EPF
Porady, testy, konserwacja naszych sprzętów
Awatar użytkownika
By Tomba
#334653
Dobra, bo temat jest rozwojowy.
Współpracuję z tą firmą - zaprzyjaźniona :) http://www.galwano-perfekt.pl/lang/pl/page/start/
Jak ktoś co chce do anodowania, to jutro wysyłać do mnie.
Zawiozę i się zorientuję jak i co.
Skóry z Was nie zerwą.
Kolorów, to raczej nie będzie oprócz jedynie słusznego, czyli srebrny metalik :lol:

scalono - kijan77

Anodowanie kosztuje 2 zł za decymetr kwadratowy czyli 10 na 10cm - z tym, że liczy się podwójnie - bo z dwóch stron. Anodowanie na srebro najszybciej. Jakby ktoś chciał na czarno, to trzeba czekać, bo muszą uzbierać odpowiednią ilość detali.
Chromowanie 3zł za decymetr. Bez czekania.
Jak ktoś mi dośle do środy, to zawiozę i odbiorę za darmochę.
Jak ktoś będzie chciał w innym terminie, to musi doliczyć 25 zł za dowóz, odbiór i wysyłkę (nie dotyczy Pucha :)).

scalono - kijan77

Musicie wiedzieć, że element poddawany obróbce galwanicznej musi być jakoś zawieszony, gdyż potem przechodzi przez szereg wanien w procesie automatycznym. Właśnie tu tkwi pewien szkopuł. Powierzchnia styku zawieszki z detalem musi być jak najmniejsza, gdyż w tym miejscu nie pokryje dobrze detalu. Ale to już ich problem, by to zrobić. Tak jak pisałem - robią perfekcyjnie bardzo ważne detale, które potem mają wpływ na bezpieczeństwo, więc z naszymi częściami też nie będzie problemu :)

przeniesiono z Szybkiego pytania - kijan77
Ostatnio zmieniony 09 wrz 2011, 09:45 przez Tomba, łącznie zmieniany 4 razy.
Awatar użytkownika
By PucH2
#334657
Zorientuj się jakie inne kolorki oraz ceny. Dopiero w terminie późniejszym się zgłoszę.
Ostatnio zmieniony 08 wrz 2011, 23:25 przez PucH2, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By Tomba
#334950
PucH2 pisze:Zorientuj się jakie inne kolorki oraz ceny.


Dobra, w czwartek wypytam się dokładnie o wszystkie technologie, które nam się przydadzą.
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.