EPF
Co z czym i jak mieszać.
By look0x0
#320421
podobnież XPower (z atomizerem) nie lubi gęstych liquidów (i faktycznie przypala i wali szmatą jak cholera)
da mu się zrobić taką mieszankę, żeby było zarówno dużo dymu, ale żeby był w stanie to palić?
myślałem o PG od Inawery i dolaniu 20% gliceryny, tak na początek, ale jak dla mnie to początek mieszania i błądzenie po omacku.
ma ktoś jakieś doświadczenia związane z tym modelem i proporcjami dla niego odpowiednimi?
By jalens
#320426
Możesz dodać odrobinę spożywczego alkoholu etylowego - jeśli przyglądasz się Inawerze, to przecież jest VPG i pali się całkiem dymiąco i wcale nie oblepia mostka i grzałki w atomizerach. Ten dodatek gorzały (3-4 kreski z 2 ml strzykawki) dodatkowo rozcieńcza liquid...

Ale może napisz, czym dosmaczasz swoje płyny, ew. jakie gotowe smaki palisz. Atomizer xPowera, nb. jeden IMO z "najsmaczniejszych" na świecie, nie lubi kleistego, tłustego świństwa, a wiele aromatów i, niestety, gotowych liquidów to ewidentne świństwa, które paskudzą sprzęt jak płynna sraczka.
By look0x0
#320592
Mieszać będę pierwszy raz.
Z tym najsmaczniejszym to bym się tak nie do końca zgodził... może ja mam pecha i trafiam na chałę. Jak paliłem X6 to faktycznie był super, a z tym swoim mam cały czas problemy, a to przypala, a to mu płyn nie spływa (watka rozluźniona najmarniej o połowę). Jak paliłem Trendy to wszystkie były przypalone. Teraz kopcę olejki Kinga i jest lepiej, chociaż na X6 były bardziej wyraziste (że o Tanku Milda nie wspomnę - Camel jest na nim perfekcyjny). Najchętniej kopcę wiśnię i winstona, ale moim skromnym zdaniem na M401 i X6 smakowały o wiele lepiej, a na XPower'ze są bardziej podobne i lekko podjarane. Stąd teraz poszukiwania czegoś bardziej wyrazistego i mało kleistego.
Ale może to tylko mój pech i trafiam na szajz. Jednego atomka wymieniałem bo nie dymił. Drugi przepala. Gdyby nie mała bateria to bym pewno wrócił do starych dobrych maleństw ;)

-- [scalono] 29 lip 2011, 23:45 --

Aha... i z tego co rozumiem (z drugiego wątku gdzie odpisałeś) samo PG + aroma będzie najrzadszą opcją tylko może słabo dymić a VPG jest rozwiązaniem w pół drogi ani za gęstym ani za mało dymiącym?
jest jeszcze taka opcja że do PG dorzucają glicerynę "gratis" więc z tego co rozumiem mogę zrobić coś pośredniego między samą glikolową bazą a VPG i dozować zagęszczacz wedle uznania?
By jalens
#320600
look0x0 pisze:Aha... i z tego co rozumiem (z drugiego wątku gdzie odpisałeś) samo PG + aroma będzie najrzadszą opcją tylko może słabo dymić a VPG jest rozwiązaniem w pół drogi ani za gęstym ani za mało dymiącym?
jest jeszcze taka opcja że do PG dorzucają glicerynę "gratis" więc z tego co rozumiem mogę zrobić coś pośredniego między samą glikolową bazą a VPG i dozować zagęszczacz wedle uznania?

Tak...
By look0x0
#320670
Dzięki!

szkoda że na tym forum nie można przyznawać podziękowań ;)

pozdro!
Awatar użytkownika
By unexplainedforces
#320773
Ja od początku nie mam problemów z Xpowerem. Mało tego, jest to mój najlepszy e-papieros. Inne poszły w kąt. Palę w 99% tylko samoróbki na VPG lub DirtyNeutral od Inawery.
Nic mi nie przypala i nie bobrzy. Oddawanie smaku najlepsze z dostępnych na rynku modeli.
U mnie sekretem jest BF (nosefrida) zamiast watki.
Oryginalne watki, wszystko jedno czy rozrzedzone czy nie, powodowały małe problemy smakowe.
By kilo
#320785
co to jest BF (nosefrida)?
ja wkładam takie watki ze sklepu z rybkami, ale to trochę ciężko się ciągnie. nie mogę wrzucić więcej niż 3,4 krople, bo się "zatyka"
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.