EPF
Nasze własne produkcje
Awatar użytkownika
By krakry1
#234109
Faktycznie kosmiczna technologia - a ta estetyka. Miodzio. :mrgreen:
Awatar użytkownika
By gienkollo
#234113
Ja się trochę, jeżeli to nie problem.. podepnę, bo właśnie chodzi mi po głowie pewien projekcik, jak jeszcze analogi były głównym obiektem zainteresowania rzecz miała zostać papierośnicą stylizowaną na high-endowy walkman z minionej epoki :zakrecony na teraz miałby być to battery pack dla dwóch sztuk baterii eGo, pokaże próbkę samej paczki w której miało to być zabudowane, i swoją drogą chciałbym też zapytać czy na forum ktoś przypadkiem chociaż czegoś w założeniu podobnego nie składał, nie ukrywam że zbiór jakichś merytorycznych faktów na temat napięć potrzebnych do ładowania, skuteczności "mobilnej ładowarki" etc. byłby przydatny. Starałem się nakarmić szukajke frazą która by w jakiś sposób zagrała i znalazła coś interesującego, niestety obszerność forum pokonała nawet mnie.

Tutaj próbka

Co do samego Moda, nie można powiedzieć że nie jest genialny w swej prostocie :) :roll:
Awatar użytkownika
By PucH2
#234795
gienkollo napisz co do tego projektu potrzebujesz konkretnie? Mogę ci zaofiarować płaskie akumulatory Panasonic 1200mah CGP345010, ładowarka usb 420mah jak i gniazda pod ego z odzysku. Wyjdzie ci z tego ładny Mod futerału PPC czy nawet zapasowy efajek z własnym ładowaniem.
Awatar użytkownika
By gienkollo
#234963
PucH2 Brzmi obiecująco, wyrażam wstępne zainteresowanie, muszę najpierw tylko "rozkminić" jak to wszystko z założenia poskładać do kupy, znalazłem jeden podobny temat gdzie można by dalej dyskutować ale niestety ktoś go zamknął.
Właśnie kwestia ewentualnej skuteczności takiego battery pack'a mnie zastanawia, bo w tamtym temacie była próba instalacji ogniw słonecznych etc. Skończyło się na tym mniej więcej że ktoś miał podpiąć kupny batery pack, ale okazał się za drogi. Tutaj link do tamtego tematu, może ktoś z władnych zechciałby tą dyskusje przenieść właśnie tam?

Pozdrawiam
Gienkollo
Awatar użytkownika
By Bulba
#234968
Moje drugie ulubione ogniwka :)
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.