EPF
Dział dot. gotowych płynów z nikotyną lub bez ze sklepowych półek.
By ibeatyou18
#388298
dzemik86 pisze:Liqueen Ice mint Westy Ice jak morde strzelil :) jest tak pyszny ze nie moge przestac wapowac *SMOKEKING*


O i tutaj bym się nie zgodził ale wiadomo że każdy wyczuwa co innego w danym smaku. Zakupiłem z myślą że będzie przypominał West Ice , jak dla mnie jest to bardziej słodkawy Ice jak cukierki niż mroźny , lodowy posmak Westów. Ale ogólnie bardzo pozytywnie. :)
Od siebie polecam Brazilian Pineapple , smak ananasa wg mnie oddany stuprocentowo , chociaż właśnie kończę buteleczkę i zaczyna mnie coś gryźć z niego ale ogólnie również na duży +. W połączeniu z IceMint - Rewelacja ! :mrgreen:
Awatar użytkownika
By soniqs
#388302
a ja tak zachwalalem banana, nie no w sumie jest smak rewelacyjny ale wypalilem juz 4 baniaki ST i smak juz jest dla mnie jednak mdly, tzn znudzil mi sie juz i go upalic juz nie moge :) dlatego chyba przesiade sie na kawe, latte dobra? moim faworytem bylo cappucino kinga ale smak chyba sie teraz zmienil, juz nie jest to samo co kiedys..
Awatar użytkownika
By t4040
#388304
Krótko i zwięźle: tytoniowe (Cuban Cigar i USoT) najlepsze jakie paliłem (troche tego było)
Caffe Latte - fajna odskocznia od w/w chociaż szału nie robi.
Serdecznie polecam - smak, kop i dym niesamowity. Śliczne opakowania poza tym :) Drogawo, ale cóż zrobić :D
By sernik
#388973
Czy ktoś próbował z tytoniowych: Fresh lub Noble ???
- z dotychczasowych postów nie znalazłem opinii o nich
Awatar użytkownika
By Stress
#389038
11.01.2012 [EDIT]

Fresh Lemon
Płyn o smaku cytryny, kwaśno-słodkawy. Lubi go moja piękniejsza połowa
i tylko to ostatnio wapuje - znaczy - dobry :)
Noble Tobacco
Niezły, niezbyt tytoniowy, ale "szlachetny" w smaku. Lubię go "popalić", ale znam lepsze :)
Ostatnio zmieniony 11 sty 2012, 18:28 przez Stress, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By dzaman
#389045
w grudniu paliłem tutti frutti i wisnie smak był wyborny gesty dym i wiśnia była wisnią -teraz spróbowałem powrócić do tych doznań smakowych -kupiłem sobie truskawke wisnie i lemon i zaskoczenie.Nie wiem czy straciłęm kubki smakowe czy co jest grane ale to zupełnie inne płyny niż te ktore paliłem w grudniu smak spłaszczony, wisnia juz nie jest wisnią truskawka smakuje jak "odmrożona " a lemon wogóle porażka.Odstawiłem na bok i sie zastanawiam czy może one sa za świeże i jak wino musza sie przetrawić czy poprostu partia na która trafiłem jest jakaś do d...
ogólnie jak chwaliłem liqueen tak teraz moge powiedzieć że jestem zawiedziony
Awatar użytkownika
By _Monter_
#389055
dzaman pisze:w grudniu paliłem tutti frutti i wisnie smak był wyborny gesty dym i wiśnia była wisnią -teraz spróbowałem powrócić do tych doznań smakowych -kupiłem sobie truskawke wisnie i lemon i zaskoczenie.Nie wiem czy straciłęm kubki smakowe czy co jest grane ale to zupełnie inne płyny niż te ktore paliłem w grudniu smak spłaszczony, wisnia juz nie jest wisnią truskawka smakuje jak "odmrożona " a lemon wogóle porażka.Odstawiłem na bok i sie zastanawiam czy może one sa za świeże i jak wino musza sie przetrawić czy poprostu partia na która trafiłem jest jakaś do d...
ogólnie jak chwaliłem liqueen tak teraz moge powiedzieć że jestem zawiedziony

