EPF
Co z czym i jak mieszać.
By look0x0
#351065
Cenię sobie produkty Inavery bo mam nieograniczony wpływ na konsystencję i moc liquidu, ale brakuje mi jednej rzeczy: Czy istnieje jakiś aromat / metoda, żeby uzyskać smak tytoniowy?!

Ale nie taki jak camel od trendy, który moim zdaniem jedzie anyżem, albo innymi ziołami.
Nie taki jak usa mix, który jest słodziutkim ulepkiem.
Tylko coś takiego jak np marloboro od e-Jacka, który jest po prostu rewelacyjny!

Jak zrobić porządnego, parszywego szluga we własnej mieszance? ;)
Awatar użytkownika
By HAL9000
#351068
Naprawdę parszywego szluga osiągnąłem za pomocą olejku nikotynowego z TL. Naprawdę parszywego, czy porządnego? - hmm...
Awatar użytkownika
By Kriss
#351082
@Look0x0
(Masz jakiś skomplikowany nick... ;-) ).
Liquidy E-Jacka są produkowane na bazie absolutów tytoniowych, do tego płyny ecisa są raczej jakościowo z wyższej niż z niższej półki, mają dość złożone nuty smakowe.

Mur beton nie znajdziesz nawet zbliżonego smaku posługując się aromatami.
Możesz popróbować kombinacji z absolutem virginia z TL albo łączenia go z aromatami, ale już Ci mówię, że do płynów akurat ecisa się nawet nie zbliżysz.

Olejek nikotynowy (również z TL i to NIE jest absolut!) doradzam koniecznie łączyć z olejkiem cedrowym, ew. innym uszlachetniaczem smaku (ktoś tam łączył z wanilią, inny z goździkami...), bo po samej bazie z olejkiem nikotynowym można zwyczajnie puścić pawia. Serio.
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.