważne.
Orginalny czy podrobka.
Posiadam orginalny(zakupiony tu na forum,krótko po premierze) i brak jakichkolwiek wycieków,przecieków itp.Mało tego nawet grzałeczki jeszcze działają(w jednej zmieniłem knot).
Lubie mieć zapas(taki chomik jestem) zakupiłem u Kinga nastepne ego-c.Róznica w wykonaniu jest duża.Grzałki latają w obudowie,cieknie z każdej strony.Dwie grzałki(z pięciu) na "dzien dobry"nie działały.Pin środkowy(w coverku) był krzywo osadzony i masowal z obudową.
Ta podstawa gdzie jest wkładana grzałka nie pasuje(nie dokręca sie)do coverka joytech i na odwrot.
Poza tym(i to jest chyba wazne w wyciekach od strony gwintu)zauważylem w podrobce brak silikonowej uszczelki(pierscienia) w elemencie ktory jest na stałe wbity w cover.Zmieniełem ten atomek na wersje B i w orginale jest uszczelka a w podrobce brak.
Myśle że to jest problem przecieków z dolu.

PS.Chodzi mi o ta uszczelkę
Obrazek
Ostatnio zmieniony 20 lut 2012, 07:15 przez midasek, łącznie zmieniany 2 razy.
By rgm
#411905
Hey, zastanawiam się nad kupnem ego-c. Znalazłem 2 zestawy , pierwszy z bateriami 650 i drugi 1000mah oba od joytecha z tym że drugi ma logo king e-cigar. Który zestaw jest lepiej kupić ? Są jakieś znaczne różnice w jakości wykonania ?
Awatar użytkownika
By Amix
#411909
650 jest od joytecha, a drugi ? nawet nie stał obok joytecha
Skąd taka pewnośc, że oba od joytecha ?. King nigdzie tego nie napisał !!!!
Podaj linka od tego kingowego, że napisał - joytech :lol:
By Pilot353
#411943
Czas chyba wziąć kinga na spytki czy w dalszym ciągu jest przedstawicielem firmy Joye na Polskę jak to kiedyś o sobie tu pisał.
Co do zestawu kinga złego słowa powiedziec nie mogę i nie powiem. Wapuje na nim chyba od 2 miesięcy i jadę dopiero na 3 grzalce. Napisze tylko jedno ze nie kupił bym tych grzalek, które miał w promocji, jak już to tylko te zafoliowane z logo kinga. Ale wpierw czekam na oficjalną odpowiedź sklepu dotycząca ich współpracy z firmą joye.
Wysłano z GT-I9000
Awatar użytkownika
By Amix
#411964
Ja też złego słowa nie powiem o tym zestawie, wapuje mi się na kingowym C bardzo dobrze. Dwie grzałki z promocji odleciały w kosmos, ale założyłem grzałkę z zestawu ego C i działa zdecydowanie dłużej i lepiej.
Działa ponad miesiąc, ale na przemian z ST w baniaku. C w pracy, a ST w domu
By serenity
#411969
Amix pisze:Ja też złego słowa nie powiem o tym zestawie, wapuje mi się na kingowym C bardzo dobrze. Dwie grzałki z promocji odleciały w kosmos, ale założyłem grzałkę z zestawu ego C i działa zdecydowanie dłużej i lepiej.
Działa ponad miesiąc, ale na przemian z ST w baniaku. C w pracy, a ST w domu


Hej,

A tak konkretnie, to te grzałki "kingowe C" pasują rozmiarami do "promocyjnych" obudów Kinga ?

Pozdrawiam,

Paweł
Awatar użytkownika
By Spiderbax
#411996
Dwa pytania:
Po pierwsze primo: ;)
Czy jest ktoś w stanie odczytać napis jaki jest na grawerce ?
Zapewne łatwiej będzie komuś, kto takowy atomizer posiada. Wygląda mi inaczej niż ten wykonany wyżej farbą napis "Joyetech"
Pytam ponieważ jestem w posiadaniu baterii 1000 na której obydwa loga "farbowane" jak i grawerowane to "(LOGO JOY-A) Joyetech TM" co (chyba, bo już sam nie wiem co i jak) wskazywałoby na oryginalność baterii.

