EPF
Nasze własne produkcje
Awatar użytkownika
By szczuro
#351678
drodzy modowicze, nie mylic z modami i modami
jak i takze forumowicze nie bedacy modowiczami :)

tak drobna sugestia z mojej strony
jako, ze watki ktore zakladacie, po jakims czasie staja sie dosyc rozbudowane, a kolejne wersje modow sie pojawiaja i nadal umiesczane sa w tach samych watkach

wiec taka drobna sugestia, ze jezeli konstrukcja zmienia sie znaczaco , to moze warto zalozyc nowy watek i oznaczyc ja cos w stylu v1, v2, v3

nie mam na mysli jakis drobnych zmian, tylko dla przykladu SE-2 by senio i jego pierwsza konstrukcja, a konstrukcja obecna

IMO to dwa rozne mody, a dyskusja kontynuowana w jednym watku

jakies opinie na ten temat poprosze od wszystkich zainteresowanych tym tematem
Awatar użytkownika
By boogeyman
#351683
Dobry pomysł :D
Przy okazji jakby Wam sie chciało to można zaktualizowac

viewtopic.php?t=7421

Albo otworzyc z zastrzeżeniem aby pisali tylko twórcy wg obecnego wzoru.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
Awatar użytkownika
By szczuro
#351687
no jakby byl podzial na kolejna wersje to mozna wrzucac linki z odniesieniem do danych tematow i nic otwierac nie trzeba :)
tak zeby tworcy, zajmowali sie tworzeniem :)
Awatar użytkownika
By senio
#351688
Temat powstał zmiksowany jeszcze z innym który Kijan podzielił na moją prośbę. Tutaj temat rozjechał się faktycznie w inną stronę niż początek i mix niezły jest. Jak chce się Wam poklikać guzikami to można rozdzielić. Ja nie mam nic przeciwko. Można SE-1 nazwać tego małego moda.
Awatar użytkownika
By szczuro
#351689
senio, ale to nie tylko o twoim modzie mowa :)

PS zmiana nazwy, czegos cos juz jest w obrocie to niezbyt dobry pomysl, wtedy sie zrobi dopiero mix :)
Awatar użytkownika
By senio
#351692
szczuro pisze:senio, ale to nie tylko o twoim modzie mowa :)


Ja wiem ale odniosłem się tylko do tego fragmentu

szczuro pisze:dla przykladu SE-2 by senio i jego pierwsza konstrukcja, a konstrukcja obecna
By Gepetto
#351699
Pomysł dobry i mnie się podoba :D wogole to chciałem tak robić ze swoja produkcja, bo też spore zmiany zaszły, ale obawiałem sie że podniosą się głosy że tamat powielam :P
Problem ze sprzętem

Hej, mam Urse Nano 2 i w ciągu 2 tygodni spaliły m[…]

Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.