EPF
Porady, testy, konserwacja naszych sprzętów
Awatar użytkownika
By szczuro
#409718
Barjavel pisze:czy ten wyświetlacz jest z voltomierzem czy to tylko wyświetlacz?


dowiaduje sie w sprawie nabycia wiekszej ilosci sztuk,
o ile bedzie taka mozlwiosc w ogole, bede cos wiedzial to wrzuce info

jest z V :)
Awatar użytkownika
By Goldi
#409728
Barjavel pisze:właśnie znalazłem, można kupić małe wyświetlacze i podłączyć do elekroniki z dużych woltomierzy stosowanych w boxach,

Jest to rozwiązanie warte przemyślenia. :wink:
Awatar użytkownika
By Goldi
#409737
Ale i tak wtedy na zewnątrz moda są bardziej dyskretne cyferki. No i można użyć tylko dwóch cyfr zamiast trzech.
Awatar użytkownika
By Barjavel
#409741
można dwóch tylko po przekroczeniu 4,3V na wyświetlaczu będzie widać tylko jedną cyfrę czyli zamiast 4.5 bedzie widać tylko 4 dlatego te voltomierze modelarskie mają trzy wyświetlacze.
Awatar użytkownika
By ciopik
#409768
Myślałem już nad taką przeróbka, zawsze można wstawić wyświetlacz 3 cyfrowy o wysokości 7mm.
Koszt takiego wyświetlacza z przesyłka to jakieś 20-30 zł
By lxr
#409780
ciekawy jestem jak złożyć układ bez potka tylko żeby klikaniem jak w tubie zmieniać ?
Awatar użytkownika
By ciopik
#409790
Barjavel pisze:tylko tu gdzie zamawiałem najmniejsza ilość była 5 szt, masz namiar na potrójne wyświetlacze wysokości 7mm??
niestety to samo źródło :(
By lxr
#409794
Ooo dzięki :-)

-- [scalono] 16 lut 2012, 22:07 --

na razie zakładam zwykły obrotowy potem coś może przerobię :-)
Jeśli ktoś ma jak połączyć kisa z kondensatorami potencjometrem zasilaniem in i out i przyciskiem i gwintem to bym był wdzięczny
Awatar użytkownika
By boogeyman
#409798
Lxr, w temacie projekty i pomysły masz parę schematów, naucz się w końcu szukać
Awatar użytkownika
By szczuro
#410226
dostalem info, ze produkt prezentowany w pierwszym poscie w tym watku, bedzie dostepny okolo polowy marca, w ilosci okolo 20 sztuk, cena nie jest finalnie ustalona, ale bedzie to powyzej 40 USD/sztuka, jezeli ktos bedzie chcial, to moge zamowic

voltomiesrz jest produkcji l_a
Awatar użytkownika
By boogeyman
#410228
goldi74 pisze:Jeżeli 40$ za 20 sztuk to można brać. :wink:


Jeśli tak będzie to jestem chętny :D
Awatar użytkownika
By ciopik
#410241
No za taką cenę to i ja bym przygarnął parę sztuk 40$ za 20 szt ale jeśli 40 $/szt to odpadam

wysłane za pomocą Tapatalk
Ostatnio zmieniony 17 lut 2012, 18:51 przez ciopik, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By boogeyman
#410245
To ja podziękuję, małe jest piękne, ale bez przesady. Za tą cenę wolę kupić elektronikę taywoya :mrgreen:
Awatar użytkownika
By newelco
#410248
A ja akurat jestem w fazie modernizacji boxa i zamierzam użyć tego , na bieżącą chwilę podłączone do elektroniki migającego . zielone mniejsze - wys 3mm , czerwone większe 4 z hakiem. docelowo będą na niemigającej elektronice . zielony działa podczas normalnej pracy , czerwone wskazują stan ogniw(razem w szeregu) rozłączane kiedy trzeba.
led z czujnika światłowodowego - mus zastosować cały z uwagi na brak możliwości odcięcia (jedna całość)

Obrazek
Awatar użytkownika
By Barjavel
#410257
To chyba nie jest ten sam woltomierz, na filmiku nie miga to raz a dwa pokazuje napięcie "schotkowo" a te używane przez nas od razu.

:) nie wiem czy zrozumiale napisane :)
By Will_away
#410258
Zrozumiale ;) Ale mi te schodki nie przeszkadzałyby, bo są dosyć krótkie, a nie robię aż tak szybkich buchów, aby nie zdążył zmierzyć. I w tym przypadku wystarczyłby podwójny wyświetlacz chyba ;)
Awatar użytkownika
By Barjavel
#410286
szczuro pisze:dostalem info, ze produkt prezentowany w pierwszym poscie w tym watku, bedzie dostepny okolo polowy marca, w ilosci okolo 20 sztuk, cena nie jest finalnie ustalona, ale bedzie to powyzej 40 USD/sztuka, jezeli ktos bedzie chcial, to moge zamowic

voltomiesrz jest produkcji l_a


Wiesz może jak duża jest płytka samego woltomierza, i nie chodzi mi o sam wyświetlacz??


Sent from my iPhone 4 ;)
Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Problem ze sprzętem

Hej, mam Urse Nano 2 i w ciągu 2 tygodni spaliły m[…]

Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.