EPF
Akumulatory stosowane w e-papierosach.
By maly12431
#227193
W jakiej fabryce produkowany jest DSE 901 ?

@@ Edit.

Co sądzicie o DSE 901 Produkowanym w Fabryce SLB?
Ostatnio zmieniony 12 lis 2010, 14:56 przez maly12431, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By ogrodnik
#227210
maly12431 pisze:A jak wygląda jakość DSE 901 z fabryki SLB ?

i tu się kończy moja pomoc w odpowiedzi:)... muszą wypowiedzieć się użytkownicy, dostawca to dostawca.
Pozdrawiam
By maly12431
#227212
Zmieniłem nazwę tematu, liczę na pomoc innych użytkowników forum ; )

@down

Na PW napisałem Ci link do strony na której kupisz atomizery od SLB, żeby nie robić reklamy w temacie :)
Czekam na dalsze opinie.
Ostatnio zmieniony 12 lis 2010, 16:08 przez maly12431, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By VVADER
#227214
Miałem kiedyś Nomada z atomkiem DSE901, z SLB. Był bardzo dobry, jeden z moich ulubionych atomizerów. Bardzo wytrzymały, używałem go nawet na napięciu 6V na IHM, dymił znakomicie, a co do smaku to był chyba najlepiej oddający smak atomizer jaki miałem. Obecnie używam tylko kartomizerów. Niestety nie wiem gdzie można kupić atomizery od SLB, a z chęcią jakąś 901 bym nabył.
Awatar użytkownika
By Murof
#227282
Tutaj są atomizery DSE 901 produkcji SLB:
http://e-dym.pl/pl/26/atomizer-do-dse-901.html
Niedawno ich używałem, są rzeczywiście bardzo dobre.

@down

Na PW napisałem Ci link do strony na której kupisz atomizery od SLB, żeby nie robić reklamy w temacie :)
Czekam na dalsze opinie.

[/quote]

Przecież po to jest forum, żeby sobie pomagać i podpowiadać, gdzie co można kupić. To nie jest żadna reklama.
Awatar użytkownika
By E-JACK
#227298
maly12431 pisze:
Murof pisze:Przecież po to jest forum, żeby sobie pomagać i podpowiadać, gdzie co można kupić. To nie jest żadna reklama.


A to przepraszam, widocznie źle zrozumiałem regulamin.

Stronka z atomizerami do DSE 901 od SLB to : http://www.elektrofull.pl/epapierosy-ds ... 507feac6e4


A skąd masz pewność, że to jest z SLB?
Awatar użytkownika
By Murof
#227303
E-JACK pisze:
maly12431 pisze:
Murof pisze:Przecież po to jest forum, żeby sobie pomagać i podpowiadać, gdzie co można kupić. To nie jest żadna reklama.


A to przepraszam, widocznie źle zrozumiałem regulamin.

Stronka z atomizerami do DSE 901 od SLB to : http://www.elektrofull.pl/epapierosy-ds ... 507feac6e4


A skąd masz pewność, że to jest z SLB?

Taką odpowiedź uzyskałem bezpośrednio u sprzedawcy. Ale oczywiście nie twierdzę, że tylko tam można kupić te atomki. Kiedyś chciałem kupić SLB i znalazłem właśnie ten sklep.
Edit. Atomki, które ja kupowałem, miały napis e-cig.
Ostatnio zmieniony 12 lis 2010, 22:54 przez Murof, łącznie zmieniany 2 razy.
By maly12431
#227304
E-JACK pisze:
maly12431 pisze:
Murof pisze:Przecież po to jest forum, żeby sobie pomagać i podpowiadać, gdzie co można kupić. To nie jest żadna reklama.


A to przepraszam, widocznie źle zrozumiałem regulamin.

Stronka z atomizerami do DSE 901 od SLB to : http://www.elektrofull.pl/epapierosy-ds ... 507feac6e4


A skąd masz pewność, że to jest z SLB?


Tak jak kolega wyżej. Taką informację posiadam od sprzedawcy.
Awatar użytkownika
By E-JACK
#227307
Nie mogę teraz znaleźć tego wątku. Był bardzo stary, ale kiedyś ktoś opisał oznakowania producentów na bateriach i atomizerach. I tak BOGE wybija datę produkcji na styku baterii i atomizera np. (BG1002) czyli Boge 2010 rok, luty. To samo powinno być na SLB, tylko znacznik SLB. Nie wszyscy producenci wykonują takie oznakowania. Wtedy warto zapytać o CE, na którym producent występuje o certyfikację. Tak samo jak oryginalnie rozlewane liquidy Dekang muszą mieć wytłoczone 'YNDK" na zakrętce. Podaję to jako ciekawostkę jeśli ktoś naprawdę ma ochotę sprawdzić WHO IS WHO ;)
Awatar użytkownika
By Potek
#227309
Atomizery do 901 z wybitym na środkowym styku napisem SLB sprzedaje HG. Bardzo dobre atomizery, mało awaryjne.
SLB mam wybite również na jednym z atomizerów z Rm1 (z zestawu z logo Rm1), na atomizerze z Casablanca (Nomad), na atomizerze EastMall oraz na atomizerze z Magmy z zestawu o nazwie HP901 :D
Awatar użytkownika
By manmar
#227457
Każdy atomizer, czy bateria, ma wybity napis SLB oraz numer seryjny
Awatar użytkownika
By manmar
#227460
maly12431 pisze:Manmar , czyli stawiasz na Ecis czy Slb ?


Jako, że sam sprzedaje z SLB, każda odpowiedź będzie zła :wink:
Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Problem ze sprzętem

Hej, mam Urse Nano 2 i w ciągu 2 tygodni spaliły m[…]

Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.