Ciekawe co piszesz...czy ktoś może to potwierdzić?
Awatar użytkownika
By Marrtin
#389542
Jak ktoś lubi wytrawne, gorzkawe smaki to polecam United States of Tobacco.
Dość mocny aromat ale jak dla mnie za wytrawny. Wolę TAB'a od Cassablanki.
W przyszłym tygodniu pewnie potestuję jeszcze troche tych liquidów.
Awatar użytkownika
By McSlavko
#389665
sernik pisze:Czy ktoś próbował z tytoniowych: Fresh lub Noble ???
- z dotychczasowych postów nie znalazłem opinii o nich


rozumiem że chodzi Ci o Fresh Tabacco? jeżeli tak to mi bardzo odpowiada, stonowany z nutką zacięcia papierosowy smak, dla mnie 8/10 ... troszeczkę bardziej tytoniowy, z ciekawą nutka czegoś (?) Noble Tabacco ode mnie 9/10, najlepszy z serii to Cigar Tabacco 10/10 oraz Kiss of Tabacco ..jako przerywnik 9,5/10 CHAŁWA RZĄDZI :D
By sernik
#391167
dzięki!
a który z tytoniowych jest twoim zdaniem najmniej słodki, najmniej camelowato marlborowaty i i najmniej chałwowaty, bo takich nie cierpię właśnie:) jako porównanie - z marlborowatych tylko toleruje mb milda i to ...ostatecznie, natomiast to co lubię najbardziej poza double mint milda to gentelmen (dawniej davidof) czyli żadnych posmaków orzeszków, chałwy, czy też posmaków chrakterystycznych dla np. casablanki.
Awatar użytkownika
By Kriss
#391236
sernik pisze:dzięki!
a który z tytoniowych jest twoim zdaniem najmniej słodki, najmniej camelowato marlborowaty i i najmniej chałwowaty, bo takich nie cierpię właśnie:)

Cuban Tobacco.
Awatar użytkownika
By _Monter_
#391337
Kriss pisze:
sernik pisze:dzięki!
a który z tytoniowych jest twoim zdaniem najmniej słodki, najmniej camelowato marlborowaty i i najmniej chałwowaty, bo takich nie cierpię właśnie:)

Cuban Tobacco.

Dokładnie. Żadnych obcych smaczków. Jeśli czysto tytoniowy to CT. (piszę to wapując CT :wink: )
Awatar użytkownika
By larsurlich
#391398
witam! wczoraj zakupiłem Tutti Frutti i niestety mocno się zawiodłem. Mnie osobiście wogóle to nie smakuje, a bardzo lubię liquidy owocowe. Ta baza której użyto do produkcji tego smaczku jest jakaś dziwna. Ja wyczuwam dokładnie ten sam smak bazy co w capuccino Kinga. Dziwne to, ale co człek to smak inny. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By Luigii89
#391444
Wczoraj dokupilem cuban tabacco i ice mint. Oba smaki mi podeszly, mięta nie jest za mocna zostawia fajny posmak troche mi przypomina pastylki mietowe i powraca sentyment do westow ice :) Cuban tez bardzo dobry ale przypomina mi w smaku natural tabaco i to bardzo . Ogólnie wszystkie liquidy od Liqueen mi podchodza duzy smacznego dymu ktory tak szybko nie znika w porownaniu do kinga np ;)
By jann
#391583
Kupiłem noble tobacco i united states of tobacco dobre i aromatyczne tytoniowe liquidy bez żadnych dziwnych posmaków smakują bardzo poprawnie , ale jakiegoś szału nie ma, wolę tańsze liquidy od Janty, aczkolwiek mając do wyboru liquidy milda i liqueen wolę te drugie.
By Inez
#391783
5 km ode mnie, w Dąbrowie Górniczej, w CH Pogoria otwarto nowe stoisko. I własnie sprzedawane tam są liquidy LiQueen po 15zl (niestety tylko do konca stycznia w tej cenie :( ).
Przechadzajac sie tam, ale po kupnie liquidu na stoisku nr 1 (do ktorego zawsze chodzilam) zdazylam zauwazyc tylko, ze jest jakas firma na L.
Posprawdzalam Wasze opinie i przy kolejnej wizycie, kiedy okazalo sie ze to LiQueen postanowilam kupić i.....
Oooooo właśnie tego szukałam!
Myslalam ze Dilinger jest firma najodpowiedniejsza dla mnie, ale zakupilam
Caribbean PinaColada - dla mnie to kokos. Paliłam jako pierwszy z dwóch zakupionych. Bardzo, bardzo dobry. Kokos z jakąś nutką goryczki w tle. Na pewno kupię więcej.
Sunny Banana - najlepszy liquid jaki paliłam. Może nie było tego za wiele, ale mild, joye, boge, casablanca i dilinger (bo jak dla mnie te dwie ostatnie różnią się między sobą bardzo intensywnością smaku) oraz inavera są już za mną. Ten smak bije wszystko na głowę. 100/10. Geniusz to wymyślił.
Ażeby przybliżyć, co mi się nasunęło po kilku pierwszych zaciągnięciach: próbował ktoś kiedyś jeść vibovit o smaku banana paluchem? :) To dokładnie ten smak. rewelacja! Nie pójdę dzis spać chyba :)

