EPF
Dział dot. gotowych płynów z nikotyną lub bez ze sklepowych półek.
Awatar użytkownika
By 10der
#378427
Nie chcę wchodzić w jakiś dziwny spór, tym bardziej że ja kupuję 18mg/ml, czyli troszkę inną niż wyżej wspomniana. Odezwałem się tylko dlatego, że nikt po Twojej ocenie nie zareagował - ani potwierdził, ani zaprzeczył, a to co kupuję - dla mnie się niczym nie różni. I to tyle w tym temacie Virginia Hangsen.
Sam mam kilka smaków, które mi z czasem obrzydły, mimo że były na początku /subiektywnie/ super. Nie sugeruję tu takiej sytuacji, a jedynie, jak już setki razy o tym pisano, że smak to rzecz gustu. Dlatago staram się nie wyrażać radykalnych opinii o jakimś smaku czy zapachu.
Awatar użytkownika
By Chmurka
#378742
Wiadomość że Hangseny mają pokazać się w innym sklepie dotyczy raczej tego że będzie możliwość kupienia ich u konkurencji , dotyczyło to raczej braków na sklepie

Wysłane z mojego GT-S5570 za pomocą Tapatalk
By gizmo
#391163
No i co tak cicho się zrobiło?
By maniak
#398972
gizmo pisze:No i co tak cicho się zrobiło?

Może nikomu się nie chce pisać...
Zakupiłem ostatnio (niejako przy okazji) dwie buteleczki Hangsena w DPV9. Desert Ship i Rothmans. Nie wiem czy są takie jak te "stare" czy takie jak ten "nowe" wspominane w tym wątku (Desert Ship ważny do 2013-11-17, Rothmans do 2013-7-3 jeśli to komuś pomoże). Rothmansa powąchałem - pachniał ładnie i dość intensywnie - ale jeszcze nie próbowałem. Desert Ship miał zapach o wiele delikatniejszy więc zalałem nim liquinatorek (dla przypomnienia - zwykle palę bardzo mało aromatyczne mieszanki lub czystą bazę).
Muszę przyznać, że płyny Hangsen rzeczywiście odstają od innych produkcji - mają specyficzną nutę w smaku/zapachu. Zapewne jest to któryś z dodatków. Trudno mi jest go zidentyfikować ale zapach mi się kojarzy z czymś znajomym aczkolwiek bliżej nieokreślonym. Trochę mnie irytuje że nie mogę określić co to, ale zapach jest przyjemny. Podejrzewam, że Rothmansa będę musiał rozcieńczać bo Desert Ship jest bardzo aromatyczny w paleniu mimo że "z butelki" pachniał słabiej niż Rothmans.
Ogólnie płyny smaczne (w każdym razie Desert Ship ale Rothmans raczej też sądząc po zapachu) i godne polecenia. Na pewno warto ich spróbować.
By Oowad700
#398977
Ten Rothmans mnie interesuje.Jak spróbujesz to opisz.Dawno temu paliłem takie analogi,dziwne w smaku były.
By maniak
#399026
Oowad700 pisze:Ten Rothmans mnie interesuje.Jak spróbujesz to opisz.Dawno temu paliłem takie analogi,dziwne w smaku były.

Mi też smakowały ale nie doszukiwałbym się ich odpowiednika w liquidzie - to po prostu nazwa sugerująca że się "inspirowali" takim a nie innym zapachem - tak to sobie tłumaczę...
Awatar użytkownika
By efajeczka
#399035
już teraz mogę powiedzieć, że w połowie lutego będą dostępne hangseny pod naszą marką w nowym sklepie internetowym. na początek 10-15 smaków, nie jest pewne, jednak zdecydowanie przeważać będą tytoniowe. baza pg/vg 70/30. jeżeli ktoś ma jakiś swój ulubiony smak to proszę o PW, chętnie to rozważę.
Awatar użytkownika
By prymus140
#399038
Oowad700 możesz smiało brać Rothmansa.Mam i jaram, chociaż z początku nie byłem nim zachwycony.
Awatar użytkownika
By Chmurka
#399176
efajeczka pisze:już teraz mogę powiedzieć, że w połowie lutego będą dostępne hangseny pod naszą marką w nowym sklepie internetowym. na początek 10-15 smaków, nie jest pewne, jednak zdecydowanie przeważać będą tytoniowe. baza pg/vg 70/30. jeżeli ktoś ma jakiś swój ulubiony smak to proszę o PW, chętnie to rozważę.


