EPF
Nasze własne produkcje
By witja
#150064
Chciałem poinformować szanowne grono forumowiczów, ze zkonstruowałem nowego MOD-a.
MOD jest na akku. 17670 o pojemności 1800mAH, zamiennie na 2x16340 3V.
Muszę go jeszcze dopieścić i wstawię zdjęcia.
Jest trochę większy od poprzedniego, natomiast nie tak wielki jak na 18650.
Pozdrawiam
By user
#150140
No i jak? Dopieszczony?? Bo fot nie widzę ;)
Czekam niecierpliwie na nowe cudo :)
BTW, stalowy, czy alu?
By witja
#150250
Przykro mi, ale zostałem awaryjnie wezwany do roboty i wracam jutro.Jeśli wrócę wcześniej postaram się dokończyć i wstawić fotki...przepraszam:(...
Awatar użytkownika
By Shadow
#150742
Hej, witam wszystkich posiadaczy :D
Moje VVV na 14500 mam od 29/04 i powiem szczerze, że nie mogę go z paszczy wyjąć ;) Od samego początku byłem urzeczony nierdzewką (ma coś w sobie to tworzywo :D). Na razie sprzęcik męczony jest na EM9 z DPV i produkuję niesamowite "kłęby" dymu (literek na ekranie momentami nie widać). Bateryjki UF szare, 1 wystarcza na dzień palenia (no chyba, że modzik dostanie "popalić" to wieczorem aplikuje drugą). Sama konstrukcja jest moim zdaniem genialna w swojej prostocie, tu po prostu nie ma się co zepsuć :!: Wielkość w porównaniu z innymi ep widać na zdjęciach (sam nie wrzucam bo kilku userów doskonałe fotki już zamieściło), mogę dodać tylko że świetnie leży w dłoni; fakt ma swoją wagę ale to nie przeszkadza :) Zgrabny i naprawdę zacny sprzęcik :!:
Wielkie uznanie dla "producenta", Witja *GOOD* AWSOME ;)
i szczerze polecam wszystkim niezdecydowanym ;)
By witja
#151175
Serdeczne dzięki Shadow za słowa uznania i bardzo się cieszę że dobrze ci działa i że jesteś zadowolony:)
A tu mamy następcę "maluszka" na akku. 17670 i zamiennie na 2x16340 3V.
Obrazek
nie ważyłem ale na oko waga podobna, oczywiście bez akku.
A tu następne fotki
Obrazek
i z akumulatorkami
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
By Dżako
#151177
Cudeńko :!: Jeden na całe życie :lol: :lol:
By user
#151191
Ładne, cacuszka.
Ale mi się ten mniejszy bardziej podoba :)
Cycek tez ma ładniejszy ;)
Awatar użytkownika
By Dżako
#151231
Mod zamówiony nie mogę się już doczekać. :D
Awatar użytkownika
By gotronkk
#151807
Śliczności [;
Awatar użytkownika
By Dżako
#157189
Wreszcie go mam :D.Moja prywatna e-elektrownia :lol:.Jest piękny, stalowy, błyszczący, duży i ciężki (wbrew pozorom to są zalety a nie wady).Idealnie leży w dłoni.Chmurzy bardzo dobrze na atomku Colinssa 801 i na katomizerach Age,ale na atomku 501 XL po prostu rewelacja *CZAJNICZEK*
Polecam gorąco tym którzy cenią niezależność energetyczną :D
Awatar użytkownika
By navegare
#157199
To dokup jeszcze baterie 16340...
Ja żałuję, że w mniejszy 15-ki nie wchodzą.
Awatar użytkownika
By donjohn
#163299
Witja dziś przyszedł twój modzik i jestem pod wrażeniem *BOJE SIE* .Na zdjęciu przezentował się świetnie ale w realu jest zajedwabisty :D . Fakt ma swoją wagę ale to nie jest wadą wręcz zaletą.Spodziewałem się że będzie większy a tu miłe zaskoczenie - jest w sam raz. Idealnie trzyma się go w ręku.Naprawdę szacun i wielkie :piwo
Czekam tylko na bateryjki i atomki HV i jazda- nowe doznania :lol:


pozdrawiam
Awatar użytkownika
By DELL
#163403
donjohn pisze:Witja dziś przyszedł twój modzik i jestem pod wrażeniem *BOJE SIE* .Na zdjęciu przezentował się świetnie ale w realu jest zajedwabisty :D . Fakt ma swoją wagę ale to nie jest wadą wręcz zaletą.Spodziewałem się że będzie większy a tu miłe zaskoczenie - jest w sam raz. Idealnie trzyma się go w ręku.Naprawdę szacun i wielkie :piwo
Czekam tylko na bateryjki i atomki HV i jazda- nowe doznania :lol:


pozdrawiam


Witja to perfekcjonista , zrób fotki i wrzuć na forum oraz zmień podpis bo nie aktualny
Awatar użytkownika
By donjohn
#163484
DELL@WFP pisze:
donjohn pisze:Witja dziś przyszedł twój modzik i jestem pod wrażeniem *BOJE SIE* .Na zdjęciu przezentował się świetnie ale w realu jest zajedwabisty :D . Fakt ma swoją wagę ale to nie jest wadą wręcz zaletą.Spodziewałem się że będzie większy a tu miłe zaskoczenie - jest w sam raz. Idealnie trzyma się go w ręku.Naprawdę szacun i wielkie :piwo
Czekam tylko na bateryjki i atomki HV i jazda- nowe doznania :lol:


pozdrawiam


Witja to perfekcjonista , zrób fotki i wrzuć na forum oraz zmień podpis bo nie aktualny


Zgadzam się w 100 %.Witja to jest gościu :P . Wszystko zrobione perfecto :D Podpis zmieniony a fotki wrzucę jak dojdą atomki srebrne do niego i aku bo już nie moge sie doczekać żeby zrobić test
Awatar użytkownika
By HALF and HALF
#222563
Tak sie kurcze zastanawiam odswiezajac watek... Moze cos nowego.. a scisiej... Jest pelno juz modow tak tych robionych garazowo jak i na wieksza skale pod ogniwa a nie ma praktycznie niczego porzadnego pod USB i zasilanie stacjonarne. Moze by byli chetni i sprowokowalibysmy tworce w/w do zrobienia czegos z np. alu+mosiadz z dolnym i blokowanym przyciskiem (cos jak to od Pure Smokera) ew. i to byloby juz szczytem szczytowania :-) ze switchem na magnesach i powiedzmy z gniazdem mini jacka gdzies w polowie moda tak zeby mozna bylo podlaczyc pod to zasilacz 6.4V ze zmiana na 3.7V. Wykonanie takiego zasilacza ze zmiana zasilania skomplikowane nie jest a byloby to dosc ciekawe i solidne urzadzenie. Co o tym myslicie?

PS. Takie cos mogloby dawac juz niezle i lepsze niz w GG odbicie switcha: http://allegro.pl/x-magnes-magnesy-8x6- ... 49660.html .....tzn z zalozenia :-)
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.