EPF
Zdrowotne aspekty e-palenia.
By mxxrs
#338038
No właśnie ... za każdym razem jak czyszczę swoje Ego, z resztą w Pure też to występuje na gwincie od kartomizera jest czarny nagar. Czy on w jakiś sposób przedostaje się do płuc i co to jest czy jest to tylko efekt występujący w samym e-papierosie ?
Awatar użytkownika
By rafalek
#338040
Najlepiej jakby wypowiedział się w tym temacie StaryChemik.
Moja teza: Ten czarny nagar to prawdopodobnie resztki po przypalonym liquidzie(bobrze), które są przemywane z grzałki świeżym liquidem.
Awatar użytkownika
By KIJU
#338491
na bank spalony liquid wycieraj i nie męcz już sobie tym głowy
Awatar użytkownika
By Jooseph
#338623
A może to styki śniedzieją od liquidu? U mnie ten osad pojawiał się jeszcze w Nickolsie (510) i był ciemno brunatno-zielony.
By mxxrs
#338638
Co to jest to ja w sumie nie wnikam. Chodziło mi jedynie o to, żeby nie okazało się, że jest to jakaś substancja smolista, którą wdychamy skoro ma ich w e-p nie być.
Ale skoro to tylko spalony liquid to ok :)
Awatar użytkownika
By StaryChemik
#338650
Substancja smolista? Hmmm... a skąd mogłaby się wziąć, jeśli tam smoły nie ma? Moim zdaniem to może być efekt odparowania liquidu plus ew. reakcja z metalem gwintu. I tak to nie wędruje do płuc, bo nie ma jak.
By mxxrs
#338954
Nie wiem jak to się nazywa fachowo. Chodziło mi o coś na kształt osadu. Ale jeśli jest to tylko kwestia konstrukcyjna to ok. Miałem po prostu na myśli to czy taki osad nie przedostaje się do płuc i nie osadza tak jak na gwincie. Każdy widział płuca palacza analogów - stąd taki (może niezbyt inteligentny ale wybaczcie - z chemii nigdy dobry nie byłem - pomysł).
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.