moze powiesz co to za sklep i pod jakimm brandem maja byc te liquidy?
oraz cene byś podał
Awatar użytkownika
By dzaman
#399180
paliłem usa mix i szczerze mówiąc nie powaliło mnie,nie żeby było nie dobre ale żebym sie nim miał zachwycić to dużo by jeszcze było potrzeba,co prawda gęsty płyn i aromatyczny ale czuje w nim coś co mi nie podchodzi do końca i jesli miałbym wybierac usamix z bugi i hangsen to wybrałbym bugi
Awatar użytkownika
By efajeczka
#399224
Poczekam z ujawnianiem do połowy lutego


chmurzyk pisze:
efajeczka pisze:już teraz mogę powiedzieć, że w połowie lutego będą dostępne hangseny pod naszą marką w nowym sklepie internetowym. na początek 10-15 smaków, nie jest pewne, jednak zdecydowanie przeważać będą tytoniowe. baza pg/vg 70/30. jeżeli ktoś ma jakiś swój ulubiony smak to proszę o PW, chętnie to rozważę.


moze powiesz co to za sklep i pod jakimm brandem maja byc te liquidy?
oraz cene byś podał
By user
#399239
dzaman pisze:paliłem usa mix i szczerze mówiąc nie powaliło mnie,nie żeby było nie dobre ale żebym sie nim miał zachwycić to dużo by jeszcze było potrzeba,co prawda gęsty płyn i aromatyczny ale czuje w nim coś co mi nie podchodzi do końca i jesli miałbym wybierac usamix z bugi i hangsen to wybrałbym bugi


Nie bugi, tylko BOGE.
By Oowad700
#408636
prymus140 pisze:I są dobre te z DPV9.A cena rowniez przyzwoita.

Potwierdzam.Używam i bardzo sobie chwalę.20 ml za 20 zł. to uczciwa cena.

Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By gerard88
#410319
Lista smaków które udało mi się znaleźć na necie:

Classic Tobacco Cigarette flavor:

USA Mix
Camel
555/State Express
Tobacco
Kent
Winston
Septwolves
Blended (DK-TAB)
Turkish Blended
Flue Cured Tobacco
Mild Seven
Havana
Davidoff
Salem
Fortune Strike
Turbosmog
Newport
Virginia
B and H (Benson and Hedges)
French Pipe
Cubana
Parliament
RY 1
RY 2
RY 3
RY 4
Tabacco Blended
Cigar
Chesterfield
Dunhill
Hilton

Mint flavor:

Menthol
Mint
Strong Mint
Spearmint
Double Mint
Bubble Gum

Others:

Coffee
Chocolate
Dr. Pepper
Cheesecake
Cream
Caramel
Toffee
Gingseng
Rum
Butterscotch
Honey
Peanut butter
Ginger
Fruit Punch
Pinacolada
Ice Cream
Cotton Candy
Chocolate cream
Coca Cola
Pepsi Cola
Red Bull
Vitamin A/B/C/D
Whisky
Coenzyme Q10
Wine
Brandy
Black Tea
Green Tea
Flavorless

Fruit flavor:

Apple
Banana
Strawberry
Grape
Rootbeer Float
Pineapple
Lemon
Pomegranate
Cherry
Orange
Mango
Health Pear
Juicy peach
Watermelon
Menlon
Kiwi
Coconut
Litchi
Longan
Almond
Grapefruit
Mandarin
Fruit mix
Cocoa
Vanilla
Rose
Osmanthus fragrans
Licorice
Clove
Jasmine
Fennel
Pitaya
Blueberry
Raspberry
Blackberry
Greengage

PS
A to moja lista życzeń co bym spróbował ewentualnie mile widział w asortymencie:

Tabacco Blended
RY 4, 3, 2, 1
Fortune Strike
Flue Cured Tobacco
B and H (Benson and Hedges)
Kent
Virginia
Coffee
Cream
Ice Cream
Banana
Awatar użytkownika
By lekki
#415397
wiec ja napiszę coś na temat

kupilem liquid Deluxe Hangsena i muszę powiedzieć że jest świetny:
Bardzo ciemny i gęsty zapach orzeszkowo-słodko-tytoniowy
Jest bardzo smacznym tytoniowo-slodkim smakiem, ktory podejdzie kazdemu
Palone na kibelek+ kart DC
18mg ma naprawde moc i kopa
Ostatnio zmieniony 26 lut 2012, 21:52 przez lekki, łącznie zmieniany 1 raz.
By maniak
#415401
A ja w końcu spróbowałem Rothmansa...
To nie na moje kubki smakowe. Musiałem rozcieńczyć bazą (circa 10% liquidu, reszta baza) żebym mógł palić. Ciekawy smak ale dla mnie zbyt aromatyczny. I mocno pachnie w pokoju w czasie palenia.
Awatar użytkownika
By lekki
#415413
gdy bylem w pewnym sklepie i kupowalem Deluxe, to myslalem nad Rothmansem, ale przerazil mnie kolor liquidu ( byl ciemno czerwony ) i wlasnie myslalem ze musi byc mocno aromatyczny,
Jaki on ma smak?
By berto
#415414
leda pisze:wiec ja napiszę coś na temat

kupilem liquid Deluxe Hangsena i muszę powiedzieć że jest świetny:
Bardzo ciemny i gęsty zapach orzeszkowo-słodko-tytoniowy
Jest bardzo smacznym tytoniowo-slodkim smakiem, ktory podejdzie kazdemu
Palone na kibelek+ kart DC
18mg ma naprawde moc i kopa


mnie jakoś nie podszedł
By maniak
#415450
leda pisze:gdy bylem w pewnym sklepie i kupowalem Deluxe, to myslalem nad Rothmansem, ale przerazil mnie kolor liquidu ( byl ciemno czerwony ) i wlasnie myslalem ze musi byc mocno aromatyczny,
Jaki on ma smak?

Ciekawy :D
Nie umiem opisywać smaków. Nie jest zły, ale raczej z gatunku ostrych i wyrazistych niż ciężkich i wonnych. Bliżej mu do Dunhila czy Mild7 (ale jest o wiele intensywniejszy) niż do 555/State Express/T5 czy Camel/Desert Ship.
By gizmo
#415578
Próbowałam tylko 555 i Deluxe, a z własnego mieszania Desert ship, D'Doff i Tobacco. Chyba najprzyjemniejszym wydaje mi się ostatni. O Virginii czytałam, że wyraźnie tytoniowa. A czy ktoś próbował Chesterfieldów, Turkish blend, R4, Cigar?
Awatar użytkownika
By gerard88
#415586
Chesterfieldy to tez taki tytoniowy, podobny do Fortune Strike.
RY4 to dla mnie faworyt - tytoniowy ze słodkim akcentem w tle.
By Oowad700
#415601
Ten Rothmans jakiś dziwny jest.Najpierw mi smakował,potem nie za bardzo,aż w końcu zmieszałem go z tobacco.Fortun Strike zdecydowanie lepszy.Nr1 to Virginia,tobacco też bardzo dobre.ISA Mix dobre.Mam nadzieję,że wkrótce będziemy mieli większy wybór smaków.Z tego co widziałem,to w ofercie Hangsena jest ich mnóstwo.

Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By gerard88
#415622
Jakby ktoś chciał spróbować Rothmans 18mg to mogę się wymienić (pozostało 90% w butelce) :)

On jest za intensywny jak dla mnie.
By maniak
#415629
gerard88 - rozcieńcz bazą. Smakuje dużo lepiej niż czysty.
By dfilip
#415636
Kupiłem w dpv9 2 smaki Virginia i Davidoff ale jakoś tak inaczej w skrócie pisane (nie mam pod ręką więc nie sprawdzę, ale wszyscy wiedzą o co chodzi).