Po drugie primo: ;)
Czy wie ktoś może gdzie można dostać "pewniaka" od Joy-a Atomizer eGo-BC ?
Czy Joyetech w ogóle produkuje BC ?
Widze, że King sprzedaje BC, no ale ostatnimi czasy oryginalność ich produktów, delikatnie mówiąc pozostawia wiele do życzenia...
Awatar użytkownika
By ml500
#412002
Już parę osób w kilku miejscach wypowiada się na temat ego-c innego producenta (jak działa, co pasuje a co nie). http://papierosyforum.pl/viewtopic.php?f=254&t=21255&start=0
By _Maki_
#412104
A ja mam małe pytanko.Czy polecili byście eGo-c 70cio letniej osobie która pali 30 analogów dziennie jako zastępstwo?Sam palę tanki około pół roku i z doświadczenia wiem że zawsze musiałem coś pogmerać aby działały jak należy,i to nie zależnie czy był to mini,A,czy B.I ciekawi mnie ten model bo może poprawiony jest na tyle że faktycznie skręcamy całość,zalewamy i palimy.
Awatar użytkownika
By Amix
#412130
A tak konkretnie, to te grzałki "kingowe C" pasują rozmiarami do "promocyjnych" obudów Kinga ?

Promocyjne grzałki pasują do promocyjnej obudowy, ale do obudowy z zestawu ? - nie wiem, bo promocyjne grzałki odleciały już w kosmos. Zauważyłem tylko, że miały krótką żywotność
Na początku stycznia kupiłem w promocji atomizer i grzałki i nie bardzo byłem zadowolony, ale zdecydowałem się na zestaw i faktycznie niebo i ziemia.
By rgm
#412161
Amix pisze:650 jest od joytecha, a drugi ? nawet nie stał obok joytecha
Skąd taka pewnośc, że oba od joytecha ?. King nigdzie tego nie napisał !!!!
Podaj linka od tego kingowego, że napisał - joytech :lol:


Nie chcę linkować strony , zestaw : "KSIĄŻKA PORADNIK E-PALACZA + ZESTAW EGO KAMIKAZE eGo-C 1000 Z GRATISAMI"
Na zdjęciu jest pudełko z logo joyetecha stąd moje przypuszczenie, ale nigdzie nie widziałem oryginalnego zestawu joya z bateriami 1000 + opinie stąd pytanie.

Przeczytałem temat podlinkowany przez @ml500, dzięki !
Awatar użytkownika
By adamP
#412180
rgm pisze:Hey, zastanawiam się nad kupnem ego-c. Znalazłem 2 zestawy , pierwszy z bateriami 650 i drugi 1000mah oba od joytecha z tym że drugi ma logo king e-cigar. Który zestaw jest lepiej kupić ? Są jakieś znaczne różnice w jakości wykonania ?


Jeżeli chcesz kupić ego-c i nie mieć problemów i stresów to zapomnij o produkcie z logiem E-King .W jednym z wątków napisałem parę słów na ten temat .Moja opinia o tym produkcie z pod znaku E-King jest bardzo negatywna - to nie jest oryginalny produkt -grzałki do d...... , farba się łuszczy po kilku dniach .Poszukaj oryginału Joytechu ( paleon, e-dym ).
Nie bez znaczenia jest jakość ( gęstość ) liquidów polecam - Casablanka ,Hangsen ,Boge ,Mild no i ostatnia nowość od e-dyma blue-mist ( bardziej gęsty ale kopci ok ) , tu niestety również nie polecam E-Kinga z powodu znacznego pogorszenia jakości i braku powtarzalności smaku .
By _Maki_
#412202
Ja też się rozczarowałem gdy przeczytałem ten wątek od początku,ponieważ zawsze uważałem że sklep u E-Kinga to w pełni profesjonalna obsługa i produkty.Jednak ruch jaki wykonał z tymi atomizerami jest co najmniej głęboko godzący w pozycję jaką sobie wypracował przez lata.Jednak nie mniej jeszcze dwa miesiące temu kupowałem tam liquid ponieważ według mnie ma najlepszą proporcję jakości do ceny.
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.