EPF
Modernizacje e-papierosów i akcesoriów przez forumowiczów.
Awatar użytkownika
By djdanto
#224306
Witajcie.Z jednego z moich ledwo żywych atomizerów usunąłem siateczkę oraz wyjąłem mostek.
Wygląda to w ten sposób :

Obrazek

a jak pali... to po prostu trzeba samemu sprawdzić.Dym oraz kop jest taki że powali nawet najbardziej okrutnego e-palacza i to z atomizera któremu nie pomagała kulka Wojana ani żadne inne cuda.Co do smaku,jest po prostu niesamowity,czysty,idealny...
Oczywiście ten atomizer nadaje się już tylko do drippa.
Awatar użytkownika
By PucH2
#224333
Przy takich awariach stosowałem tak zmodyfikowany wkład. Działało to bardzo dobrze i skutecznie.
Obrazek
Awatar użytkownika
By djdanto
#224335
To jest jeden sznureczek który przechodzi przez cały wkład i aż na dół pod watką?Z czego wziąłeś te sznureczki?Z karto E2?
Awatar użytkownika
By PucH2
#224338
Nie ma znaczenia czy z jednego kawałka sznurek czy z dwóch. Ja akurat z jednego stosowałem bo łatwiej było. Na foto jest z dwóch bo zrobione na szybko do pokazania co i jak.
Z E2 też możesz zapodać.
PucH2 pisze:Sznur szklany. Ostatnio na forum o nim dość dużo pisano.
http://www.papierosyforum.pl/viewtopic.php?f=63&t=9940&hilit=te+farfocle
Kszywho pisze:I dodam, że ten sznureczek na pewno jest dostępny w Poznaniu w Brico obok Panoramy <Hala Górecka>. Kosztuje ok 20pln <nie pamiętam dokładnie>. A jest go tyle w opakowaniu, że starczy do końca życia :mrgreen:


pidyn.Mawr pisze:Można też uzyskać nieograniczoną prawie ilość takich włókien, rozplątując ....... koc :D
To znaczy, nie taki zwykły, ale GAŚNICZY. Od jakiegoś czasu koce gaśnicze tkane z azbestu zastępują koce z włókna szklanego.
To czyste szkło, bez dodatków. Odrobina takiego koca wystarczy do "zasilania" atomków do końca naszego chmurzenia :)
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.