Virginia - rewelacja i wogóle jestem zachwycony - przebiła do tej pory mój ulubiony Liqueen - Cuban Tobacco.
Davidoff - dosyć aromatyczny i jak już ktoś napisał wcześniej bardzo wyraźnie czuć posmak Rodzynków Sułtańskich. Jak dla mnie również bardzo dobry i godny polecenia.
Oba nadają się do codziennego palenia i mam nadzieję że się szybko nie znudzą.

Jedynie mam dziwne odczucie że ilość dymu jakby mniejsza niż np. Provogue którego ostatnio paliłem.
Kopcę na Liquinatorze Volisha.
Awatar użytkownika
By gerard88
#415640
maniak pisze:gerard88 - rozcieńcz bazą. Smakuje dużo lepiej niż czysty.


Już sobie próbowałem ale jednak ten aromat nie jest dla mnie :)
By maniak
#440256
Tobacco - całkiem dobre. Posmak charakterystyczny dla Hangsena ale oprócz tego czuć też nutkę Tobacco znanego od innych producentów. Można palić.
Deluxe - delikatny i dość smaczny ale raczej nie będę do niego wracał.
salon - bleeee. Mięta albo jakieś miętopodobne świństwo (wiem, wiem - miał "nawiązywać" do Salemów). Nie wiem, co jest oprócz niej bo dla mnie przykrywa resztę. Pech chciał, że zalałem 3,5 ml świeży kartomizer. Muszę komuś wydać...
Fortune Strike - skarpety. Całkiem smaczne, chociaż długo noszone. Raczej da się palić.

Mały update: Fortune Strike po dłuższym paleniu zaczyna mi przypominać skarpety nie tylko noszone ale i moczone w sosie grzybowym. Smak ciekawy ale nie nadaje się na co dzień - przynajmniej dla mnie.
By maniak
#443022
Marek077 pisze:smak i moc to zaden problem mozna pozmieniac



http://allegro.pl/***

Bredzisz?
Czy o drogę pytasz?

Nie tutaj kolego...
Awatar użytkownika
By StaryChemik
#443023
Oj tam maniaku... trochę wyrozumiałości ;) Człowiek myślał, że zrobi szybko dobry interes na "najlepszych liquidach na rynku", zerżnął tekst ze strony TL, wysterylizował strzykawki, wpakował nieco kasy a teraz jest zdesperowany...
By Marek077
#443034
jasne ...
interes to na Tobie kolego robia ...
kupuj drozej przeciez ktos i tak musi zarobic (znacznie wiecej)


Masive82:
panu sprzedawcy z Allegro już podziękujemy.
Idź sterylizować te strzykawki.
Banik za nachalną, chamską reklamę w paru tematach.
By Risto
#443045
Ostatnio będąc w DPV9, skusiłem się wreszcie na wypróbowanie liquidów HANGSEN-a. Kupiłem Virginię i Lemon. Na pierwszy ogień poszedł ten pierwszy i niestety ................muszę przyznać rację moim przedmówcom, że jest to poezja smaku, w odniesieniu do trzech innych Virginii, które wapowałem. *SUPER* *1st* *TANIEC* Resztę opisali już moi poprzednicy, dlatego zamiast opinii wolę delektować się tym liquidem. *GOOD* *SMOKE*

Marek077 pisze:jasne ...
interes to na Tobie kolego robia ...
kupuj drozej przeciez ktos i tak musi zarobic (znacznie wiecej)


