EPF
Nasze własne produkcje
By 1krzysztof
#351176
Zrobione z dwóch rzeczy: nudów i znalezisk szufladowych.
Składniki:
- baterie M401, 180mAh, połączone równolegle i obsługiwane przez jedną elektronikę i LED
- gniazdo z gwintem M401
- pudełko po mikrokasecie
- strzykawka 2ml
Założenia:
- małe, aby nie rzucało się w oczy n.p. w samolocie
- przezroczyste, aby można było udokumentować, że w środku nie ma nic podejrzanego
- dające możliwość awaryjnego wapowania przez dwie, trzy godziny (w sumie)
W strzykawce mieści się 1ml liquidu do napełniania wkładu, a wydajność atomizerka 401 jest taka, że ilość pary nie rzuca się w oczy. Baterie w sumie mają ~360mAh, co powinno dać napęd w założonym czasie.
Wysokość moda: 60mm, a z wkręconym atomizerem i wkładem - 100mm.
Podkreślam - to pomysł na podratowanie się w trudnych warunkach/okolicznościach, a nie na normalne wapowanie.
Obrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Ostatnio zmieniony 21 paź 2011, 19:20 przez 1krzysztof, łącznie zmieniany 1 raz.
By jalens
#351185
Hmmm, na wszystkich Szakalach, Segalach i Banderasach tak właśnie wyglądały bomby...
By 1krzysztof
#351190
po wyjęciu strzykawki, pudełko się otwiera. Można zademonstrować bebechy (gdyby ktoś się upierał).
Awatar użytkownika
By marko11166
#351191
No fajne tylko nie rozumie dlaczego ma się nie rzucać w oczy w samolocie :roll:
Oficjalnie wapować i tak nie wolno w samolocie, a z wniesieniem na pokład e papierosa nigdy większych problemów nie miałem :roll: a liquidu też można wnieść 1 litr w butelkach nie większych jak 100 ml
Awatar użytkownika
By Rocket
#351193
tomba pisze:Prędzej Cię wpuszczą z egonem na pokład niż tym.
Toż to wygląda jak zapalnik :lol:



No lepiej nie próbuj z tym wchodzić do samolotu bo cię jeszcze na glebę wezmą.
Moim zdaniem to się jeszcze bardziej w oczy rzuca.
Awatar użytkownika
By Goldi
#351194
Za nim na lotnisku wytłumaczysz obsłudze co to jest, to Cię ochrona zdąży rozplaszczyć na masce samolotu. :mrgreen:
By 1krzysztof
#351195
marko11166 pisze:No fajne tylko nie rozumie dlaczego ma się nie rzucać w oczy w samolocie :roll:

w rzędzie są trzy miejsca. Ludzie różnie reagują na e-p. Sami wiecie.
Nie chodzi o ukrywanie sprzętu.
Awatar użytkownika
By Tomba
#351201
Tak wiem i dlatego sądzimy, że lepiej wyciągnąć egona niż takie ustrojstwo :lol:
No ale jak Ci zależy na komitecie powitalnym Obrazek, to proszę bardzo. Spróbować zawsze możesz, tylko nie pisz z więzienia, że nie uprzedzaliśmy :lol:
Ostatnio zmieniony 21 paź 2011, 19:18 przez Tomba, łącznie zmieniany 1 raz.
By Pilot353
#351202
Nie wiem czy oglądałeś film "Nazywam się Khan". On też w pewnym momencie wołał I'm not a terrorist. Jak się zakończyło warto obejrzeć. Tobie życzę innego zakończenia przy próbie odpalania tego czegoś. :wink:
By 1krzysztof
#351205
Rocket pisze:A może i trochę pytanie offtop, ale dlaczego w samolotach nie wolno wapować?

a kto mówił, że nie wolno?
Awatar użytkownika
By utak3r
#351212
Jakoś nie miałem z tym nigdy problemów ;) Na pokład wnosiłem ego, na zdziwione oczy i uniesione brwi przy kontroli mówiłem tylko "e-papieros" i naciskałem guziczek, aby pokazać, że nic nie wybucha. Nawet na lotnisku Ben Guriona przeszło ;)
Awatar użytkownika
By Rocket
#351214
1krzysztof pisze:
Rocket pisze:A może i trochę pytanie offtop, ale dlaczego w samolotach nie wolno wapować?

a kto mówił, że nie wolno?


Marko.
Awatar użytkownika
By marko11166
#351219
Rocket pisze:
1krzysztof pisze:
Rocket pisze:A może i trochę pytanie offtop, ale dlaczego w samolotach nie wolno wapować?

a kto mówił, że nie wolno?


Marko.

Tak mówiłem bo nie wolno a dlaczego to trzeba by zapytać Stewardes A to że ktoś sobie pali z przyczajiki albo w ubikacji to już jest inna bajka
By 1krzysztof
#351220
Na niektórych liniach, nie wolno.
Na innych - wolno.
Na jeszcze innych wolno ale e-p u nich nabyte.
Nie ma jednolitych przepisów dotyczących e-p.
Awatar użytkownika
By ubs
#351292
1krzysztof pisze:Na niektórych liniach, nie wolno.
Na innych - wolno.
Na jeszcze innych wolno ale e-p u nich nabyte.
Nie ma jednolitych przepisów dotyczących e-p.


Przewaznie latam Lufthanza u nich z zasady nie mozna :( ale jak sie chce to siem dyma :lol:

Pomysl z pudelkiem dobry, ale w momencie przechodzenia przez bramki bateria musi byc wyjeta a pies z kulawa noga nie zareaguje widzac na przeswietlarce na ten wynalazek.

Uzywam w lotach boxa lenina, ludzie mysla ze to aparat dla astmatykow i nie reaguja jak sobie dymam w fotelu, ale wyjecie egona juz widze, ze jakies glowy kieruja sie w moja strone :twisted:

Raz we Frankfurcie nie wyjelem batki i afera, box prawie zarekwirowany polecial do jakiegos tomografa komputerowego, ktory oblukal, obwachal i wyplul lacznie z wydrukiem ze jest OK :lol:
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.