Interesuje mnie, czy Energy ... (nie pamiętam całej nazwy..) smakuje podobnie do dilingera red bulla? Może podobnie albo lepiej? czegos wiecej, czegoś mniej? :)

Jeszcze jeden plus, na umierającym atomku, który po ostatnim liquidzie casablanci (czekolada) umarł dosłownie, zero dymu, smak grzałki bo płyn nie miał chyba żadnego, odżył.
Dymi jak lokomotywa, piękny biały, gęsty dym. Jestem niesamowicie zadowolona! Chyba wykupię ile się da, póki kosztują tu u mnie 15zl :)

Możecie mi polecić jeszcze jakieś dobre owocówki z tej firmy? Będę bardzo wdzięczna za każdą sugestię :)

-- [scalono] 16 sty 2012, 03:09 --

A! Nie moge jeszcze zapomnieć: dym pachnie wyśmienicie.
Moja druga połowka w samochodzi rzekła: oj, jakbym chcial mieć taki zapach w aucie :) ( akurat mowa byla o pinacoladzie, ale banan pachnie równie dobrze)
I przyznam, piękny zapach :) Jak mgiełki o danym zapachu :)
Awatar użytkownika
By McSlavko
#391833
Inez pisze:A! Nie moge jeszcze zapomnieć: dym pachnie wyśmienicie.
Moja druga połowka w samochodzi rzekła: oj, jakbym chcial mieć taki zapach w aucie :) ( akurat mowa byla o pinacoladzie, ale banan pachnie równie dobrze)
I przyznam, piękny zapach :) Jak mgiełki o danym zapachu :)


To fakt, pachną rewelacyjnie. Kupiłem pełna game tych liquidów ale jeszcze wszystkich nie testowałem, zachwycam sie tytoniowymi (wszystkimi) Pierwsza firma której jak na razie każdy liquid smakuje wyśmienicie i zapach chmurki jest super. Jak masz po 15PLN to polecam Kiss of Tabacoo, gwarantuje że się nie zawiedziesz a wrecz bedziesz zachwycona!

Dla mnie osobiscie ta firma jest objawieniem *SMOKEKING* coś czuję że szybko nie zmienię firmy *ZAKOCHANA*
By sernik
#391866
Dziękuje pięknie za opinie o tytoniowcach liqueen!

Wczoraj spróbowałem kolejne, tym razem:
fresh tabacco - tak - jest tytoniowy ale słodki i po pierwszych zaciągnięciach kojarzy mi się z jakimiś śmietankowymi czy waniliowymi wafelkami. Zużyję do końca bez bólu, ale więcej nie kupię. Nie dla mnie, chociaż ten liquid ma swój charakterek i z pewnością znajdzie fanów
jabłko - dla mnie rewelacja! pierwsze buchy i pytanie - skąd ja to znam ? ano przypomina mi to gumę orbit jabłkową :) podobna analogia jak mildowski double mint=orbit miętowy, tak jabłko liqueen=orbit jabłkowy. dla mnie bomba, od pierwszych buchów zostałem stałym klientem tegoż wynalazku. od wczoraj 4 ml zużyte *CZAJNICZEK*
ananas - dobry, ale nie tak dobry jak jabłko, może dlatego, ze po jabłku go próbowałem, smak kojarzy mi się ze słodkimi ananasami z puszki, dla mnie bardziej jako przerywnik, czasem.
kiwi -jak ktoś poruszył wcześniej temat - zgadzam się, że koło kiwi to nawet nie leżało :) jak dla mnie jest to delikatnie tytoniowa skórka ogórka. Nie słodki, bardziej mi podchodzi niż np. ananas, jako przerywnik polecam, myślę, ze wrócę czasem do niego.
Awatar użytkownika
By Gwain
#391872
Na spocie testowałem kiwi - ogórek jak nic więc tylko potwierdzam opinie innych
By sernik
#391980
dobrze, że nie kiszony