Po godz. 19:00 rejestruje się na forum anonim i nawet kilku słów o sobie nie napisze, o przywitaniu nie wspominając. Ale trzykrotnie, w różnych tematach, poleca nieznane liquidy, sprzedawane również przez anonima ( dobrze, że chociaż znana jest jego lokalizacja ). Jeżeli Marek077 ma już jakiś staż w e-paleniu i dobrze zna pochodzenie swojego polecanego produktu, to można z nim podyskutować ( ale nie tutaj ). Ale jeśli jest nowicjuszem i chciałby uchodzić za " jajko mądrzejsze od kury", to przypomnę mu inną maksymę " mowa jest srebrem ale milczenie złotem" tym bardziej, że to właśnie liquid, jako jedyny w e-paleniu, nie jest obojętny dla naszego organizmu. Człowieku, o czym ty piszesz. Oszczędzać, to można np. nie jedząc fast foodów, bo są szkodliwe dla zdrowia. Kupować tańszy płyn z niewiadomego źródła, do tego w strzykawkach a nie w oryginalnych opakowaniach, to przepraszam ale pachnie już głupotą. Jeszcze jedna uwaga, że brak jest komentarzy kupujących odnośnie tego liquidu. Skoro polecasz, to rozumiem, że go wapowałeś. Gdzie jest więc Twój komentarz? Na buteleczce brak jest etykietki, więc jak sam lubisz ryzyko, to dlaczego innym bezkrytycznie to rekomendujesz. Firma nie powinna ukrywać swoich danych. Przeczytaj jeszcze to: viewtopic.php?f=37&t=23347 .

BTW Tu jest temat o liquidach HANGSEN a nie o :?: :?: :?: *RTFM* *SMOKE* *BYE*
Awatar użytkownika
By goska13
#450861
Witam. No dobrze, zamówiłam i ja. Wybrałam wanilię, bo lubię, a dodatkowo brzoskwinię, bo słyszałam wiele pochlebnych opinii.
Zapłaciłam, czekam sobie teraz spokojnie na przesyłkę, zobaczymy, czy będę mogła pochwalić, czy wręcz przeciwnie ;)
Pozdrawiam.
By Oowad700
#450922
Już jedną partię otrzymałem i jestem zadowolony.Czekam na nowe smaki.Szczególnie 7Wolves i Congres.

Wysłane z mojego GT-S5830
Awatar użytkownika
By gogopanzer
#451560
Od DPV9 ostatnio próbowałem wyprodukowany przez Hangsena wyśmienity liquid Hava.Na stronie Hangsen-Shop tego nie widzę niestety.Czy występuje pod inną nazwą?
Awatar użytkownika
By dimmu
#451802
I ja dzisiaj dostałem swoją przesyłkę.
Czytając wcześniejsze wpisy zauważyłem, że dużo ludzi chwali "strong mint" więc kupiłem i ja o mocy 16mg (bo 99% moich liquidów to mięta) i pierwsze wrażanie.... Jedyna mięta która naprawdę jest "strong"! Mocny, zdecydowany smak, ale z jakimś dziwnym posmakiem na samym końcu. Ogólnie dobra inna od wszystkich innych mięt (miętopodobnych). Zobaczymy jak wyjdzie przy dłuższym wapowaniu.
Drugim smakiem jaki wybrałem to DK-TAB 10 ml/18 mg. Okropny smak, całkowicie mi nie podszedł.
Został mi do przetestowania Menthol, ale to nie dziś :) Jak go zaleje to podzielę się swoją opinią.
Pozdrawiam i dziękuję Hangsen za szybko zrealizowane zamówienie.
Awatar użytkownika
By Virgo
#452526
Dostałem i ja, przesyłka bardzo szybka, podziękowania.

T5 - brak orzeszków, za to bardzo intensywny posmak którego nie potrafię nazwać, ale to samo czuję w camelu od trendy.
Tab Blended - jak dla mnie suszona śliwka + maggi, duuuuużo maggi.
Ry 4 - delikatny, słodki, i również maggi
Tobaco - po 3 powyższych nie miałem na niego siły.

