EPF
Modernizacje e-papierosów i akcesoriów przez forumowiczów.
Awatar użytkownika
By Vince Black
#186972
Reed ciekawe eksperymenty. Dziś na ego miałem problem z perfidnym pluciem liquidem z kartridża. Nie pamietam kto, ale ktoś szepnął że winna być musi pogoda właściwie temperatura. Hmmm może handmade liquid na wiekszej ilości gliceryny, filtr chusteczkowy lub wata pod sprężynkę i powtórka testów?
Awatar użytkownika
By Vince Black
#186983
Ja zrobilem tak:
filtus out, przedmuchałem pusty kartridż, frida na pół po długości, podwójnie złożony prostokąt chust higienicznej (jakieś 5mm x10mm) do oporu sprężynką do środka, potem na rozmontowanym spinaczu biurowym przyciętak frida (by jej za bardzo nie upchać. I Collins liquid, daję po 4 krople, by nie bulgotało przy grzaniu. I działa, choć najpierw ruszam manual, czekam 2sek i naprawdę lekkie, wręcz symboliczne ssanie. Nic nie przypala i nie pluje jak nie przelewam liquidu.

Sprężynki i spinacza używałem tylko jako narzędzi, nie ma ich w instalacji.
Awatar użytkownika
By healthiest
#186999
Oto mój sposób wypełnienia Big kartridża:
Ucinam pasek BF o podwójnej długości w stosunku do głębokości Biga, składam w U a od strony złożenia przycinam tak, że patrząc z boku wychodzi lekki trapez. Wpycham to węższą stroną do kartridża. U góry pozostają dwa złożone kawałki gąbeczki i siatka atomizera wchodzi pomiędzy.
O piciu liquidu nie ma mowy.

pozdrawiam
Awatar użytkownika
By [H3]
#198240
Hej reed, nie chciałem zakładać nowego tematu, bo pomyślałem że Twój nadaje się znakomicie aby zamieścić to co znalazłem na e-cigarette-forum.com. Myślę że same zdjęcia wystarczą *SMOKEKING* :













A jeśli ktoś by chciał i opis to eng. tu .
Kod: Zaznacz całyhttp://www.e-cigarette-forum.com/forum/cartridge-mods/109010-ego-tornado-mega-cart-adm-2-0-a.html
Awatar użytkownika
By TripleH
#224533
H3PQ4 pisze:Hej reed, nie chciałem zakładać nowego tematu, bo pomyślałem że Twój nadaje się znakomicie aby zamieścić to co znalazłem na e-cigarette-forum.com. Myślę że same zdjęcia wystarczą *SMOKEKING* :













A jeśli ktoś by chciał i opis to eng. tu .
Kod: Zaznacz całyhttp://www.e-cigarette-forum.com/forum/cartridge-mods/109010-ego-tornado-mega-cart-adm-2-0-a.html


Wykonałem na próbę ten mod ale z Filtusem zamiast BF i jak narazie nie jest źle. Nie zalewa już tak atomizera jak na samym odchudzonym Filtusie i dosyć dobrze oddaje liquid. Dałem cienki pasek watki złożony na pół. Następna próba będzie z kulką watki, bo złożona czasami nie nadąża z przepływem przy cięzkim paleniu. najważniejsze że nie zalewa atomka bo wcześniej strasznie mi bulgotało:)
Awatar użytkownika
By TripleH
#224556
Właśnie tak katowałem ten wkład że aż przedobrzyłem i mam efekt jak po zbyt szybkim żuciu gumy z nikotyną :) Wkładzik osuszony do końca. pod koniec jak jeszcze watka jest mokra musiałem raz zrobić przerwę, bo właśnie transport zakulał. Pewnie pidyn.Mawr masz rację. następnym razem spróbuję z jedną warstwą albo z kulką. Na razie przerwa bo aż mi niedobrze :)
Awatar użytkownika
By utak3r
#241173
Zrobiłem coś takiego w moich wkładach do atomizera A - koreczek z watki aquashuta (mam jej na pęczki, jako akwarysta) - dwie warstwy, lub docięty kawałek oryginalnej watki (tak powiedzmy 0.3 długości) i sprężynka z długopisu w poprzek jako podtrzymanie od ustnika. Zalewam strzykawką - ale trzeba ostrożnie i delikatnie wbijać igłę. Można też wyjąć koreczek, tylko potem pamiętać o kapnięciu na niego po włożeniu.
Efekt? Smak! Smak całkiem inny, bardzo wyrazisty, odessać się nie można :) No i możliwość osuszenia prawie do zera. Zero wylewania i przecieków, nawet trzymając w kieszeni pionowo, może leciutko zabulgocze atomek, ale przez chwilę - na baterię nic nie leci. Jeśli chodzi o pojemność, to jakieś 0,1 ml więcej weszło ;)
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.