EPF
Akumulatory stosowane w e-papierosach.
By maniak
#214612
Uwaga techniczna: u mnie filmik wiesza się na 4:58 "urządzenia typu szpikulec" i dalej ni huhu...
Awatar użytkownika
By Tao
#214613
Tak na moje oko.... to bez przerwy odcina :(
trochę za mały czas do tego odcięcia....
bateryjka to tam jakiej pojemności jest 150mAh ?
Awatar użytkownika
By Kszywho
#214615
maniak pisze:Uwaga techniczna: u mnie filmik wiesza się na 4:58 "urządzenia typu szpikulec" i dalej ni huhu...

Uwaga techniczna nr 2- trzeba było rachunek za internet zapłacić :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
U mnie wszystko śmiga jak należy. Nie ma to jak korzystać z łącza firmowego :mrgreen:
By maniak
#214619
Pewnie jakieś F-16 mi zaburzyło odbiór (mobilny jestem aktualnie) :D
Ale już ok.
By user
#214622
maniak pisze:Pewnie jakieś F-16 mi zaburzyło odbiór (mobilny jestem aktualnie) :D
Ale już ok.


Moich fajków proszę w to nie mieszać. Akurat chmurzyłem BlueBoxa, więc to nie ja :D
By maniak
#214627
reed, ja miałem na myśli nasze "jaszczembie" z Krzesin...
By user
#214631
maniak pisze:reed, ja miałem na myśli nasze "jaszczembie" z Krzesin...


Domyśliłem się tego Maniaku :)
Po prostu nie mogłem się powstrzymać z żartem ;)
By Telesfor
#214730
Sprostowanie:

Naprowadzony przez czujnych kolegów musze odszczekać błąd , który zakradł się do recenzji...


W filmach już nie zmienię ale istota grzałki kartomizerów Ciogo nie jest pęczek drutu emaliowanego - grzałką jest drut oporowy , zawinięty wokół tego "warkocza kłaków".
One są tylko elementem po którym spływac ma liquid.

Przepraszam za tę pomyłkę ,zasugerowałem się jakimś przczytanym zdaniem i nie spojrzałem dokładniej.zresztą w przypadku cygara mało widac - więcej w rozbebeszonym wkładzie od Prestige.Jutro spróbuję zamieścić zdjęcie( jak dam rade sfotografowqać takie małe szczegóły..).

A więc odszczekuję wszystkie tam "druty emaliowane" - to włókna....
za pomyłke serdecznie przepraszam.
Ostatnio zmieniony 31 paź 2010, 21:29 przez kijan77, łącznie zmieniany 1 raz. Powód: tagi
Awatar użytkownika
By lesmie
#214831
Cóż, e-papieroski takie sobie. Jeden odcina szybko, w drugim trochę kłopotliwe to zakraplenie. Miałem w Evo zbyt szybkie odcinanie i wiem jak to potrafi uprzykrzyć e-palenie.
By CIGO.pl
#215089
Potwierdzę, że budowa kartomizera jest taka jak w sprostowaniu. Widoczne na filmiku kłaczki- to niepalne włosie, u podstawy 'trzymane' przez nawinięte na nie zwoje grzałki.
lesmie: odcięcie jak każdy widzi- ja akurat paląc na przemian PRESTIGE i PRIME (wkłady zamiennie), jakoś cały czas unikam odcięcia... nie wiem, prawdę mówiąc filmik mnie zaskoczył, bo przyzwyczajony do takiego a nie innego palenia, nie doprowadzam do tych odcięć i o nich zapomniałem. Fakt, tak jest zaprojektowana bateria z elektroniką, jak rozumiem, dla większości spory minus.
Wkłady PRESTIGE zakrapla się niezwykle łatwo- całość, wraz z zastrzeżeniemi- opisałem w watku Wojana, nie chcę powielać.
By Telesfor
#224573
Jako postscriptum recenzji musze dorzucic kilka cieplych słów pod adresem Cigo Prestige.
Są to najtrwalsze kartomizery z jakimi się dotychczas spokałem.Te z testu - po 1,5 miesiąca oddają smak równie dobrze jak na początku.
Napełniam je strzykawką z igłą , przekłuwając się przez włókna , do pojemniczka z watka - działa bez problemu.
Aby uniknąć autosugestii , nabyłem nową Cigo-bateryjkę i paczkę nowych kartomków aby porównac z tymi z testu. Byłem lekko zszokowany - bo nie ma żadnej róznicy!! Przeważnie atomizery - a nieporównywalnie szybciej kartomizery degradują się z czasem - nawet jeśli pala , to dym jest słabszy , pojawiaja się "absmaki" wynikające z odkładania się nagaru i zmian właściwości watki po -pewnym okresie eksploatacji. Cigo Prestige - o dziwo- żadnych takich objawów nie zdradza. Pali jak nowy- bez płukania , regeneracji i innych hobbitycznych zabiegów. Baterie też nie zdradzają żadnych objawów starzenia ani nie "wariują" - jak wiele innych ..Może dlatego ,ze konstrukcja kartomizera nie sprzyja zalewaniu batki liquidem. Więc reasumując - próba trwałości - zdana na "6".A ja naprawde nie oszczedzam epetkow,dostaja u mnie w kosc...))Choć w zasadzie - daję im popalić.
Problem ze sprzętem

Hej, mam Urse Nano 2 i w ciągu 2 tygodni spaliły m[…]

Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.