Zostaję przy Joye i Blue mist :)
By ekwit
#452561
I ja dostałem przesyłkę z DPV9. Tym razem nowy dla mnie smak -TURKISH. Słodki, bałkański na języku i w aromacie. Tytoń z chałwą i rodzynkami. Z przewagą tytoniu. Konglomerat wykluczeń - słodki i orzeźwiający zarazem.
By crayka
#454697
Prośba o info: jeśli dzisiaj (niedziela) zamówię i zapłacę (bank zrobi przelew jutro), to mam szansę, że przesyłka będzie w Warszawie do środy?
Awatar użytkownika
By jony_w
#454730
Jak wykonasz płatność za pomocą przelewy24.pl to pieniążki wpłyną im niemalże od razu. Ja zamówienie złożyłem w czwartek ok. 20, a liquidy odebrałem w paczkomacie przy Tesco na stalowej w sobotę ok. 13
Awatar użytkownika
By jsakic19
#455829
Parował ktoś może produkt HS DELIGHT - eLiquid Hangsen Premium??
Awatar użytkownika
By Bilbo
#455834
jsakic pisze:Parował ktoś może produkt HS DELIGHT - eLiquid Hangsen Premium??

dobry tytoniowy smak
Awatar użytkownika
By jsakic19
#455838
Amaro pisze:
jsakic pisze:Parował ktoś może produkt HS DELIGHT - eLiquid Hangsen Premium??

dobry tytoniowy smak

Może coś więcej np. Bardziej coś w stylu Virgini, czy Camela czy mieszanki USA (Marlboro). Z góry dzięki, na stronie HS opisują, że najlepszy na świecie *SMOKEKING*
Awatar użytkownika
By Bilbo
#455849
hmmmm....kazdy odbiera smak inaczej.....powiedzialbym ze takie 3 w 1 :mrgreen:
By Pielgrzym
#460081
Czy będzie jeszcze dostępny Liquid "czarna herbatka" o mocy 11-12mg ? Bo widzę, że tylko 18 zostały...

I czy ogólnie będzie nowa dostawa bo widzę, że 10ml się pokończyły..
By Juliano
#461563
Witam. Oto moje zamowienie :


HS DELIGHT - eLiquid Hangsen Premium - Baza : PG, Butelka : 20ml, Moc : 18mg/ml 1 23,99 zł 23,99 zł
ELIMPU021018 HS IMPULSE - eLiquid Hangsen Premium - Baza : PG, Butelka : 20ml, Moc : 18mg/ml 1 23,99 zł 23,99 zł
ELSTOR021018 HS STORM - eLiquid Hangsen Premium - Baza : PG, Butelka : 20ml, Moc : 18mg/ml 2 23,99 zł 47,98 zł
ELVIHA035512 VIRGINIA HARMONY- eLiquid Hangsen baza 50/50 - Baza : PG50/VG50, Butelka : 30ml, Moc : 12mg/ml 1 32,99 zł 32,99 zł
CLCE4P2MLCL Clearomizer CE4+ CloudMaster 2ml z dwoma ustnikami - Kolor : Przeźroczysty 3 23,99 zł 71,97 zł

Nr. Zamowienia 296.

Pale na ego-w z CE4 (wczesniej champion z dpv9) Od miesiaca. Moje kubki nie sa jakos specjalnie czule. Do tej pory najbardziej podszedl mi tabacco 16mg dilinger. Wg mnie to smak najbardziej zblizony do moich ulubionych L&M light. Jednak to jeszcze nie to wiec szukam dalej.
Zona pali usa mix z dpv9 i najbardziej jej podchodzi.
Za namowa kolegi ( guru epalenia w mojej pracy - smok, gora samorobka , plyny sciagane ze swiata itp ) kupilem wlasnie serie hs premium. I takie mam wrazenia ( zona tez) :

1. Delight smak dobry, ale na moim sprzecie absolutnie za slaby i bardzo mala chmura.
2. Impulse troche lepiej ale tez nie na moj sprzet.
3. Storm chmura lepsza, smak bardzo mocny i wyrazny jakby kubanskich cygar slodkawy ale nie mdly. Nie do dluzszego palenia jak dla mnie, raczej odskocznia i ew. do pochwalenia sie przed znajomymi ( palacze sziszy na ostatniej imprezie sie nim zachwycili :) )
4. Virginia harmony kompletna porazka smakowa , poza chmura absolutnie nie dla mnie. Ciezko mi nawet okreslic smak.... Moze plyn do naczyn , nie wiem.

