EPF
Zdrowotne aspekty e-palenia.
Awatar użytkownika
By Tusia
#306193
Porządne liquidy, porządnych firm mają robione badania w Polsce na obecność metali ciężkich.
Inne tanie, beleco... wątpię...
Awatar użytkownika
By Slawrumia
#306761
np http://www.inawera.com/
ma opis plyn przebadany laboratoryjnie na zawartosc nikotyny i metali ciezkich
i nizej jakby wynik badań
Uwaga. Płyn toksyczny. zaw. 18mg/ml
By Sean4
#306834
My też mamy badania liquidu pod kątem zanieczyszczeń- między innymi ołowiem. Za kilka dni będą nawet dostępne jeszcze cieplutkie wyniki, jak się tylko przetoczą przez biurokrację, bo oficjalne niestety muszą:)
Awatar użytkownika
By dsh
#306862
"Skażone dzieci odsyła się do domu" - to po prostu woła o pomstę do nieba. Piszą o biednych dzieciach i jednocześnie w ten sposób je obrażają. Skażona to może być woda, dzieci są zatrute.

Musiałem tu napisać, bo nie mam konta na g.pl. ;D

Newsy internetowe to jest masakra, ale nie ma się co dziwić, bo piszą je ludzie z łapanki, za darmo albo za grosze, byle mieć co do CV wpisać lub za co browar kupić. Ciężko o dobrej jakości treść nawet w znanych i popularnych witrynach, które powinny trzymać jakiś poziom.

A co do tematu, chińczycy pewnie bardziej dbają o zamorskich klientów niż swoich pobratymców, bo ci pierwsi płacą, a tych drugich i tak nie zabraknie. Co nie zmienia faktu, że jakiś syf z farb, lakierów, klejów czy samej blachy na pewno wchłaniamy. Ile tego jest i czy zaszkodzi bardziej niż analogi? Tego prędko się nie dowiemy, prędzej po prostu przesiądziemy się na jakiś rodzimy polski czy europejski sprzęt.

A tak z trochę innej bajki kiedyś straszyli, że prysznice szkodzą (sic!). Bo chyba magnez czy mangan (jony), cokolwiek tam tworzy ten kamień w wodzie podczas brania prysznica jest wchłaniany przez płuca (razem z malutkimi kropelkami wody). Doustnie nie szkodzi, ale stwierdzili, że przez płucka to się kumuluje i mózg niszczy czy coś. Jakoś nie widać poważnych problemów w pokoleniu pryszniców.
Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Problem ze sprzętem

Hej, mam Urse Nano 2 i w ciągu 2 tygodni spaliły m[…]

Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.