EPF
Modernizacje e-papierosów i akcesoriów przez forumowiczów.
Awatar użytkownika
By Azar
#68561
Te większe z lepszą naklejką to mają te po 10ml nie.
Co to oznacza (ten napis)?
Ostatnio zmieniony 20 gru 2009, 01:27 przez Azar, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By StaryChemik
#68563
YNDK to znak produktu Boge/Dekang. Te małe też mogą być od Dekanga, ale rozlewane gdzieś indziej. "Glut" był przezroczysty?
Może jestem upierdliwiec, ale próbuję dociec, co to może być.
Tak czy owak - raczej niewskazane jest mieszanie płynów z różnych źródeł. Mogą nastąpić różne dziwności - począwszy od niezauważalnych gołym okiem reakcji do wytrącania się czegoś lub mętnienia.
Awatar użytkownika
By slodziak69
#68569
Co do liquidów :) Stwierdziłem to na podstawie identycznych buteleczek jak ze sklepu Joye.
Sam byłem bardzo zdziwiony, że przyszły także w mniejszych buteleczkach po 10 ml. Ale sądzę, że Ci "poważniejsi" dystrybutorzy już nie kombinują na tym, aby zarobić te kilka centów na 100ml płynu :D
Awatar użytkownika
By Azar
#79111
A ja dzisiaj dostałem zamówione kartomizery od el cigaro.
Chcę zamontować do tego: viewtopic.php?f=39&t=4313
Pomyliłem się i kupiłem smak 555 którego nie cierpię.
Coś mi się ubzdurało, że będą puste i teraz myślę jak je opróżnić bezinwazyjnie oczywiście :)
By jl1969
#79285
Azar pisze:A ja dzisiaj dostałem zamówione kartomizery od el cigaro.
Chcę zamontować do tego: viewtopic.php?f=39&t=4313
Pomyliłem się i kupiłem smak 555 którego nie cierpię.
Coś mi się ubzdurało, że będą puste i teraz myślę jak je opróżnić bezinwazyjnie oczywiście :)


Nic prostszego,wyjmij plastikowy korek,gumkę ze środka i wydmuchaj te kartomizerki "paszczowo" :-)))
Awatar użytkownika
By Azar
#79291
Niee to profanacja! :)
Naprawdę są ładne :)
Albo wyssam igłą albo je jakoś zmęczę...

Oklejone są papierem i zaświtało mi w głowie aby je pomalować lakierem bezbarwnym.
Awatar użytkownika
By Azar
#79789
Więc można powiedzieć, że jestem zaskoczony smakiem 555 e kartomizerze od El-Cigaro.
Smak może nie wybitny ale po prostu dobry.
Spokojnie to palę i nie płacze.
A kupione w ecis 555 11mg był jakimś parszywcem. Mam to nadal a wczoraj próbowałem to palić bo kończą mi się płyny.
Najważniejsze: viewtopic.php?p=79783#p79783 (FX-1 z kartomizerem od El-Cigaro).
Awatar użytkownika
By naits
#81748
kartomizery bardzo ciężko osuszyć, przy paleniu czuć już dziwny smak więc nie ma bata trzeba dolać a okazuje sie że w środku nie jest tak źle
po wyjęciu koreczka widać liquid na białej uszczelce - ciekawe jak sie tam znalazł ale mniejsza o to
wstrzykuje więc strzykawką 1ml tego samego liquidu jak wcześniej a tu chlupocze, trzeba troche odessać strzykawką
nikt tu nie pisał o osuszaniu kartomizera a może lepiej było by go osuszyć przed ponownym zalaniem i być może wchłoneło by sie pełne 1ml
albo to norma że kolejne zalania trzeba liczyć że już tyle samo nie wejdzie płynu co za pierwszym razem
Awatar użytkownika
By naits
#81947
a mam takie pytanko, myjecie we wrzątku kartomizery za każdym razem po ich wypaleniu ? czy nie bawicie sie i tylko zalewacie
By zbi obi
#81964
No co ty, toż to profanacja... *BICZ* :wink:
Kartomizery możesz uzupełniać spokojnie kilka razy, zanim je umyjesz. Wszystko już zostało opisane w wątkach tego działu.
By pawel sk-ce
#87899
ok jestem początkującym. Nie śmiać się z pytań :)
Pytanie nr 1 piszecie że wam w kartomizer wchodzi 20 kropli :zakrecony Kupiłem liquid w instrukcji napisane wlej od 2 do 4 kropli. Niewielka różnica :D Czy niby napewno mówicie o kartomizerze od bfree ( to może by pomogło bo odkąd zalałem te nieszczęsne 4 krople moja efajka smakuje jak ..... że aż zaczynam mocno się zastanawiać nad powrotem do analogów.
Pytanie nr 2 : Jak myjecie kartomizery ? Po prostu wrzucacie na kilka minut do wrzątku czy przed rozbieracie je dokładnie.
Jeszcze raz sorry za tendencyjne pytania :)
Awatar użytkownika
By bigbaster
#87907
Napiszę Ci tak:
Trzeba było wcześniej czytać forum a nie instrukcję a ten kartek to zostaw sobie na czarną godzinę albo wyrzuć bo go przypaliłeś.
Jest gdzieś o tym napisane żeby nie doprowadzać do osuszenia kartka. Zalewać aż będzie full czyli pełno!
Później przedmuchać i wapować.
Jak myjemy? Ja gotuję w destylowanej z kropelką płynu do mycia naczyń. Później płuczę w destylowanej i przelewam obciętą strzykawką 5ml. Na kaloryfer i rano suche :)
By pawel1615
#231541
sory za odkopywanie tematu, ale nie chce zakładać nowego. otóż mam pytanie odnosnie metody kapturkowej. jeśli chce napełnic katomizer tą metoda to płyn mam "wpychac" od strony gwintu, czy tej białej zatyczki? na tym filmiku http://www.youtube.com/watch?v=yp8cp9vMD58 widac, ze jest napełniane przez gwint, natomiast na forum czytałem zeby napełniac przez tą zatyczkę
Awatar użytkownika
By Tusia
#231547
To nie ma znaczenia większego od której strony napełniamy, zwłaszcza przy kartomizerach z gwintem "wewnętrznym" (np. AGE), przy kartomizerach do egonowatych z "zewnętrznym" gwintem 510, to ma znaczenie bo takie kartomizery dobrze napełniają się jedynie od strony białej zatyczki (gwint jest węższy od kapturka i liquid zostaje w wolnej przestrzeni).
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.