Jeszcze slowko o Clearomizer CE4+ sprzecik fajny jak dla mnie bomba, poza tym ze z trzech dripow okraglych ( ktore preferuje ) dwa przeciekaly, jak by zbyt slabo ( za krotkie? ) przylegaly do grzalki. Na plaskich ok.

Jestem swierzym epalaczem wiec moje doznania napewno nie dokonca sa miarodajne. Do tego sprzet tez nie najlepszy. Jednak smak dilingera wydaje mi sie jak dotad najlepszy ( byly jeszcze mild tabaco i sahara - nie lubie orzeszkow i provog mlb - znosny)
Ogolnie jak ktos z wawy chcialby to chetnie sie pozbede tych plynow. (sprzedam lub zamienie na inne tytoniowe)
Pozdrawiam.
By zalew
#462562
Juliano chyba trafil na jakis felerny egzemplarz virginii.Nie mozliwe zeby Virginia HS komus nie smakowala.
Awatar użytkownika
By saradonin
#462580
Liquidy zakupione u jednego z oficjalnych dystrybutorów marki Hangsen (dpv9.pl) wapowane na atomizerze SE-2 by Senio, znanym z bardzo intensywnego i 'czystego' oddawania smaku. Opinie jak najbardziej subiektywne.

Wszystkie liquidy klarowne, barwa w odcieniach bladożółtych, słomkowych, jasnobeżowych - sprawiają wrażenie nie 'kolorowanych' na siłę.

  • T5 - Opisy, zarówno na dpv9.pl jak i hangsenshop.pl można podsumować krótko jako: słodki tytoniowy z orzechami w tle. Nic bardziej mylnego. Mocno się zdziwiłem już po otwarciu tego liquidu, gdy moje nozdrza spotkały się z zapachem ... słodkiej papryki używanej jako przyprawy kuchennej. Smak potwierdził owe przypuszczenia: zdecydowanie bazujący na nucie tytoniowej, lekko pieprzny, ze słodkawym posmakiem papryki. Być może moje kubki smakowe są już tak zdezelowane, że zamiast orzeszków wyczuwają popularną przyprawę, a być może po zasięgnięciu większej liczby opinii należałoby zmienić opis. W każdym razie liquid zdecydowanie nie dla mnie.
  • Black Tea - Zapach wyraźny zimnej, kilkugodzinnej herbaty. W smaku nie do końca herbata, nie do końca czarna, jakby czymś aromatycznym doprawiona, ale naprawdę smaczna i nie męcząca, idealnie nadaje się do wapowania na co dzień.
  • Green Tea - Zapach lekki świeżego naparu. Smak - podobnie jak poprzednik, nie do końca jest to herbata, ale również mi posmakowała. Ziołowa, lekko odświeżająca, nie męczy.
  • Kiwi - Zapach nienachalny, świeży przyjemny. Smak soczystego owocu, lekko kwaskowaty, jak z tej części kiwi tuż przy skórce - jak dla mnie, miłośnika wszelkiej maści owocowych aromatów, rewelacyjny. Może nie jest to liquid do codziennego wapowania, ale jako przerywnik od powszednich nadaje się idealnie.
  • Caramel - Zapach delikatny, słodki. Smak niezbyt mocny, bardzo przyjemny, wydaje się być naturalnie karmelowy, wyważony, głęboki i co ciekawe wcale nie za słodki. Sam w sobie, z uwagi na charakter aromatu, nieco męczący po całodniowym wapowaniu, jednak stanowi ciekawy przerywnik, a miłośnicy aromatyzowanych tytoni prawdopodobnie znajdą dla niego także zastosowanie przy wzbogacaniu typowych 'popielniczek'.

//edit: dodany wpis o Caramel
Ostatnio zmieniony 30 maja 2012, 23:26 przez saradonin, łącznie zmieniany 2 razy.
By Oowad700
#462604
HangsenShop.pl pisze:hmmm ciekawe, musimy zweryfikowac opis T5 i sprawdzic ta 'papryke' :)

Ja z kolei nie czuję ani papryki, ani orzeszków.Raczej starą skarpetę, ale tu akurat tak ma być.Mnie smakuje, ale szału nima. 7/10

Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 23
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.