EPF
Akumulatory stosowane w e-papierosach.
Awatar użytkownika
By kijan77
#183808
Jak że pawko2009 i easycig w temacie vErtiGO F16 zrobili sobie szkołę latania i ciężko cokolwiek się dowiedzieć proponuje tutaj wpisywać rzeczowe opinie na temat tego e-papierosa.
Jako że mam tą fajkę od miesiąca idę na pierwszy ogień.
Porównanie eGo i F-16
Obrazek

Bateria F-16 z atomizerem 510
Obrazek

Atomizer F-16
ObrazekObrazekObrazek

Bateria F-16
ObrazekObrazekObrazek

F16 mam równiutko od miesiąca.
Bateria szybką ładowarką ładuję ok. 3-4 godzin. Wystarcza mi na 2,5-3 dni palenia. Mój cykl palenia to ok. 10 h dziennie :D
Przez miesiąc paliłem tylko na jednej baterii i jednym atomizerze. Przesiadałem się na inna fajkę w momencie rozładowania się baterii w środku dnia. Przez miesiąc nie odnotowałem żadnych spadków wydajności baterii.
Atomizer jest zintegrowany z osłonką (to już wiemy) praktycznie nie grzeje się (przy ciągłym paleniu robi się lekko ciepły). Ma dość bujne "owłosienie" więc nie zdarzyło mi się jeszcze go palić na sucho ani zalać. Obsługa i wypełnienie wkładu z watką - identyczna jak w 510. Nie poci się. Chmury i kop porównywalny jak w 510. Moim zdaniem jest większy przepływ powietrza w atomku F16.
Stary typ baterii F16 po skręceniu z atomkiem od 510 zatykał go (za bardzo wchodził w gwint baterii). Easycig (tutaj musi potwierdzić) ma model który nie zatyka tych atomizerów więc można na nich i na kartomizerach śmiało palić.
Co do smaku - ja nie czuję różnicy miedzy standardową 510.
Ostatnio zmieniony 12 lip 2010, 15:56 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz. Powód: edytowano układ fotek
Awatar użytkownika
By vertigo
#183827
Trochę danych o tym papierosie według producenta:
Baterię można naładować do 1300 mAh
Długość całkowita: 130 mm
Średnica: 16,5 mm
Waga całego papierosa: 90 g
Papieros opakowany w pudełko tekturowe.
Czas ładowania ładowarką 420 mA :3,5 godziny
Czas ładowania ładowarką 150 mA 12-14 godzin
Jedna bateria może być ładowana ok.300 razy.
Pełna bateria powinna wytrzymać 1400-1600 wdechów.
Atomizer powinien pracować pół roku.
Wkład taki jak w 510 około 150 wdechów.

Zestaw składa się:
2 x atomizer
2 x bateria
1 x adapter sieciowy
1 x ładowarka USB
10 x wkłady high
1 x instrukcja w języku angielskim
1 x mini podręcznik
Awatar użytkownika
By pawko2009
#191056
To jak technicznie i na poważnie to F-16 latam dalej nie poszedł do hangaru i szybko tam nie pójdzie.Aktualnie popalam na nim big kartomizer.Aby go użyć należy przyciąć 4mm obudowę jego i hula jak lala.Rezystencja atomizera nowego jak i palonego od 3 tygodni 3,0.Bateria po wyjęci z ładowarki 3,90V.Gdy bateria dochodzi do wyczerpania jest odcięcie natychmiastowe-mruganie guziczka/nie odczuwa się spadku mocy/.Guziczek wykonany z gumy nie ma widocznych oznak ścierania jak w przypadku guziczka plastikowego.Oddawanie smaku i aromatu na plus.Idę latać.
Awatar użytkownika
By pawko2009
#191878
Jestem bardzo zadowolony z F-16 pojemność baterii nie spada,atomizer kopci jak lokomotywa.Latam na kartomizerach jak i na big kartomizerze.A już myślałem że ten zintegrowany atomizer z osłonką będzie jakąś barierą uniwersalności.A tu nic z tego.Latam na wszystkim. :lol: :lol:
Awatar użytkownika
By pawko2009
#192079
Do jednego z atomizerów od F-16 zastosowałem metodę Wojana.Teraz to jest kop.....a chmurki.F-16 to jednak flagowy mój papieros!!! *SMOKEKING* *SMOKEKING*
Awatar użytkownika
By pawko2009
#192608
Jest możliwość palenia atomizera big ale nie będziesz miała osłonki na atomizer,bo jak wiesz atomizer w F-16 jest zabudowany razem z osłonką.Ja popalałem big atomizer i kartomizery wtedy F-16 wygląda jak INDU.Dla mnie atomizer z kompletu wystarcza.
By Eru
#192609
pawko2009 pisze:Jest możliwość palenia atomizera big ale nie będziesz miała osłonki na atomizer,bo jak wiesz atomizer w F-16 jest zabudowany razem z osłonką.Ja popalałem big atomizer i kartomizery wtedy F-16 wygląda jak INDU.Dla mnie atomizer z kompletu wystarcza.