swoją drogą ciekawe, czy któryś z producentów zaryzykowałby serię liquidów dla maniaków polskich potraw pt polish specials, i tak na przykład liquidy o smaku:
-barszcz czerwony (ze świeżych buraczków)
-double barszcz (z uszkami)
-ogórek kiszony ( w dębowej beczce)
-pierogi ruskie (ze złotą cebulką)
-cebula biała
-mocna cebula

itd
By Inez
#392078
sernik pisze:-pierogi ruskie (ze złotą cebulką)

mniam ;P kupiłabym ;)
Awatar użytkownika
By PrezesArQ
#392666
McSlavko pisze:Jak masz po 15PLN to polecam Kiss of Tabacoo


Byłem i ja na zakupach dzisiaj :)
Niestety w Bielsku po 18 zł ;/

Zakupiłem dwa liquidy :

Ice Mint : Świetny, odświeżający smaczek. Na pewno zagości na dłużej w moim podręcznym zestawie e-palacza :)

Kiss of Tobacco : jak powapuję to opiszę, jeszcze nie zdążyłem się nacieszyć smaczkiem mięty ;)
By sernik
#392934
i kolejny do kolecji
Scotch whisky
-jeśli jest w tym coś szkockiego to stara skarpeta w szkocką kratę. Jestem już przyzwyczajony do mylących nazw liquidów, ale szkocka whisky ???? Muszą mieć niezły ubaw twórcy liquidów przy wymyślaniu ich nazw.
dla mnie jako przerywnik, lub w razie braku ulubionych. smak ten na mnie robi wrażenie jakbym cały czas miał lekkiego bobra na drugim/trzecim planie, aż ściągnąłem strzykawka liquid i nalałem do niego ogórkowy liqueen (czyli kiwi) no i nie ma tego posmaku "lekkiej bobroskarpety w dalekim tle" bo już myślałem że nówki klirek zabobrzył po paru łykach szkockiej
Zastanawiałem się nad tym smakiem, aż w końcu zostałem zmuszony do bardziej zaangażowanego eksperymentu. No i :piwo sobie nieco szkockiej (prawdziwej) i wtedy jako tako wye-paliłem te scotch whisky. Powiem, że z prawdziwą whisky ta e-whisky daje radę, bez niestety nie. Chmura i kop jak w pozostałych liqueen czyli 10/10, smak lekko tytoniowy, brudny, nieelegancki, z naleciałościami czegoś nieświeżego i starego, ja podziękuję. z tych które próbowałem do tej pory - jabłko i banan rządzą, oczywiście niebawem spróbuję pozostałych owocówek.

-- [scalono] 18 sty 2012, 09:43 --

Jeśli chodzi o Liqueen -jak na razie do sprzedania lub zamiany będzie fresh tabacco i scoth whisky (oba wypalone ok 1ml)
Awatar użytkownika
By McSlavko
#393056
sernik pisze:i kolejny do kolecji
Scotch whisky
-jeśli jest w tym coś szkockiego to stara skarpeta w szkocką kratę. Jestem już przyzwyczajony do mylących nazw liquidów, ale szkocka whisky ????


Na czym wapujesz? mi osobiście bardzo podeszło "whisky".
By sernik
#393071
na klirkach typu F1/Ap i podobnych, bardzo ładnie smaki okazują, jeśli lubisz ten smak - moja opinią się nie kieruj, ja np nie znoszę wszelkich camelowatych/orzeszkowatych, itd, itp, a przecież takie smaki są baaaaardzo popularne u wielu forumowiczów. z tym co ja wyczułem w smaku "whisky" może być podobnie jak ktoś w "hazelnuts" wyczuł "masło" czy maślankę - a drugi w tym samym wyczuł pyszną nutellę... :)
By CHIC CH POGORIA
#393558
Dziś spróbowałam Caffe Latte i muszę przyznać, że smak bajeczny! Jak nie przepadałam za smakami kawy czy czekolady to ten jest rewelacyjny! Jak w mordę strzelił caffe latte. Nic dodać nic ująć:))
By sernik
#393888
CHIC CH POGORIA pisze:Dziś spróbowałam Caffe Latte i muszę przyznać, że smak bajeczny! Jak nie przepadałam za smakami kawy czy czekolady to ten jest rewelacyjny! Jak w mordę strzelił caffe latte. Nic dodać nic ująć:))


