EPF
Modernizacje e-papierosów i akcesoriów przez forumowiczów.
By e-wa-wa
#233401
czyli jak w temacie,najchętniej na zieloną ,do palenia w miejscach publicznych,w celu uniknięcia niechybnych spięć *CZAJNICZEK* czy jest to możliwe we własnym zakresie?
Awatar użytkownika
By Potek
#233407
Jakiś elektronik zapaleniec może ci to zrobi... nie słyszałem żeby ktoś się w to bawił z bywalców forum. Nie lepiej kupić od razu jakiegoś ep z diodą w baterii koloru niebieskiego albo zielonego?
Awatar użytkownika
By donjohn
#233422
albo kup sobie w CIGO tam mają zielone diodki :mrgreen:
By e-wa-wa
#233424
Dzięki,chyba na Gwiazdkę zrobię sobie taki prezent :D w korkach spędzam teraz wiele czasu ,więc chmurzę sobie i łapię oburzone spojrzenia współkorkowiczów,co mam ich denerwować... :mrgreen: ogólnie jakoś bardziej spolegliwa jestem,czy to nie jest czasem zasługa e-papierosa? *SERCE*
Awatar użytkownika
By donjohn
#233425
e-wa-wa pisze:Dzięki,chyba na Gwiazdkę zrobię sobie taki prezent :D w korkach spędzam teraz wiele czasu ,więc chmurzę sobie i łapię oburzone spojrzenia współkorkowiczów,co mam ich denerwować... :mrgreen: ogólnie jakoś bardziej spolegliwa jestem,czy to nie jest czasem zasługa e-papierosa? *SERCE*



1. taki, na którym można polegać; pewny; 2. potocznie: taki, który łatwo ustępuje i podporządkowuje się innym

Które znaczenie spolegliwośći ?
A z tym CIGO to taki żarcik :roll:
By e-wa-wa
#233430
Wybieram dwójkę,przy analogach jakoś bardziej waleczna byłam,życie jest zbyt krótkie na zbędne nieporozumienia.
By gizmo
#233497
Jeśli używasz Colinss age, to dokup baterie KR808D, są z niebieską diodą. Są dużo tańsz, a właściwie to samo :)
By gizmo
#233678
Faceci som gupi.
Awatar użytkownika
By Wichura
#233683
Ja również palę w samochodzie w korku. Wydaje mi się jednak, że raczej budzę zaciekawienie niż oburzenie.
W gronie palaczy jesteśmy jednak bardzo nieliczną grupą, a podpatrzeć, czy palę analoga, czy e-petka może tylko kto jedzie w korku obok nas równolegle. Kiedyś na tym forum Miśkowski oferował nalepki na samochód (takie jak mam w podpisie) dla e-palaczy. Wtedy, także i ci co jadą za nami mogli się dowiedzieć, że nie jaramy analogów.
By Anda
#233713
Naklejkę mam naklejoną na słupku drzwi, właśnie również po to, aby "obserwatorzy" nie gorszyli się patrząc na chmury pary wypuszczanej przeze mnie np. w upalny dzień przy zamkniętych oknach, albo w sąsiedztwie dziecka :)

Obrazek
Awatar użytkownika
By Jam Ci to
#233716
Anda pisze:Naklejkę mam naklejoną na słupku drzwi, właśnie również po to, aby "obserwatorzy" nie gorszyli się patrząc na chmury pary wypuszczanej przeze mnie np. w upalny dzień przy zamkniętych oknach, albo w sąsiedztwie dziecka :)



Naklejek mam 2 nawet jedną dość dużą (e-........................), ale czy myślisz, że ktoś stojący obok ciebie w korku zwraca na nią uwagę, czy prędzej zwróci uwagę na kłęby "dymku" wokół Ciebie :?: Wg mnie to rzecz względna - kto jest w temacie to wie - rozumie - tak samo kolor diody
By Anda
#233717
Myślę, że patrząc na "dymek" przy okazji może zobaczyć naklejkę i wszystko będzie jasne.
A swoją drogą nie rozumiem, dlaczego diody są tylko w kolorze niebieskim i czerwonym (pomarańczowym) - zielony przecież taki ekologiczny...

P.S. Przy egonowatych w sumie nie ma tego problemu - dioda ukrywa się pod palcem i tyle ją widać :o
Awatar użytkownika
By PucH2
#233721
Jak już te diody wymieniacie to nie lepiej w to miejsce wstawić laserek zielony. Przy dobraniu odpowiedniej mocy tak ponad 100mW można z daleka takim Efajkiem gumy przebijać. Tego nawet Cigo nie potrafi :mrgreen: . Z miejscem do parkowania wiecie jak ciężko to i fajek taki przydatny.

ps. Jakby kogo naprawdę wzięło na ten laserek to proszę pamiętać o zasadach bezpieczeństwa bo to nie miecze Jedi a krzywdę równie skuteczną robią.
By sambuca
#356377
Jak to ja mam zawsze wiele planów. gdzieś w domu wala mi się malutka dioda RGB płynnie zmieniająca barwę. zastanawiam się jakby to wyglądało.
a z tego co zauważyłem są to diody takie jak w podświetleniu telefonów, gorąca rozgrzana szpilka powinna nadtopić cynę i potem tylko podmianka.

za jakiś czas napisze jak mi poszło.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By Goldi
#356382
sambuca pisze:... gorąca rozgrzana szpilka powinna nadtopić cynę i potem tylko podmianka.

Powodzenia w lutowaniu szpilką. :mrgreen:
Awatar użytkownika
By [H3]
#356408
goldi74 pisze:
sambuca pisze:... gorąca rozgrzana szpilka powinna nadtopić cynę i potem tylko podmianka.

Powodzenia w lutowaniu szpilką. :mrgreen:


*ROFL* *ROFL* *ROFL*
By gizmo
#356676
W smokelessimage.com są KR808D z: białymi (zimny, czyli błękitnawy), pomarańczowymi, fioletowymi (pewnie magenta), niebieskimi i zielonymi diodami. Także w wersji dla dripperów.
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.