EPF
Nasze własne produkcje

Podoba się ?

Tak
12
32%
Nie
25
68%
By lxr
#403881
Witam, po kilku miesiącach rysunków, planów, pomysłów itd wymyśliłem takie coś, powiem tak - daje ostro w palnik oceńcie sami
Jest to mój pierwszy mod proszę o wyrozumiałość.Wykonany z głowicy od KGO uszczelki od gianta sznurka ceramicznego, kanthalu, nitu, śrubki do gwintu M2,5 i kawałka igły 0.6 mm, oraz jeszcze nakrętki od rysika do cyrkla :D, osłona od atomizera tanka wybebeszonego, wkład jeszcze nie gotowy ale chyba zastosuję od tanka i w miejsce pojemnika na liquid wsadzę watkę perlonową.Ma gwint 401 odwrotny do 510 tak jakoś wyszło zastosuję przejściówkę i będzie cacuś glancuś.
Podziękowanie dla kolegów 666marian666 za kanthal, i dla kolegi Barjavel
za sznureczek ceramiczny, wielkie dzięki chłopaki !!!

http://imageshack.us/photo/my-images/338/zdjcie206.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/528/zdjcie210.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/53 ... e205t.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/525/zdjcie209.jpg/
Awatar użytkownika
By gregbard
#403891
:bry FAJNE! kierunek dobry, kombinuj dalej, np tank B osłona + tylko krótki knot przy grzałce+ kawałek knota wypuszczony ze zbiorniczka tanka na tyle by dotykał tego w grzałce? Nie mądrzę się tylko gdybam *BOR*
By lxr
#403901
Tak jest haha :D
Nie no żart przecież 401 to odwrotność do 510 chyba co nie ?
mylę się ? :D

-- [scalono] 05 lut 2012, 18:00 --

P.S do tych co klikają na nie-zróbcie lepsze pokażcie ludzie ocenią :-)
Awatar użytkownika
By Kszywho
#403911
lxr pisze:Tak jest haha :D
Nie no żart przecież 401 to odwrotność do 510 chyba co nie ?
mylę się ? :D

-- [scalono] 05 lut 2012, 18:00 --

P.S do tych co klikają na nie-zróbcie lepsze pokażcie ludzie ocenią :-)

Chciałeś by ocenili Twoje dzieło, więc oceniają. Naucz się pokory i przyjmij z godnością na klatę to, że wielu osobom się to nie podoba. Poza tym jak mają ocenić czy "daje ostro w palnik" ? Po kilku niezbyt udanych zdjęciach?
Wracając do rodzajów gwintów- Nie. Gwint typu 401 to zupełnie coś innego niż gwint typu 510. Biorąc się za modowanie, powinieneś poszerzyć nieco podstawową wiedzę o ep.

edit: poprawiono literówkę w nazwie drugiego gwintu, bo już się ze mnie śmieją w odpowiednim wątku :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 05 lut 2012, 17:59 przez Kszywho, łącznie zmieniany 2 razy.
By lxr
#403913
Ja pokorny jestem zawsze ale nie lubię jak ktoś ocenia tylko po wyglądzie, kopci dobrze zmieniłem sznurek i jest nowy jeszcze go nie rozpalałem, nie mam dobrego aparatu daj mi lepszy to zrobię takie żeby ci szanownie pasowały, czasem mam wrażenie że ja jestem dzieckiem a ludzie dokoła mnie emerytami...
Awatar użytkownika
By Goldi
#403914
lxr pisze:P.S do tych co klikają na nie-zróbcie lepsze pokażcie ludzie ocenią :-)

A nie mogłeś zrobić ankiety z tylko jedną opcją "TAK"? Wtedy by nie było problemu z głosami na "NIE". :wink:
Awatar użytkownika
By olala
#403916
Kszywho pisze: Gwint typu 401 to zupełnie coś innego niż gwint typu 401.

nikt mi nie wmówi, że białe jest białe... ;)
lxr pisze:Ja pokorny jestem zawsze ale nie lubię jak ktoś ocenia tylko po wyglądzie

a po czym mamy oceniać? ;)
Awatar użytkownika
By boogeyman
#403919
lxr pisze:Ja pokorny jestem zawsze ale nie lubię jak ktoś ocenia tylko po wyglądzie, kopci dobrze


To jak mają ocenić? Przyjechać do Ciebie i puścić parę buchów?
Awatar użytkownika
By Kriss
#403922
lxr pisze:Ja pokorny jestem zawsze ale nie lubię jak ktoś ocenia tylko po wyglądzie

Dałeś tylko zdjęcia, to po czym mają oceniać? Nakręć filmik, pokaż, jak działa, to będą oceniać jego działanie... :)
By lxr
#403923
Nie chodzi mi o to żeby wszyscy klikali na tak ja tylko ludzie pokazuję swoje dzieło - po to chyba jest dział modomania i poddział homemade czyli pokazuję Wam co wykonałem własnymi rękoma, nie jestem tokarką tylko robię to rękami no chleba i nieba...
Awatar użytkownika
By Kriss
#403926
No ale po czym mają oceniac Twoje dzieło jak nie po wyglądzie, skoro nie pokazałeś nijak jak ten mod pali? To było się wstrzymać z prośbą o ocenę...
By lxr
#403927
No to za raz nakręcę filmik pokażę wam moją gębę puszczającą dymek i będzie cacy ankietę usunę żeby nie wyrzucić komputera przez okno...

