EPF
Akumulatory stosowane w e-papierosach.
By level666
#211415
Witam wszystkich e-palaczy.

Na wstępie podkreślam, że jestem całkowicie zielony w sprawach e-fajek, a więc proszę o cierpliwość i wyrozumiałość.
Po namowie dwóch znajomych zdecydowałem się na kupno http://www.wolter.com.pl/products/view/129. Dzisiaj otrzymałem paczkę. Otworzyłem, złożyłem zgodnie z istrukcją i już miałem palić, aż doczytałem się, że nie należy palić na sucho. Domyślam się że chodzi o e-liquid.
I teraz moje pytania do Szanownych urzytkowników forum:
1. czy kartomizery z tymże zestawie są fabrycznie nasączone płynem czy muszę go dokupić i wpierw zalać zanim zaczne palić??
2. czy pasują jakieś inne kartomizery do tych baterii czy muszę kupować oryginalne Woltera??
3. co ogólnie sądzicie o tych e-fajkach??
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By Filemon
#211421
wolter z tego co wiem jest w 100% kompatybilny z produktami milda zasadniczo można powiedzieć że to mild pod innym brendem. Ostatnio był u mnie klient z tym wolterem, baterie, ładowarka i kartomizery pasują od mild pure. Jeśli masz kartomizery to na pewno są nasączone więc śmiało możesz skręcić i pykać :D w przypadku gdy będziesz palił na atomku to zawsze warto nówce dać z 2 kropelki liquidu na rozruch ;)
Ostatnio zmieniony 08 wrz 2010, 20:50 przez Filemon, łącznie zmieniany 1 raz.
By kalisz1
#211424
Z opisu wynika że kartomizery są napełnione, ale płyn należy dokupić, bo wbrew opiniom kartomizery są wielokrotnego uzytku.
By level666
#211480
skręciłem, pociągnołem 3-4 razy i nic :( dioda ładnie się pali, ale ani dymu ani żadnego kopa nie czuję. dlaczego??
Awatar użytkownika
By djdanto
#211724
Wg.mnie zrobiłeś coś nie tak,bo coś tam powinieneś czuć,nawet jakby watka była sucha w kartomizerach to czuł byś spalenizne...
By level666
#211762
wkręciłem kartomizer do baterii. trzeba coś jeszcze zrobić??
jak założyłem atomizer z karlidżem to coś poczułem.
Awatar użytkownika
By Andys
#211766
Witaj,wkręć tego kartomizera do drugiej bateri,jeśli nic to sprawdź na następnym kartku.
By Wolter
#211787
Możliwe że kartomizer został zbyt mocno napełniony i pierwsze 10-20 zaciągnięć będzie słabsze
"wbrew opiniom kartomizery są wielokrotnego użytku. " teoretycznie tak jednak należy uważać by nie zalać akumulatora przelanym kartkiem !

Korzystając z atomizera pamiętaj aby kontrolować temperaturę i liquid w kartridżu

1. kartomizery jak i kartridże są napełnione
By level666
#211800
wkreciłem do 2 baterii i działa:)
czyli ta pierwsza zepsuta jest??
By Wolter
#211803
jeżeli bateria poprawnie pracuje z atomizerem powinna działać i z kartomizerem
przeczyść gwint atomizera i kartomizera
sprawdź baterie z innym kartomizerem
By level666
#211816
a więc tak:
atomizer działa na oby dwóch, a kartomizer tylko na jednej. dlaczego??
i jeszcze jedna sprawa:
jak się zaciągam to słysze dość głośne syczenie. czy to normalne??
By Wolter
#211825
Tak to normalne liquid gotuje się na grzałce ;)
Oryginal ma trochę niższą rezystancje atomizera/kartomizera niż inne papierosy przez co może być nieco głośniejszy plusem jest cieplejszy gęstszy dym

Sprawdź jeszcze inny kartomizer porównaj gwinty w obu kartomizerach
z założenia kartomizer jest jednorazowy więc ich gwinty nie są idealne
Pierwszy raz spotykam się z taką sytuacją
Ostatnio zmieniony 09 wrz 2010, 21:12 przez kijan77, łącznie zmieniany 1 raz. Powód: ort
Awatar użytkownika
By Filemon
#211973
ja czasami też tak miałem przy pure że nie które kartomizery nie chciały działać na jednej baterii za to na drugiej działały pięknie. Potem zauważyłem że czasami pomagało trochę lżejsze skręcenie ich z baterią więc popróbuj z siłą dokręcenia może coś pomoże :)
Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Problem ze sprzętem

Hej, mam Urse Nano 2 i w ciągu 2 tygodni spaliły m[…]

Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.