EPF
Nasze własne produkcje
Awatar użytkownika
By navegare
#153902
To mój był słabiutko zaklinowany widocznie, aż takich narzędzi nie trzeba było.
To jak już gadamy o technice...
Czym w razie jakby wyciągnąć wkład? Też tym bolcem?
Zawsze można kleszczykami, wiem, ale to taaakie drastyczne :)
By Kosia13
#153903
navegare pisze:To mój był słabiutko zaklinowany widocznie, aż takich narzędzi nie trzeba było.
To jak już gadamy o technice...
Czym w razie jakby wyciągnąć wkład? Też tym bolcem?
Zawsze można kleszczykami, wiem, ale to taaakie drastyczne :)


plastikowa obudowa wkładu jest wklejona na stałe. Zmieniamy tylko watki.

jak próbowałem używać bez wklejania to duża masa ustnika powodowała, że całość była mało stabilna i wkład się ruszał.
By user
#153966
Kosia, z tym wkładem trzeba jednak coś innego wykombinować. To jedyne miejsce do którego można po czasie mieć zastrzeżenia.
Zauważyłem, że po czasie jaki ją używam, wkład coraz lżej wchodzi do atomka. Obawiam się, że po jakimś czasie będzie całkiem luźno wchodził. Jednak to plastik i się "wyrabia" po czasie.
Jakim klejem wklejałeś wkład?
Dołączyłeś mi zapasowy, ale jak w takim razie wymienić go, gdy stanie się zbyt luźny?
By Kosia13
#154003
Kolejna moja pomyłka. Wynika z niezrozumienia się z bratem. Jak to w rodzinie.

Po konsultacji:

wkłady nie są wklejane. Włożone na wcisk. Mocno. Trzeba np. kombinerkami wyjąć stary, przyciąć według niego nowy i włożyć do ustnika.

jeszcze raz sorki za wprowadzenie w błąd.
By user
#154016
Dzięki za odpowiedź :)
Tak właśnie kombinowałem, żeby kombinerkami go zaatakować, ale wolałem poczekać, aż będzie całkiem luźny :)
Na razie trzyma, więc nie będę go molestował :)
Jeszcze raz dzięki za dobrą robotę. Fajeczka jest obiektem zazdrości wśród e-dymaczy w pracy :)
Awatar użytkownika
By navegare
#154041
Oj, prawda. Moja dzisiaj służyła za fajkę pokoju - wszyscy chcieli choć na chwilkę :)
By user
#154083
navegare pisze:Oj, prawda. Moja dzisiaj służyła za fajkę pokoju - wszyscy chcieli choć na chwilkę :)


O nie! Ja tam swojej nie dam do obcej paszczy włożyć :D
Nawet żonie nie dałem. Fajka to dla mnie rzecz na tyle osobista, że prawie intymna :)
Jak ktoś chce, to proszę: kierunek-> Kosia i już 8)
Z fajką, jak z grzebieniem i majtkami. "Się nie pożycza"
IMO oczywiście ;)
W ogóle jakoś nie lubię dawać komuś swoich e-p. Na szczęscie obecnie większość obawia się je wziąć nawet do ręki :D (poza fajeczką, niestety)
By gawron10
#156693
Witam.
Dzisiaj odebralem fajeczke. Podoba mi sie bardzo, swietnie sie trzyma i przycisk we wlasciwym miejscu. Wszystko bardzo ladnie spasowane.Tylko kupic musze batki i palic,palic,palic.
Dzieki Kosia za wykonanie ibardzo szybki termin.
Ps. Jakie batki zamowic?
Awatar użytkownika
By navegare
#156701
16340.
By Kosia13
#156706
gawron10 pisze:Witam.
Dzisiaj odebralem fajeczke. Podoba mi sie bardzo, swietnie sie trzyma i przycisk we wlasciwym miejscu. Wszystko bardzo ladnie spasowane.Tylko kupic musze batki i palic,palic,palic.
Dzieki Kosia za wykonanie ibardzo szybki termin.
Ps. Jakie batki zamowic?


Dzięki,
ja używam baterii z DX:
http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.24980

trochę ostatnio długo idą paczki ale w 3 tygodniach się mieszczą, no i kurs dolara trochę mniej ciekawy.

można z alledrogo, ale cena przynajmniej dwa razy:
http://www.allegro.pl/item1027517164_akumulator_16340_cr123_protected_ultrafire_880ma.html
By jl1969
#166157
Kosia,dzięki za fajeczkę,naprawdę duże ukłony w Twoim kierunku.Dziś przyleciałem do Polski i od rana nie chcę fajeczki z paszczy wypuścić :-)
Awatar użytkownika
By navegare
#166158
Fajka jest the best. Za troszeczkę mniejszą i białą albo kolorową mi się tęskni :)
By jl1969
#166166
navegare pisze:Fajka jest the best. Za troszeczkę mniejszą i białą albo kolorową mi się tęskni :)


No to może Kosia i taką fajeczkę ulepi :-)
By Kosia13
#167118
navegare pisze:Fajka jest the best. Za troszeczkę mniejszą i białą albo kolorową mi się tęskni :)



niestety z mniejszą byłby problem, gdzieś musi się zmieścić bateria i atomizer. Nie mówiąc już o kartomizerze.

