EPF
Nasze własne produkcje
Awatar użytkownika
By makomp
#320779
Chciałbym przedstawić kolejnego mini modzika mojej produkcji. Założenia do "zbudowania" były 3. Po pierwsze cena, po drugie wielkość, po trzecie prostota. Na ile mi się to udało oceńcie sami.

Mod współpracuje z bateriami 10430, 10450, 14500 a myślę że wejdzie tu również 17500 aczkolwiek tej ostatniej niestety nie posiadam więc nie mogłem wypróbować.
Wbudowany jest włącznik/wyłącznik zasilania
Złączka atomizerów 510.

Fotki:

Obrazek

ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
By Siarek
#320780
Fajna zabawka - szkoda że te batki 10xxx mają zazwyczaj małą pojemność. Ale w sumie jak ktoś nie pali strasznie dużo to bardzo fajny maluszek. I stylowy całkiem :)
Awatar użytkownika
By sz3kla
#320782
Fajna sprawa. :)
Ja właśnie kurcze noszę się od jakiegoś czasu z zamiarem zrobienia jakiegoś boxa.
Powiedz mi, jakie to daje napięcie i z czego pozyskałeś obudowę?
Awatar użytkownika
By makomp
#320786
sz3kla pisze:Fajna sprawa. :)
Ja właśnie kurcze noszę się od jakiegoś czasu z zamiarem zrobienia jakiegoś boxa.
Powiedz mi, jakie to daje napięcie i z czego pozyskałeś obudowę?


Proszę bardzo http://sklep.avt.pl/go/_search/full_sea ... 6&type=all.

Co do napięcia to od 3,6 - 3,7V zależnie od użytych baterii, zachowuje się jak normalny mod i zacnie dymi :D zależnie od użytego atomka/kartomka. Palę na nim dual coli 2,5 ml i powiem że w niczym nie ustępuje IHMowi czy Indu, poza batkami oczywiście ale można użyć 14500(900) i już dzionek powinien przetrwać.

Pozdr
Awatar użytkownika
By sz3kla
#320787
No właśnie przed chwilką szperając w google znalazłem ten sam sklep a tam 3 strony kubków. :D Raj dosłownie! :D
Będę musiał sobie zamówić. Tylko że ja chcę sobie jeszcze do boxa regulacje napięcia wrzucić, zobaczymy co mi z tego wyjdzie.
Narazie czekam na boge v2.1. Będę myślał żeby tamtego sticka jakoś udoskonalić.
Awatar użytkownika
By makomp
#320789
sz3kla pisze:No właśnie przed chwilką szperając w google znalazłem ten sam sklep a tam 3 strony kubków. :D Raj dosłownie! :D
Będę musiał sobie zamówić. Tylko że ja chcę sobie jeszcze do boxa regulacje napięcia wrzucić, zobaczymy co mi z tego wyjdzie.
Narazie czekam na boge v2.1. Będę myślał żeby tamtego sticka jakoś udoskonalić.


No fakt fajny modzik od boge tylko ciekawe jak bateria będzie się sprawować.
A i mam pytanko idzie właśnie na PW
Awatar użytkownika
By sz3kla
#320790
No fajny fajny, też mi się podoba. Zobaczymy w ogóle jak to się będzie w oryginale sprawować, bo może się okazać że całkiem nieźle i nie będzie potrzeby przeróbki na już.
By kilo
#320791
pikny.
następny zrób z koszyka na 3AA, to będzie miejsce na drugą baterię i potencjometr i mamy provarka.
ja sobie też tak zrobię - dzięki za pomysł.
Awatar użytkownika
By makomp
#320792
kilo pisze:pikny.
następny zrób z koszyka na 3AA, to będzie miejsce na drugą baterię i potencjometr i mamy provarka.
ja sobie też tak zrobię - dzięki za pomysł.


Można i na 3 AA ale jest problem z koszykiem bo nie spotkałem na sieci w polskich sklepach takiego z zamknięciem, są ale otwarte

edit: sorki za ten koszyk właśnie znalazłem :D http://sklep.avt.pl/p/pl/483464/koszyk+ ... ikiem.html

-- [scalono] 31 lip 2011, 21:30:37 --

sz3kla pisze:...Tylko że ja chcę sobie jeszcze do boxa regulacje napięcia wrzucić, zobaczymy co mi z tego wyjdzie...


A powiedz gdzie można nabyć elektronikę do regulacji napięcia? Sam chętnie bym poeksperymentował z regulacją napięcia i jakimś fajnym wyświetlaczem.
By Irena
#322333
makomp pisze:A powiedz gdzie można nabyć elektronikę do regulacji napięcia? Sam chętnie bym poeksperymentował z regulacją napięcia i jakimś fajnym wyświetlaczem.


Jak się nie mylę, to TayVoy już działa:

http://www.papierosyforum.pl/viewtopic.php?f=266&t=14648
Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Problem ze sprzętem

Hej, mam Urse Nano 2 i w ciągu 2 tygodni spaliły m[…]

Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.