Mogę tylko potwierdzic. Nie przepadam za słodkimi, ale jako przerywnik pychota
By White_Wolf
#394840
Jak dla mnie z tytoniowych rządzi Cuban Tobacco. Normalnie najlepszy tytoniowy jaki wapowałem. Dobrze, że mam jeszcze 2 buteleczki bo chyba się zamkę w domu i będę wapował bez opamiętania :D
Awatar użytkownika
By agarak
#394954
White_Wolf pisze:Jak dla mnie z tytoniowych rządzi Cuban Tobacco. Normalnie najlepszy tytoniowy jaki wapowałem. Dobrze, że mam jeszcze 2 buteleczki bo chyba się zamkę w domu i będę wapował bez opamiętania :D

A mi cuban tobacco najpierw bardzo posmakował, potem przestałam zupełnie czuć jego smak.
Awatar użytkownika
By gerard88
#395444
11mg Vapowane na kartomizerach soft-tip LR

cuban tobacco - mam tu mieszane odczucia bo ten liquid zalatuje mi trochę przegrzanym drutem oporowym. Na początku zalałem na świeżo zrobioną grzałkę w CS3. Parę machów i pomyślałem że grzałka jest do bani. Zrobiłem kolejną i takie same odczucie. Coś mi tu nie grało więc zalałem cuban tobacco do kartomizera soft-tip. Smak taki sam jak poprzednio, czyli wniosek jak dla mnie - smak delikatnego boberka :)


Caffe Latte - bardzo fajny smaczek, nie za mocny i nie za słaby, taki w sam raz - zakupię go kolejny raz :)
Awatar użytkownika
By soniqs
#395546
Ja ostatnio wapuje Kiss of Tobacco i tak jak juz ktos napisal z tobacco to raczej za wiele nie ma, jednak bardzo przyjemnie sie to pali, smak nie jest meczacy, jak dla mnie nadaje sie do dluzszego wapowania. Jesli chodzi natomiast o sam smak, mi osobiscie kojarzy sie z ciasteczkami Oreo "przekrec, poliz, zamocz", a dokladniej z tym smietankowym nadzieniem. Nie jest slodki, nie jest gorzki. Naprawde trudno zdefiniowac ten smak, ale podchodzi :)
Awatar użytkownika
By dzaman
#395559
generalnie liqueen wybija sie w polsce na lidera jeśli chodzi o smak -mam zestaw liquidów ktore po spróbowaniu liqueena stoją bo ten płyn tak wysoko podniósł poprzeczne ze nie potrafie poprostu palic innych liquidów
By jacy12
#395899
witam ktory liquid bedzie podobny do camela bo nie chce probowac wszystkich z gory dziekuje
Awatar użytkownika
By Kriss
#395907
Żaden, te liquidy nie mają odpowiedników w innych markach.
By rufi
#396039
Witam.Jestem początkującym e palaczem ,wapuje dopiero 8 dni(analogi na razie beee..).Próbowałem •Caribbean PinaColada 11mg-jak dla mnie katastrofa(mydliny jakieś),teraz zalałem •United States of Tobacco 11 mg i musze powiedziec że bardzo fajny papierochowy smaczek z nutką czegoś fajnego.Mam pytanie : który z tej serii Tobacco,przypomina najbardziej papierocha bez innych dodatków.Acha i która mięta lepsza ice czy strong?
Awatar użytkownika
By Luigii89
#396387
Rufi:

Wydaje mi sie ze united najbardziej przypomina z z tych co ja palilem z liqueen, a palilem jeszcze natural i cuban, oba smaki mi podeszly . Co do miety nie palilem strong ale ice jest dla mnie super, buteleczka 24mg poszla w 4 dni w weekand kupie nastepna ;)
By rufi
#396499
dzięki, jak skończe US,to biegne zakupić cuban i miętke.ALE...... Mam jeszcze pytanie do bardziej doświadczonych e palaczy: czy ilośc ethanolu w tym LIQueenie nie jest zbyt duża ,czy to bezpieczne?
Awatar użytkownika
By PrezesArQ
#400292
Powapowałem troszkę, dokupiłem 2 inne smaczki i czas na opinię :)

Ice mint jak pisałem wcześniej, orzeźwiające faktycznie, chwilami jakbym jadł cukierki Orbit :D 9/10
Ale szybko się skończył..


