EPF
Nasze własne produkcje
Awatar użytkownika
By daras25
#381691
Kiedy rozpakowałem przesyłkę i zobaczyłem ten zestaw to trochę zwątpiłem ze mi się uda polutować to wszystko do "kupy" :? , tym bardziej że jestem kompletnym laikiem w tych sprawach i nigdy w życiu nie lutowałem żadnych układów elektr. - ręka niezbyt pewna a lutownico - wypalarka :D z dużym grotem . No ale nie ma co się poddawać , poza tym jeden zestaw samej elektroniki zamówiłem zapobiegawczo - czyli jeden błąd dopuszczalny , instrukcja dostępna na stronie MV w blogu - bardzo przejrzysta .
Zajęło mi to od początku do pierwszego buszka ok. 2-2.5 godz. i wspomagałem się szkłem powiększającym z " żabkami" tzw. trzecia ręka czy jakoś tak :)
Okazało się że strach ma wielkie oczy i nie było aż tak źle .
W efekcie wyszło coś takiego brzydkiego - plasticzanego - trochę tandetnego :mrgreen:
ale za to jest mały , poręczny i działa bardzo dobrze :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
A zapasową elektronikę wykorzystam w boxie własnej produkcji bo to był tylko trening :D:wink:
Zrobiłem kilka pomiarów ale i tak nie mam odniesienia
- bez obciążenia - pod obciążeniem
306 LR - 1,5 Ohm - 3 ,50 - 3 ,32
DC - 2,0 Ohm - 4 ,0 - 3 ,82
ST - 3,0 Ohm - 5 ,0 - 4 ,90
Awatar użytkownika
By ohlers
#381971
A ja mam takie pytanie, które od razu zadam, znając moje zdolności:
ile kolega policzyłby za gotowy produkt, wliczając zakup i złożenie?
Byłbym chętny na zakup gotowca. :)
Awatar użytkownika
By daras25
#381976
ohlers pisze:A ja mam takie pytanie, które od razu zadam, znając moje zdolności:
ile kolega policzyłby za gotowy produkt, wliczając zakup i złożenie?
Byłbym chętny na zakup gotowca. :)

Ohlers przecież gotowca możesz kupić bezpośrednio z MadVape i będzie miał ładne podświetlenie jeszcze
http://www.madvapes.com/Variable-Voltage-Box-Mod_p_3045.html
albo biały
http://www.madvapes.com/Variable-Voltage-White-Box-Mod_p_3235.html
nie ma sensu żebym to zamawiał do UK składał i wysyłał do Polski , po pierwsze czekał byś do Wielkanocy a po drugie niepotrzebnie przepłacał . Jak chcesz trochę zaoszczędzić to kup zestaw i masz chyba kogoś znajomego który by to poskładał ?

-- [scalono] 28 gru 2011, 00:42 --

Nałóg Totalny pisze:Daras , napisz ile ml na ST da się zwapować korzystając z tego układu i z tych akusów ?
Przesłali zwykłym listem , czy kurierem ? Mam zamiar zamówić - stąd pytania .


konkretnie na tych batkach jadę od wczoraj od godz. 16-tej , dwa dni temu sam byłem zdziwiony bo wydawało mi się że długo wytrzymują ale nie mierzyłem wcześniej czasu do teraz zwapowałem ok. 6ml liquidu - lepszy wynik niż na PV z batkami 1100 mAh .
Jedna przesyłka wyniosła mnie ponad 3$ i to była zwykła przesyłka ale za drugą już nie było tej opcji i zapłaciłem ok 11$ ta była kurierem ale może przez to że była cięższa , nie jestem pewien.
Powiem Ci że jestem bardzo zadowolony.... tylko ten plastik :? :wink:
Awatar użytkownika
By Nałóg Totalny
#381987
Daras , no właśnie ....ten plastik . Ale czas wapowania przemawia wyraźnie za zestawem z MV ! Powiem Ci , że jestem w stanie zajechać 3 batki AW IMR 1100 dziennie w PV na ST , natomiast w Gepetto (dane mi było ostatnio testować) , zużywałem komplet 16340 i dopiero późnym wieczorem wkładałem następne . Step-down fajniej się spisuje .
Awatar użytkownika
By daras25
#382932
Ten plastik nie dawał mi spokoju , wczoraj wieczorem zrobiłem rysunek a dzisiaj w pracy : 4 cięcia , 3 gięcia , 6 wierceń ,troszkę piłowania , fazowania i szczypta szlifowania .... wyszło coś takiego
Obrazek
Obrazek
Może nie wygląda lepiej ale na pewno inaczej :lol:
Plastiku się nie mogłem pozbyć i to jest tylko nakładka klejona na epoxy , konstrukcyjnie nic lepszego nie przyszło mi do głowy ponieważ musiałem brać pod uwagę to że musi być dzielona no i ograniczenia maszynowe .
Rewelacyjnie prezentuje się w kuchni ... przy tosterze :mrgreen: - szczotkowana " kwasówka"
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.