EPF
Co z czym i jak mieszać.
By jq0o
#212461
Dzisiaj kupiłem 40ml.aromatu za 11,99zł.
Jest to esencja smakowa do alkoholu sporządzona na glikolu propylenowym,więc nadaje się do e-p.
Pierwsze próby na kartomizerze-rewelacja *SMOKEKING* !
Esencja "stary dąb"-2 krople na 1ml.Przypomina kawę od Inawery.Troszkę słabiej czuć kawę,a bardziej jakiś korzeń :zakrecony .Smaczne.
Jeśli będzie zainteresowanie podam gdzie kupione i dam fotkę.
By gusiag3
#212471
@jqOo-wpędzasz co niektórych z nas w stan lekkiego poddenerwowania :lol: Nie zdajesz sobie sprawy, że interesuje nas wszystko co dotyczy e-palenia? A przecież jeszcze Stary Chemik musi się wypowiedzieć w kwestii tego nowego specyfiku (bez Jego opinii nie kupuję!) i czas się wydłuża. A my tak lubimy nowości i eksperymenty :wink:
Awatar użytkownika
By StaryChemik
#212477
Wygląda nieźle - skład rozsądny moim zdaniem. Jak będę w Oszołomie to też sobie kupię do testów.
jq0o - były jakieś inne też?
Awatar użytkownika
By Kszywho
#212482
StaryChemik pisze:Wygląda nieźle - skład rozsądny moim zdaniem. Jak będę w Oszołomie to też sobie kupię do testów.
jq0o - były jakieś inne też?

Ostatnio w oszołomie widziałem tego pełno. W sumie szukałem chłodnicy do destylacji <nie pytajcie po co :mrgreen: > i na stoisku było mnóstwo produktów Biowin, w tym także tych aromatów. Ale nie przyglądałem się za bardzo.
Ps. Ale generalnie do produkcji tego napoju, co się go w kankach kiedyś robiło, to jest wszystko :mrgreen:
Awatar użytkownika
By StaryChemik
#212483
Ociec, Ty nie wiesz gdzie się chłodnice kupuje w Poznaniu? No nieeeee...
By jq0o
#212486
Była jeszcze:tequila,rum,gruszkówka i chyba cytryna.
Wypaliłem już tego ok.1,5ml. i język nie ściągnięty :)
Co do ceny,to ten był najdroższy,inne poniżej 10zł.
Awatar użytkownika
By fireball
#212520
Miałem kiedyś próbki aromatów do alkoholu i kawy na glikolu. Bark smaków tytoniowych ale są bardzo intensywne. Do kawy kupiłem w "świecie kawy". Potem była posucha w sklepach.Ale teraz jest sezon-więc może warto wypróbować.. :D
By jq0o
#212538
Po wypaleniu ok. 3ml. liquidu zaczynam nabierać obaw co do takich aromatów :? .
Wszystko jest ok. ale -tu mogę się mylić- zawarty w aromacie cukier smaży się na grzałce i zostawia nagar.
Jeśli moje obawy się potwierdzą,to zostanie podgrzanie grzałki celem spalenia nagaru,a aromat wykorzystam zgodnie z jego przeznaczeniem :mrgreen: .
Awatar użytkownika
By lesmie
#212544
Skubani, nie podali że aromat zawiera cukier, jeśli faktycznie zawiera, to nie nadaje się do naszych celów niestety.
Awatar użytkownika
By fireball
#212591
Moje były bezcukrowe, ale też bezbarwne w zasadzie. Może ten jest barwiony karmelem.... Inawera też ma zaprawki do alkoholu,ale pisali mi,że nie nadają się do EP. Może właśnie z powodu barwienia....
Awatar użytkownika
By lesmie
#212667
Niezły wybór, ale nigdzie nie moge doszukać się ich składu, a bez tego ani rusz.
Awatar użytkownika
By inawera
#212710
Dodam rachunki od siebie. Wnioski wyciągnijcie sami.
Jak ogólnie wiadomo aromaty do e-papierosa sa stężone podobnie jak zaprawy do alkoholu które sobie sprzedajemy.
Teraz liczymy.
Aby dostatecznie mocno zaromatyzować 0,5 l alkoholu potrzebujemy 5 kropel zaprawy.
5 ml butelka /zaprawy/ aromatu do e-papierosa = 100 kropel. Wystarczy na 20 butelek tzn. na 10 litrów.
Biowinu 40 ml. starcza na 4 litry.
Prawda Stasiu.
By jq0o
#212889
No tak,ale nam nie chodzi o stężenie,bo smak przy 2 kroplach na 1 ml.był dobry-przynajmniej dla mnie.
Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Problem ze sprzętem

Hej, mam Urse Nano 2 i w ciągu 2 tygodni spaliły m[…]

Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.