dzieki
oslonka to maly szczegół(cos sie wykombinuje)-skoro to sprawdziles i dziala to kupuje.
jeszcze raz dzieki
By Eru
#193584
Zamowilem i juz dostalem- prosilem o wersje z mozliwoscia palenia kartomizerow 510-ek a oczywiscie dostalem wersje na ktorej sie nie da. (trzeba zrobic sobie rowki w gwincie bateri dla przeplywu powietrza).
Pali jak na jedzien dzien katowania b.dobrze a moze i jeszcze lepiej.
Nie ma zestawow skladajacych sie z dwoch bateri, jest tylko zestaw z jedna bateria plus
jedna bateria luzem (przynajmniej taki dostalem).
Wykonanie-generalnie ok tyle ze po paru godzinach zaczela schodzic matowa farba z
atomizera, a co ciekawe pod spodem jest tez czarna farba tyle ze blyszczaca(chinol przed malowaniem zapomnial zmatowic-ale to szczegol malo istotny).
Awatar użytkownika
By pawko2009
#194680
Miesiąc czasu lataniem F-16.Już mogę powiedzieć że papieros spełnił moje oczekiwania.Najważniejsze że bateria długo trzyma.Jeden atomizer przerobiony z kulką Wojna.Daje kopa.Palę na nim kartomizery.Jednakże wolę lecieć na atomku.W moim modelu farba nie schodzi/na razie/Do ciężaru tego modelu już się przyzwyczaiłem.Zintegrowany atomizer z osłonką nie jest wcale taki zły.Jak padnie atomizer to przerobię jakoś żeby była osłonka i możność używania innych atomizerów. :lol: Latam dalej. :wink:
Awatar użytkownika
By pawko2009
#204720
F-16 to jest to.Pojemna bateria,to czego potrzeba pod ręką.Na urlopie trochę zdziwionych oczu patrzyło na latarkę w ustach ale co tam liczy się co się i jak e-pali. :lol: :lol: Nie długo dodam do baterii Big kartomizer i wtedy porządnie po dymie.A na razie:Wieża kontrolna do F-16.Strzeżemy granic nad morskich państwa!!!! *BOR* *BOR* *BOR*

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Pozdrowienia z nad morza :D :D :D
Awatar użytkownika
By vertigo
#204729
Na emeryturze podchodzisz do fotografowania tak samo perfekcyjnie jak w pracy :mrgreen:
Dziękuję *SMOKE*
Awatar użytkownika
By lesmie
#225359
To dobra wiadomość, czasami jak przegnę z e-paleniem to moje batki 900 mAh nie wyrabiają cały dzień bez ładowania, będzie można dokupić 1200 mAh i już zawsze wyrobią cały dzień.
Awatar użytkownika
By kijan77
#225364
Potek pisze:Czas chyba odświeżyć temat bo lada moment ma się pojawić nowa wersja F-16.

tylko czy u esyciga?
Potek pisze:Nareszcie bez kombinacji będzie można używać normalnych atomizerów i kartomizerów od 510 :D

Druga wersja baterii, którą miał w ofercie easy, nie miała problemów z "przepływem" powietrza w standardowych atomizerach 510 i kartomizerach. Nie dawała tylko rady z BIGami i atomkami A i B. A na załączonych fotach widać żę gwint jest mocno wysunięty.
Awatar użytkownika
By Potek
#225374
Jakoś tak wyszło, że nie miałem pojęcia, że easy miał 2 wersje baterii... :(

Jak widać po linku nie jest to oferta z easycig ale stwierdziłem że nie ma co zakładać oddzielnego kolejnego wątku o tym ep. Mamy na tym forum już wystarczający śmietnik.

No i w tej nowej odsłonie będzie cover więc F-16 nie będzie wyglądał "goło" ze zwykłymi atomizerami.
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.