EPF
Nasze własne produkcje
Awatar użytkownika
By Stw
#332394
W całości wykonane z stali nierdzewnej :D Gwint atomka i baterii 510
Są to moje pierwsze mody wiec proszę o wyrozumiałość

XL
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Pojemność około 5 ml (nie sprawdzałem tego). Średnika 19mm, długość 85mm

Mniejszy braciszek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Dokumentacja:
Rysunek: http://chomikuj.pl/staw3330/EP/Mod+FOG+ ... 321717.pdf
Części: Oring 4sz fi10x1.5, 2szt fi6x1, 1szt fi6x1.5, końcówka baterii i atomizera gwint 510
Ostatnio zmieniony 05 wrz 2011, 22:49 przez Stw, łącznie zmieniany 4 razy.
By robert75
#332402
Super wyglądają. Dobra robota.

Pierwszy post i od razu moda przedstawiasz.
Awatar użytkownika
By Stw
#332408
Cena małego- chwila strachu w pracy+Adapter 510 - połączenie baterii eGo( http://peleon.pl/product.php?id_product=786 )+komplet uszczelek ok 2zł.
A co do działania to niestety nie mam odniesienia bo nie mam FOG-a. XL działa ładnie, przy małym muszę jeszcze dopracować konektor atomizera bo coś słabo zasysa soczek prawdopodobnie wystarczy powiększyć rowki. Sprawdzę jak opróżnię i będę mieć chwile czasu, muszę dziurkować od czasu do czasu;]. Mały docelowo ma być krótszy o około 10-15mm (coś mi się pomyliło przy robieniu rurki, poprawie jak będę mieć czas).
By robert75
#332410
Właśnie ile ta chwila strachu w całości kosztuje.
Awatar użytkownika
By krawatos
#332415
Świetnie. Pomysł z miejscem na wycieki genialny. Proste i praktyczne rozwiązanie.
Awatar użytkownika
By Wuntek
#332421
Bardzo ciekawy. Jakby co to piszę się na sztukę do kolekcji :D
By pidyn.Mawr
#332422
Stw pisze:Cena małego- chwila strachu w pracy+Adapter 510 - połączenie baterii eGo( http://peleon.pl/product.php?id_product=786 )+komplet uszczelek ok 2zł.
A co do działania to niestety nie mam odniesienia bo nie mam FOG-a. XL działa ładnie, przy małym muszę jeszcze dopracować konektor atomizera bo coś słabo zasysa soczek prawdopodobnie wystarczy powiększyć rowki. Sprawdzę jak opróżnię i będę mieć chwile czasu, muszę dziurkować od czasu do czasu;]. Mały docelowo ma być krótszy o około 10-15mm (coś mi się pomyliło przy robieniu rurki, poprawie jak będę mieć czas).


Ale na ile wyceniasz tą chwilę strachu?
Jeżeli dopracujesz wersję mini, to się piszę (pierwszy byłem w kolejce ;) )
Awatar użytkownika
By Filemon
#332426
Wyglada zacnie gratuluje :) ale teraz ci forumowicze zyc nie dadza (w tym rowniez ja) bo kazdy bedzie chcial kupic :D

nabazgrane na LG - P500
Awatar użytkownika
By Stw
#332433
Zaznaczam ze produkcji nie planuję. Ale myślę ze zlecając wykonanie komuś koszt będzie wynosił około 80-100zł. Wszystko zależy kosztu robocizny i materiału. Jak bede mieć chwile czasu to udostępnie plany i będziecie mogli sami się postarać o wykonanie :P. Mi to zajęło niecałą godzinę pracy na tokarce.
Awatar użytkownika
By Kaazz
#333059
A jakich o-ringów użyłeś?
Awatar użytkownika
By Stw
#333285
Z braku dostępności od reki aktualnie zwykłych gumowych. Jak tylko dostane zmienię na silikonowe
Awatar użytkownika
By krawatos
#333412
Podaj proszę wymiary. Rurkę z kwasówy mam od dawna i chcę ją wykorzystać. Mam 14stkę więc mniejsza od twojej ale jak podasz wszystkie wymiary to łatwo będzie sobie przekształcić.

-Jak tankujesz tego moda?


edit: doczytałem, że wrzuciłeś już w pierwszym poście do małego :) Podoba mi się dolny dekielek od dużego ale już sobie sam policzę.
Awatar użytkownika
By Stw
#333479
U mnie w małym wewnętrzna średnica rurki wynosi 13 wiec zastosowałem oring fi10mmx1,5mm. Ogólnie najlepiej spasować wszystko tak by siedziało ciasno bo z racji braku gwintu ma się sztywno trzymać. A co do tankowania to nie rozbieram, odkręcam tylko ustnik i igła 0.5 wsadzona pomiędzy uszczelkę rurki dymnej a rurkę dymna zalewam do góry nogami. Zero wycieków przy tankowaniu :) Jak dla mnie bardzo wygodne rozwiązanie gdy wykonuje tę czynność raz na 3 dni.
Jak znajdę trochę czasu zapodam rysunki do dużego.

krawatos - jak cos zmajstrujesz to pochwal sie tym jestem ciekaw co ci wyjdzie

-- [scalono] 08 wrz 2011, 19:44 --

Trochę z innej beczki, ale nie będę zakładać nowego tematu.

Nowy projekt aktualnie w fazie budowy:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Ciąg dalszy prac :D
Obrazek
Body działa na aku 18650 aktualnie w fazie testów i bez jakiegoś specjalnego wykączenia
Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Problem ze sprzętem

Hej, mam Urse Nano 2 i w ciągu 2 tygodni spaliły m[…]

Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.