EPF
Modernizacje e-papierosów i akcesoriów przez forumowiczów.
By darkdog
#267053
Polecam DEFINITYWNE rozwiązanie problemu po przez zainstalowanie poprzeczki wewnątrz kardridża.Wystarczy włożyć watę, przyciąć nieco szpilkę (w zależności od średnicy), dłuższą o około 2 mm, wygiąć ją lekko w pałąk i osadzić wygiętą częścią do środka. Należy zwrócić uwagę aby szpilka była wystarczająco głęboko i nie stykała się z grzałką, tj. około 1 mm od krawędzi kardridża. Testuje od 2 tygodni w atomizerach typu B (big,mega...) do EGO.
Awatar użytkownika
By PucH2
#267063
Wszystko zrozumiałem, atomizer na szpilkę . A o co tu chodzi? Że chodzi dwa tygodnie to już też wiem.
By darkdog
#267064
Częstym problemem było opadanie watki w trakcie palenia na siatkę grzałki co powodowało zdecydowany dyskomfort palenia i wczepianie się włosków w grzałkę. Problem nasilał się po własnoręcznym wycięciu wkładu z arkusza waty perlonowej.
Awatar użytkownika
By E-JACK
#267384
darkdog pisze:Częstym problemem było opadanie watki w trakcie palenia na siatkę grzałki co powodowało zdecydowany dyskomfort palenia i wczepianie się włosków w grzałkę. Problem nasilał się po własnoręcznym wycięciu wkładu z arkusza waty perlonowej.


Przecież watka musi dotykać siatki atomizera. Inaczej nic nie powapujesz. Im bardziej przylega tym lepiej. :) Grzałka jest niżej i watka do niej nie przylega.
Problem ze sprzętem

Hej, mam Urse Nano 2 i w ciągu 2 tygodni spaliły m[…]

Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.