EPF
Modernizacje e-papierosów i akcesoriów przez forumowiczów.
By NowyPit
#31645
Witajcie
Co prawda dopiero od kilku godzin palę swojego pierwszego Joya510, ale już zanim do mnie dotarł zastanawiałem się czy ktoś może próbował odłączyć diodę LED, co z pewnością pozwoliło by wydłużyć czas pracy baterii.
Jeśli tak, to podzielcie się uwagami.
Kwestia druga to dziurki przy atomizerze. Zauważyłęm, że dymi lepiej gdy dziurki się przytyka palcem. Czy można je zakryć? (taśma, tulejka) - czy lepiej nie?
Awatar użytkownika
By szczuro
#31646
elektryk ze mnie zaden ale odlaczajac ta diode to moze zaoszczedzisz na 1 ladowaniu na rok :-)
chociaz nie wiem czy az tyle zuzyje pradu przez ten rok
Awatar użytkownika
By MALY001
#31654
te diody pobierają tyle pradu że... jakby to napisać... akumulator sam sie bardziej rozładowuje jak leży nie używany niż przez diodę...
a dzieki tej diody wiesz czy akumulator się rozładował, czy odcięło Ci zasilanie itp itd
Awatar użytkownika
By Jule
#31661
Dziurki sa po to zeby do atomizera byl przeplyw powietrza i raczej nie radzila bym zaklejac ;)
Wiem ze w niektorych 901 np z TCT (TeeCeeTrade (NL) otworek przy atomizerze jest ciut wiekszy niz w innych i ludzie zaklejaja tasma przezroczysta i robia szpilka otworek w tasmie zeby lepiej dzialal ...
Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Problem ze sprzętem

Hej, mam Urse Nano 2 i w ciągu 2 tygodni spaliły m[…]

Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.