EPF
Zdrowotne aspekty e-palenia.
Awatar użytkownika
By Marcin76
#242474
Witam.
Postanowiłem założyć taki temat ponieważ szukając podobnego z rozrusznikiem znalazłem tylko dowcip :)
Zadzwoniła do mnie pewna starsza pani, która rozpoczyna przygodę z e-p. Ma założony rozrusznik serca (jakiś dwu komorowy) i spytała czy mogę się zorientować czy bateria od e-p nie wprowadzi jakiś problemów z w/w rozrusznikiem. Ponieważ np do mikrofalówki czy też tel. komórkowego nie wolno jej się zbliżać. Więc pytam-czy ktoś ma wiedzę na ten temat?

Osobiście tak na chłopski rozum wydaje mi się, że mając rozrusznik należy unikać urządzeń emitujących jakieś fale itd...ale bateria od e-p chyba nic takiego nie emituje, nie ? To znaczy może czymś tam sieje ale pewnie nie bardziej niż pilot od tv. Tak ja myślę ale jak wspomniałem jestem tylko prostym chłopem, więc jeśli ktoś ma większą wiedzę prosił bym o podzielenie się nią :)
Awatar użytkownika
By utak3r
#242520
Jedyne co mi przychodzi na myśl, to to, że niektóre mody zasilania są wyposażone w neodymy - z tym to na pewno z daleka! A bateria z grzałką niebezpieczeństwa dla rozrusznika nie stanowi :) Oczywiście, dobrze by było, gdyby jakiś lekarz się wypowiedział... :idea:
By Omega
#254638
Ja z tym pytaniem w pierwszej kolejności udałbym się do lekarza,w końcu to on powinien wiedzieć najlepiej. Na pewno mając rozrusznik należy unikać wszelkich urządzeń które emitują fale,ale nie jestem specjalistą w tej sprawie:)
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.