Kiss of Tobacco napocząłem i szok. Niby nie wyrazisty, nie tytoniowy wbrew nazwie a...
Zaintrygowany różnistymi smakami poszukiwałem tego dominującego przez całe 10ml (3 dni) po czym poleciałem po kolejną buteleczkę :) i nadal nie wiem. Czasem jak śmietankowo jakiś tam aż po nutellę, a raczej orzeszki. Cholera - dobre to i nie męczące, zagości u mnie na dłużej *SMOKEKING*
9.5/10


United States of Tobacco - taki papierochowaty, dobry rzekłbym. Właśnie skończyły mi się takie papierochowate więc odetchnąłem z ulgą, że i takowy jest w ofercie LiQeena. Dla mnie dobra baza do zmieszania z jakimś owocowym smaczkiem na codzienne wapowanie. Bez mieszania też dobry rzecz jasna :D 8.5/10

Z kolei Lemon Fresh taki jakiś słaby.. Nie czuję tutaj nic co by było 'Lemon'. Do szuflady, może dojrzeją i moje kubki smakowe i sam Liquid. Póki co 4/10 za orzeźwienie.

Dodam, że wszystko próbowane na nowych watkowych DC pod eGo. Moc 11mg, 24 by mnie zabiło przy takim tempie spalania :D
By rufi
#400351
Kiss of tobacco- 11mg-rewelacja 10/10, Cuban tobacco 11mg- dobry papieroch 9/10
Awatar użytkownika
By McSlavko
#400356
rufi pisze:Kiss of tobacco- 11mg-rewelacja 10/10, Cuban tobacco 11mg- dobry papieroch 9/10


fakt, ten Kiss ma coś w sobie, ta chałwa łazi za mną cały czas, musze znowu zrobić zamówienie

a i jeszcze miałem dopisać, ciekawym płynem jest Volish Platinium, jako że to ten sam producent co Liqueen, polecam spróbować, mam wersje 14mg .. 11 byłaby chyba za słaba i powiem że to takie połaczenie Kiss-a i American...bardzo ciekawa kompozycja
Awatar użytkownika
By Luigii89
#400911
Tak przegladam sobie teraz aukcje na allegro, i spotkałem sie z takim zachecającym opisem na aukcji gdzie mozna kupic płyny Liqueena:)

"Liquid wystarcza większości palaczy na ok 2 tygodnie (ok 40 - 50 napełnień - w zależności od modelu). Pojemność: 10 ml."

Komu z Was buteleczka 10 ml wystarcza na 14 dni ?:D 40-50 napełnień to juz w ogoóle nie wiem jak mam rozumiec.

Niezły kit sie wciska ludziom co sie nie orientuja w temacie jeszcze .
Awatar użytkownika
By Bilbo
#400913
Caffe Latte - bardzo fajny smaczek, nie za mocny i nie za słaby, taki w sam raz - zakupię go kolejny raz :)


zgadzam sie ze smaczny....mimo ze lubie mocną, parzona kawe, to jednk to jest dobre.....z jedynym minusikiem ze kapke za slaby....sprobowalem na cs3 potem na smokymizerze....z cs'a szybko jednak zeszlo :(.....
a jako ze kapke za słaby (jak dla mnie) moc 11mg - wiec maly eksperymencik....a wlasciwie 2.....
tzn. najpierw dodalem troche turkish toobaco........no i miodzio....:) a druga proba to dodalem kszywho.....no i caffe juz mocniejsze mi wyszlo.....ale przyznaje ze chmura duzo zacniejsza nic w innych liquidach.....no i troszke aromatu w powietrzu zostaje....:) dodam ze milego aromatu....

zatem dla mnie: 8,5/10

-- [scalono] 31 sty 2012, 03:02 --

"Liquid wystarcza większości palaczy na ok 2 tygodnie (ok 40 - 50 napełnień - w zależności od modelu). Pojemność: 10 ml."
Komu z Was buteleczka 10 ml wystarcza na 14 dni ?:D 40-50 napełnień to juz w ogoóle nie wiem jak mam rozumiec.
Niezły kit sie wciska ludziom co sie nie orientuja w temacie jeszcze .