Szczerze mówiąc to nie spotkałem jeszcze białej fajki z drewna i jeszcze o odpowiedniej wielkości
By jaceka
#167461
Dostałem dziś przesyłkę z e-fajką typu mod.
Pierwsze wrażenia? ach już wiem ,że mod będzie/jest moim ulubionym i pierwszoplanowym e-papieroskiem (e-fajką)
Jako były palacz standardowej fajki nie mogło mnie spotkać nic lepszego.
Solidne i proste w rozwiązaniu, wykonanie. Przycisk (manual) w bardzo dobrym miejscu i bardzo czuły. No super! A proszę mi wierzyć, że wiem co piszę. Miałem już "oryginały" e-fajeczki i do tej nie umywają się.
Mod Indu schodzi teraz na dalszy plan ;-)
Przepraszam, że taką euforię tu sieję ale jeszcze raz powtórzę. Jako były palacz..... No!

Kosia13 - dzięki ;-)
By Kosia13
#167524
Coraz milej czyta się ten wątek :D
By user
#167552
Robisz solidne mody, to i pochwały się sypią :)
Fajeczka trwała i bezawaryjna. Służy wiernie do dziś. Co mnie ciekawi, to non stop na tym samym wkładzie. Watka się nie przypala, i nie zbija. Nie miałem jeszcze tak trwałego wkładu. No i mimo moich obaw, jak na razie "nie wylata" z atomka.
Koledzy zazdroszczą mi "pykania" No i samego wyglądu prawdziwej fajki :)
By zygfryd1983
#167782
Kosia13 dzięki za odp na mojego maila :D
By jaceka
#170063
Kilka refleksji. Może komuś się przydadzą.
Mimo, że E-fajka to mój podstawowy elektronik to jednak czasami muszę sobie dać w płuco z 510 na modzie Indu. Oznacza to, że e-fajkę dymie sobie spokojnie, na luzie, po prostu pykam a 510 zaspakaja mój głód nikotynowy.
E-fajka (szczególnie dla początkujący e-palaczy którzy muszą mieć sporego kopa) jako podstawowy i jedyny elektronik to chyba nie najlepszy pomysł ale już jako dodatek (jak ktoś lubi) spełni oczekiwania.
E-fajka ma to do siebie, że poprzez wydłużony "ustnik" traci na mocy i do pełnego napalenia się, nie bardzo posłuży :D
By user
#170095
To prawda. Fajeczka działa "relaksacyjnie", i bardziej do pykania. Takiego dla smaku.
Napalić się ciężko. Ale poza tym daje dużo satysfakcji :)
By interfam
#227475
Kosia13 pisze:Coraz milej czyta się ten wątek :D

Witaj.
Fruwając po forum przed ok 2 tyg trafiłem na obrazki Twoich modów.Wysłałem Ci maila na priv.i cisza.Mam kilka minimalnie wyeksploatowanych bruyerek nie ruszanych od lat,z których prawdopodobnie można by wykonać moda,ale jestem technicznym dyletantem.Od maja "ssię"e papierochy po utacie połowy płuca z powodu zwłóknienia,(dla zainteresowanych hist-pat.wykazało pylicę węglową :shock: choć węgiel widywałem raczej okazjonalnie).Sprawa dotyczy możliwości wykonania u Ciebie takiej fajury,najchętniej z którejś z mojego zbioru(spory),bądź z Twoich gotowców.Bardzo proszę o kontakt na GG:5808042.Jeśli zostanę zbanowany to moderator bedzie miał na sumieniu nieboszczyka :wink:
interfam
By pidyn.Mawr
#227479
Ostatnia wizyta: niedziela, 29 sierpnia 2010, 16:10

Obawiam się, że kolega Kosia już tu nie zagląda :(

Może wstaw ogłoszenia na Bazarku i ktoś Ci odsprzeda swojego moda od Kosi?
By interfam
#227482
pidyn.Mawr pisze:
Ostatnia wizyta: niedziela, 29 sierpnia 2010, 16:10

Obawiam się, że kolega Kosia już tu nie zagląda :(

Spróbuje poczekać,może jakaś poczciwa dusz znająca namiary da mi lepszy kontakt z Kosią
interfam
Awatar użytkownika
By Nałóg Totalny
#232445
Ja również podepnę się pod tą prośbę , gdyby ktoś z Kolegów miał namiary na Kosia13, to bardzo proszę o PW.
Chyba , że macie wiedzę o jakimś mało awaryjnym sprzęcie produkowanym seryjnie , bo z tego co wyczytałem to raczej trudno o takowy. A przydałaby się fajeczka na zimowe wieczory *CZAJNICZEK*
Awatar użytkownika
By Alamo
#233793
Planuje sam wykonać taka fajeczkę, mógłby mi ktoś kto posiada ten mod powiedzieć jak wygląda zamontowanie atomizera?
Awatar użytkownika
By wojan
#233796
Ech i ja zatęskniłem za fajeczką. Leży gdzieś moje dse 601 i trzeba go trochę przerobić na kartomizery. Szkoda że nie da rady wsadzić 2 baterii bo na hv to by dopiero było pykanie. Moje mody nie są takie ładne :(
Awatar użytkownika
By Alamo
#234993
Dostałem dziś fajeczkę B&B model 19A, jak tylko dojdzie reszta elementów to zaczynam jej przeróbkę. Co do samej fajeczki to jest ona super wykonana :)

21.12.2010

Fajeczka gotowa, jest trochę pracy, ale efekt niesamowity:) polecam każdemu!
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.