EPF
Nasze własne produkcje
Awatar użytkownika
By makomp
#304328
Witam drogich forumowiczów!

Chciałbym przedstawić mojego pierwszego moda zbudowanego w ok. 25 minut. Części do wykonania tego ustrojstwa zakupiłem za kosmiczną kwotę ok. 15 złotych polskich - obudowa UL94V0 za 7zł, przycisk reset za 2,50 zł, złączka baterii 4,90 zł, cyna, klej ok 60 gr (nie wliczając w cenę kosztu atomizerka i baterii). Zasilany jest z 1 szt baterii 18350 ale docelowo można zmieścić 2 szt takich bateryjek i vapować na HV. Wewnątrz nie wygląda może zbyt estetycznie ale na zewnątrz... zresztą oceńcie sami. Mile widziane uwagi - również te krytyczne!!

Generalnie jest bardzo poręczny ale ma jedną wadę, kiedy bateria się już wyczerpie trzeba użyć wkrętaka (nie zawsze jest pod ręką) do odkręcenia 4 śrubek trzymających spodnią część obudowy.

Wymiary bez atomizera 90x50x24






Awatar użytkownika
By sz3kla
#304339
Bardzo sympatyczny modzik. :)
Choć nie ukrywam, że konieczność odkręcania śrubek w celu wyjęcia baterii do ładowania to bardzo poważna wada.
Na Twoim miejscu pokombinowałbym ze stworzeniem jakiś skromnych zatrzasków.
Nie będę tu tłumaczył jak, bo skoro samodzielnie zrobiłeś tego moda to i ze zrobieniem zatrzasków sobie poradzisz. :) W każdym razie nie będzie to trudne.
Dobra robota! :)
Awatar użytkownika
By el Petto
#304360
sz3kla pisze:Choć nie ukrywam, że konieczność odkręcania śrubek w celu wyjęcia baterii do ładowania to bardzo poważna wada.


Bez przesady, czy to czynność/konkurencja - na wyścigi? :D

sz3kla pisze:Dobra robota! :)


Jeśli sprawdzi się w działaniu - gratulacje!
Życzę ewolucji projektu!

A już widzę jak ludziki na ulicy gadają z politowaniem:
"...aaale się gościu przyssał do tego łokitoki..." :wink:
Awatar użytkownika
By makomp
#304368
el Petto pisze:
sz3kla pisze:Choć nie ukrywam, że konieczność odkręcania śrubek w celu wyjęcia baterii do ładowania to bardzo poważna wada.


Bez przesady, czy to czynność/konkurencja - na wyścigi? :D

sz3kla pisze:Dobra robota! :)


Jeśli sprawdzi się w działaniu - gratulacje!
Życzę ewolucji projektu!

A już widzę jak ludziki na ulicy gadają z politowaniem:
"...aaale się gościu przyssał do tego łokitoki..." :wink:


A wiesz że wstępnie miałem go nazwać walkie talkie - bo istotnie wygląda jak krótkofalówka :mrgreen:
Awatar użytkownika
By sz3kla
#304377
el Petto pisze:
sz3kla pisze:Choć nie ukrywam, że konieczność odkręcania śrubek w celu wyjęcia baterii do ładowania to bardzo poważna wada.


Bez przesady, czy to czynność/konkurencja - na wyścigi? :D

Oczywiście, że nie. Ale niewątpliwie jest to uciążliwe. :)
Awatar użytkownika
By fireball
#304386
Bardzo przypomina mi mojego pierwszego moda-tylko mój jest na 18650.
Gratulacje.

A jak chcesz szybkozamykaczki zamiast śrubek,użyj neodymów.
Awatar użytkownika
By makomp
#304689
fireball pisze:Bardzo przypomina mi mojego pierwszego moda-tylko mój jest na 18650.
Gratulacje.

A jak chcesz szybkozamykaczki zamiast śrubek,użyj neodymów.


Miałem zamiar zrobić go na 18650 ale niestety wielkość przycisku spowodowała, że wtykam 18350. Dzięki za info o neodymach
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.