-- [scalono] 05 lut 2012, 19:02 --

Niestety kamera jest taka w moim telefonie że nie widać nic jak zdobędę lepszą nakręcę wrzucę i zobaczycie czy aby na pewno takie dziadostwo.
Awatar użytkownika
By jimixxx
#403932
lxr pisze:Niestety kamera jest taka w moim telefonie że nie widać nic jak zdobędę lepszą nakręcę wrzucę i zobaczycie czy aby na pewno takie dziadostwo.

Coś nerwowy jesteś... Przecież nikt nie napisał, że to "dziadostwo" :shock:
Pytanie brzmi - czy podoba się...

Mnie np. nie, ale jako wspomniany przez Ciebie emeryt - mam dziwne gusta. :mrgreen:
Awatar użytkownika
By Lutor
#403934
najprostszy sposób weź ego redukcje,kubek ceramiczny od cs3, osłonkę ego penowy wkład, w kubku umieszczasz grzałkę, to w przejściówkę, nakręcasz osłonkę, dodajesz wkład i masz gotowy atomizer

-- [scalono] 05 lut 2012, 19:13 --

właśnie testuje coś takiego, składasz go w 5 minut :)
Awatar użytkownika
By senio
#404115
lxr pisze:[i]Witam, po kilku miesiącach rysunków, planów, pomysłów itd wymyśliłem takie coś, powiem tak - daje ostro w palnik oceńcie sami


W e-fajkach jest kilka zasadniczych spraw do oceny. Najważniejsze w/g mnie są przede wszystkim sprawność i niezawodność e-fajki. To jest priorytet. Dalej jest dopiero cały szereg innych wartości które można poddać ocenie. Tutaj wchodzi w grę wygląd, estetyka wykonania, wielkość, czy Ty to wykonałeś i pokazałeś że coś potrafisz samemu, czy wykonała to za Ciebie maszyna CNC, i parę innych rzeczy do oceny. Stąd jakby nie wiadomo co chciałeś osiągnąć tą ankietą, bo najważniejszego punktu czytający stwierdzić nie mogą, a na pozostałe zbyt słaba prezentacja tak naprawdę. Tak więc myślę że to nie jest dobry moment na ankietę i ocenę czegoś czego nie można ocenić.

Natomiast na pewno zasługuje na pochwałę to że Ci się chciało, że zrobiłeś samemu, że odważyłeś się zaprezentować że zrobiłeś „coś z niczego”, i dodatkowo to coś w Twojej ocenie działa prawidłowo. Tak trzymaj, i życzę kolejnych własnoręcznie wykonanych modów.
Awatar użytkownika
By Kaszuba
#404357
Lutor pisze:najprostszy sposób weź ego redukcje,kubek ceramiczny od cs3, osłonkę ego penowy wkład, w kubku umieszczasz grzałkę, to w przejściówkę, nakręcasz osłonkę, dodajesz wkład i masz gotowy atomizer

-- [scalono] 05 lut 2012, 19:13 --

właśnie testuje coś takiego, składasz go w 5 minut :)


Bardzo fajny pomysł, prosty i skuteczny. Na jedno tylko uważać trzeba - gwizdki do pena są gumowe i plasticzane. Te plasticzane nie chcę wchodzić w osłonkę, gumowe się wciskają. Możliwe, że wystarczy dobrać inną osłonkę - ja mam tylko Volishowe. Użyłem kubka ze zwłok tanka, który obwinąłem termokurczką. Pięknie mi się to ze SM komponuje, niestety powietrze pobiera z kanału zasilania.
Awatar użytkownika
By Lutor
#404363
ja mam cover z dziurką więc zasysa powietrze jak A2, a ten ustnik mam gumowy :)
Awatar użytkownika
By Kaszuba
#404455
A ja glupi zakleilem dziurke w oslonce... Sprobuje tak, a wlot w pinie uszczelnie kawalkiem oringa, żeby nie zalewalo baterii. A cug masz dobry? W A2 ta dziurka skierowana jest prosto na grzalke, a tu grzalka schowana w kubku, a kubek w gwincie.

Swoja droga dopiero jak napisalem wczesniejszego posta skumalem, że musze miec wiatry na plexi w SM. Pociagnalem samo zasilanie i tak (nie)stety jest.

Przepraszam, że odwodze w sumie od watku Kleopatry. Mam nadzieje, że jej tworca nie ma tego za zle.
Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Problem ze sprzętem

Hej, mam Urse Nano 2 i w ciągu 2 tygodni spaliły m[…]

Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.