no coz, albo sprzedawca nigdy nie wapowal tego albo rzeczywiscie szuka łosia......no chyba ze ktos wypala dziennie 0,5ml.....
normalnie wypalam dziennie 2-3ml....a ze liqueeny fajnie sie "kopci" to sadze ze ....max na 3 dni....
Awatar użytkownika
By McSlavko
#400919
alacran pisze:....a ze liqueeny fajnie sie "kopci" to sadze ze ....max na 3 dni....


dokładnie, 3 dni max
Awatar użytkownika
By dzaman
#401008
właśnie dotarły płyny ,te które już sprawdziłem jak i nowe smaki,więc tak:
wiśnia i tuttifrutti znakomite -delikatne ale wyraźne wisnia jak soczysta wiśnia a tutti jak świeże smiksowane owoce z dodatkiem jogurtu 10/10[te znałem]
kiss of tobacco -ten smak to jedna wielka zagadka,niby tytoń ale posmak jaki pozostaje po chmurce przypomina mi cos ale nie wiem do końca co to jest ,coś jakby wafel kakaowy w każdym bądź razie smakuje to rewelacyjnie 10/10
kiwi- cos tam moze z kiwi jest ale ja czuje praktycznie ten smak co w lemon,wiec co do smaku to 5 a jesli chodzi o chmurke to 9
ogólnie najsmaczniejsze liquidy wg mnie na polskim rynku-polecam
ps-kupowałem 24mg z nadzieją że popale dłużej 11mg sa słabe i w oka mgnieniu znikają
Awatar użytkownika
By Luigii89
#401446
Wychodzi na bład, celowy bądź przypadkowy tego sie nie dowiemy :)

a co do liquidow racja 3-4 dni i buteleczka znika :D
Awatar użytkownika
By JJ23
#401452
Zgadzam się z opiniami , większość smaków pyszna . :)
I wyjątkowo dobrze , moim zdaniem nadają się do dripowania . :D
By dfilip
#401515
Witam,

Po dobrych opiniach postanowiłem zakupić coś od LiQueen, wybór padł na Cuban Tobaco. Zakupiłem 2 buteleczki skrajnych mocy bo niestety nie mają 18. Jak dla mnie rewelacja. Smak, moc dym super. Uzywam Liquinatora Volisha i jest super. Wcześniej paliłem marlboro Milda i ten jest zdecydowanie lepszy.
Wcześniej próbowałem Provogue (jakieś niby marlboro) odradzam , totalna porażka, smak okropny, tragiczny fuj - przestrzegam.
Polecam każdemu kto lubi tytoniowe. Moim zdaniem lepszy ten liquid niż mildowski i tańszy.
Awatar użytkownika
By Pendrzec
#402718
wiśnia i kiwi...

kiwi - co do ocen kolegów, chyba koledzy dobrego kiwi nie chmurzyli :zakrecony ... Da się palić, ale szału ni ma. Niech żyją samoróbki!! :mrgreen: Mocna 5/10
wiśnia - pierwsze wrażenie, super. Z kolejnymi co raz mniejszy entuzjazm. Dla mnie prawie żadnej różnicy z tańszymi odpowiednikami (więc po co przepłacać :wink: ) 4/10
Awatar użytkownika
By olala
#402931
Cuban Cigar - smak suchych liści tytoniu (+), ale przebija jakieś słodkie kakao (-)
edit: po dwóch dniach jarania tego liquidu słodycz jakby zanika. ocena 10/10
United States of Tobacco - smakuje jak tani papieros (+), przebija niestety coś, od czego robi mi się niedobrze i zostawia nieprzyjemny gorzkawy posmak w ustach (-) ocena 3/10
co do ogólnej dyskusji, nie wydaje mi się, żeby te liquidy były 'inne niż wszystkie' ;)
Ostatnio zmieniony 05 lut 2012, 21:23 przez olala, łącznie zmieniany 1 raz.
By AndyCandy
#403051
Niedawno kupiłem sobie 4 liquidy tej firmy. Dla mnie... beznadzieja. Wszystkie mają dziwny, irytujący posmak (ciężko to opisać, ale mnie osobiście odrzuca). A Golden Vanilla i Cafe Latte to już w ogóle nie mają kompletnie nic wspólnego ze swoimi nazwami. Jeszcze się z czymś takim nie spotkałem. Ja więcej tych liquidów nie kupię.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 46
Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Problem ze sprzętem

Hej, mam Urse Nano 2 i w ciągu 2 tygodni spaliły m[…]

Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.