EPF
Nasze własne produkcje
Awatar użytkownika
By Rysiu.
#241371
Mój mod z popularnej latarki, w środku gwint z najtańszego atomizera wlutowany w pierścień miedziany, przejściówka 510 na 901 i atomek 901. Zasilanie 18650, włącznik manualny na szczycie (jak na razie).Obrazek
Ostatnio zmieniony 27 gru 2010, 20:16 przez Rysiu., łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By Bulba
#241379
Bo przyjemnie i radocha jest ? ;)
Awatar użytkownika
By utak3r
#241380
Bo chcą mieć dobre źródło energii za 1/4 ceny podobnej baterii?
Awatar użytkownika
By Murof
#241517
Bo przyjemnie jest pobuchać chmurkę na czymś, co się samemu wykonało? A pewnie. Jak na pierwsze dzieło, to całkiem niezły modzik wyszedł. Pracuj nad nim dalej. W mojej "stajni" mam kilka modów z latarek na batkach 14500 i cały czas je używam. Od 6 miesięcy te same 3 baterie i nie mogę ich zajechać. Powodzenia.
Awatar użytkownika
By krakry1
#241539
Kszywho pisze:Bo Adam Słodowy przyjacielem e-palacza jest :mrgreen:
Młodsi e-palacze nie mają zielonego pojęcia, kto to był Adam Słodowy - więc dla wyjaśnienia dla najmłodszych - to taka polska komunistyczna odmiana MacGyver'a, w wersji dokumentalnej. :lol: :mrgreen:
Awatar użytkownika
By Tomba
#241542
Kszywho też jest młody i Słodowego zna raczej z opowiadań dziadka, ale ma rozległą wiedzę, obejmującą wiele dziedzin :mrgreen:
Awatar użytkownika
By Goldi
#241583
Rysiu_01_92 pisze:w środku gwint z najtańszego atomizera wlutowany w pierścień miedziany


A możesz napisać o który atomizer dokładnie chodzi?
Awatar użytkownika
By Kszywho
#241604
tomba pisze:Kszywho też jest młody i Słodowego zna raczej z opowiadań dziadka, ale ma rozległą wiedzę, obejmującą wiele dziedzin :mrgreen:

Młody i piękny oczywiście :mrgreen: Ale Słodowego doskonale pamiętam. Jestem rocznik "papieski" i w "zimę stulecia" miałem już kilka miesięcy, więc zasiadałem z rodzinką przed najnowszą plazmą i oglądaliśmy :mrgreen:
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.